Pomysły na prezenty Mikołajkowe / Świąteczne.

To jest Wasze forum.
Możecie tu zadawać pytania i wymieniać informacje z innymi Użytkownikami naszego serwisu.
Pisanie tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Moderatorzy: extreme, saba79

Pomysły na prezenty Mikołajkowe / Świąteczne.

Postprzez mamuśka17 » Pn lis 04 2019, 15:45

Mikołajki już za miesiąc a Święta za dwa. Czas pomyśleć o prezentach dla dzieci, by nie zostawiać tego na ostatnią chwilę. Macie już jakieś pomysły? Ja mojemu maluchowi chyba sprezentuje klocki Lego Duplo, bo jeszcze nie ma, a to już ten etap. Ale nie wiem co mogę kupić mojej 7 latce. Już poszła do szkoły, zabawki ma więc chce odpuścić ich zakup. Na jakimś blogu czytałam o czymś takim jak smartwatch dla dzieci. Czy ktoś może ma?

Klug ma takie na smartsafe.pl takie z lokalizatorem GPS i funkcja dzwonienia, myślicie, że to się nada na prezent świąteczny?
mamuśka17

Re: Pomysły na prezenty Mikołajkowe / Świąteczne.

Postprzez tomacoma » Śr lis 06 2019, 22:23

Jeśli mówimy o najmłodszych, to nie wyobrażam sobie niczego innego, niż zabawki, polecam zajrzeć na Dwa Michały
tomacoma

Postprzez Zuzka25 » Pt lis 08 2019, 00:47

Ja zamierzam kupić synowi smartwatch gps dla dziecka . Jakiś czas temu znajoma swojemu kupowała i zdaje egzamin jak trzeba. Funkcja telefonu, lokalizator, opcja nasłuchu otoczenia, wszystkie jak najbardziej przydatne. A dla dziecka to super gadżet po prostu.
Zuzka25

Postprzez mamuśka17 » Pt lis 08 2019, 12:02

A jaki model zegarka chcesz kupić? Bo ja zastanawiam się nad marką KLUG, ale tam jest kilka rodzajów właśnie. Osobiście ten mi się podoba, no i funkcje też są ok. A Ty jaki wybrałaś?

Obrazek
mamuśka17

Powrót do Forum ogólne