Kwietniowe mamusie 2006!!

To jest Wasze forum.
Możecie tu zadawać pytania i wymieniać informacje z innymi Użytkownikami naszego serwisu.
Pisanie tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Moderatorzy: extreme, saba79

Re: Kwietniowe mamusie 2006!!

Postprzez KajaSz » Pn gru 03 2012, 22:47

yataya dziękuję bardzo :) tak właśnie miało być :) mam nadzieję ze nie zagracimy tego za jakiś czas ;)
poszukuję teraz jakiejś kanapy i to jest jakiś kosmos, jestem mocno ograniczona rozmiarem i trochę kasą więc jest ciężko cos wybrać ;)
fajnie macie z tą szkołą i z połączeniem z przedszkolem, rewelacja, nawet jak bym miała trochę zapłacić więcej to wolała bym takie coś niż naszą ciasną świetlicę :?
Obrazek

Obrazek
Avatar użytkownika
KajaSz
 
Posty: 3504
Dołączył(a): Cz paź 13 2005, 00:00
Lokalizacja: Skawina

Re: Kwietniowe mamusie 2006!!

Postprzez Yataya » Pn gru 03 2012, 23:53

To jest fajne rozwiązanie, ale codziennie w południe ktoś musi jechać po dzieci... Mamy po prostu dyżury.
POLECAM KLUB ZAKUPOWY http://www.mimomento.pl

Obrazek

Obrazek
Avatar użytkownika
Yataya
 
Posty: 3330
Dołączył(a): Wt sie 23 2005, 00:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Kwietniowe mamusie 2006!!

Postprzez kinia24 » Śr gru 05 2012, 14:42

hejka
jestem jestem:)
kaja - świetna CHATA! , a kanapy sa fajne w agata meble, nie są takie drogie jak BRW a jakośc tka sama:)
magena - nie bierz antybiotyku, lecz się naturalnie, moja siostra dła dzieciakom antybiotyk na anginę, niby były wyleczone a po 4 dniach znowu chore...makabra.

kate- oj nie zazdroszczę ci, wiem jak ciężko samej to wszystko ogarnąć.

Moja Ola czyta słowa, ale teksu nigdy by nie zrozumiała. Jest cały czas zdrowa, dzis nie poszła do szkoły bo ją brzuch bolał ale juz jest ok:) Jutro będzie pomocnikiem Mikołaja w szkole:)

Olę odbieram o 11.15 albo 12.20 ze szkoły do świetlicy nie chodzi bo to u nas taka prowizorka. Tomasz może na wiosnę do przedszkola pójdzie to wtedy zobaczymy.

no i chyba tyle
zdjęcia pokazujcie, jak maluchy wyglądają no i wy!
ja siebie nie pokaże bo jestem w trakcie zapuszczania i ratowania moich spalonych włosów;/


jak ktoś jeszcze nie widział:)
Ostatnio edytowano Pn sty 21 2013, 14:51 przez kinia24, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek


Obrazek
Avatar użytkownika
kinia24
 
Posty: 1199
Dołączył(a): Pn lis 29 2004, 01:00
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Kwietniowe mamusie 2006!!

Postprzez annaf » Śr gru 05 2012, 15:37

Kaja superowoo.mamy bardzo podobne schody..własnie dorabiamy sie barierek..ale tez mamy deski jako trpey,tylko jasniejejsze.

my mamy kanapy z ikei 3jke i dwójke...zdecydowalam sie na białe kanapy...czarne meble..zielony dywan i dodatki,fajnie sie komponuje.

Bartos ztylko za zjeciach taki jakis duzy sie wydaje...w rzeczywistości kruszynka...wazy 13kg.


Wiki ma jutro Mikołajki w szkole....męza wrobilam w robote św.mikołaja...mam nadzieje ze nie rozpozna w nim taty...... :lol:
Ostatnio edytowano Cz gru 13 2012, 16:56 przez annaf, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
annaf
 
Posty: 3822
Dołączył(a): Wt sie 09 2005, 00:00
Lokalizacja: okolice Warszawy.

Re: Kwietniowe mamusie 2006!!

Postprzez magena » Pn gru 10 2012, 16:07

hej

kate- jak noga??

kinia oj jak ja Ci zazdroszczę umiejętności robienia tak pięknych zdjęć :D :D :D :D :D

kajasz to teraz czekamy na zdjęcia ze środka :D :D :D dzieciaki zadowolone z osobnych pokoi??. My zmiany planujemy na wiosnę, cała sypialnia będzie robiona, bo łóżeczko musi się zmieścić :D :D :D

Ja już po usg prenatalnym, na szczęście wyniki są ok, serduszko pięknie bije, kość nosowa jest. Natala przeszczęśliwa, bo była z nami w środku i mogła oglądać dzidziusia w całej okazałości. Chwilowa zaniemówiła jak pokazał się siusiak :D :D :D :D - wprawdzie to wczesna diagnoza 12 tydz.), ale lekarz sam stwierdził, że spory i zwiększa nam szanse na chłopaka na 55% :D :D :D. Ostatecznie uznała jednak, że brat może być, bo w razie czego ją obroni, ale na niebieski pokój to ona się nie zgadza :D :D.
Obrazek
Avatar użytkownika
magena
 
Posty: 2174
Dołączył(a): N lis 20 2005, 01:00
Lokalizacja: kto wie:)

Re: Kwietniowe mamusie 2006!!

Postprzez Kate » Pn gru 10 2012, 20:52

Magena, gratuluję syneczka!
Wyobrażam sobie minę Natalki jak usłyszała, że jest siusiak ;) :) 8) Niebieski pokój nie jest taki zły, jednak Laura nie zgodziła się na żaden inny niż odcień różu i mają pokój w odcieniu coś pomiędzy różem a fioletem ;) Na razie Karolkowi nie przeszkadza, ale jak zacznie zwracać uwagę na kolory coś czuję, że będzie bunt :? Laura nie wyraża zgody na osobne pokoje, bo brata musi mieć na oku ;) Jest w stosunku do niego bardzo okiekuńcza i przytulaśna, co nie zawsze podoba się Karolowi. Ciągle jej ucieka jak L chce go przytulać. Mega fajnie to wygląda jak jej ucieka i krzyczy: "tulasyyyyy nie!" :D

Moja noga już lepiej, dziękuję. Jeszcze boli, ale w obcasach już chodzę ;)

Krzysiek jednak nie pojechał do Wawy, Karol złapał wirusówkę i ktoś musiał z nim być w domu. Dopiero dziś poszedł do żłobka, oczywiście szalał tam na całego. Bardzo lubi chodzić do żłobka.

Muszę pochwalić się Laurą, dziś pierwszy raz odrobiła sama zadanie na świetlicy :o Byłam w szoku, bo ileż razy ją prosiłam żeby odrabiałą to nie, bo ona się musi bawić, a dziś - niespodzianka :)

Rozpisałam się ;P

Kaja, jak tam u Ciebie? Pisz jak dzieciaczki w nowym domu? Jak organizujesz się ze zbieraniem do pracy i szkoły?

Annaf, słodkiego masz 3latka :)

Kinia, foty UROCZE! Masz talent :D
Obrazek
Obrazek
Kate
 
Posty: 10755
Dołączył(a): Śr lis 26 2003, 01:00
Lokalizacja: Kraków

Re: Kwietniowe mamusie 2006!!

Postprzez Kate » Pn gru 10 2012, 20:58

Moje maluszki :P
A Karolek jak widać :P
Obrazek
Obrazek
Kate
 
Posty: 10755
Dołączył(a): Śr lis 26 2003, 01:00
Lokalizacja: Kraków

Re: Kwietniowe mamusie 2006!!

Postprzez Yataya » Cz gru 13 2012, 11:47

Kawka z cynamonem? Zimowa, rozgrzewająca... :)
POLECAM KLUB ZAKUPOWY http://www.mimomento.pl

Obrazek

Obrazek
Avatar użytkownika
Yataya
 
Posty: 3330
Dołączył(a): Wt sie 23 2005, 00:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Kwietniowe mamusie 2006!!

Postprzez magena » Cz gru 13 2012, 14:12

yataya- a herbatka z miodkiem i cytrynką może być???? Byłam zdrowa aż jeden dzień!!! i na nowo katar i kaszel.
Obrazek
Avatar użytkownika
magena
 
Posty: 2174
Dołączył(a): N lis 20 2005, 01:00
Lokalizacja: kto wie:)

Re: Kwietniowe mamusie 2006!!

Postprzez kinia24 » Cz gru 13 2012, 15:26

hej, hej
magena - no gratulacje!!!! zauważyłyście, że same chłopy się rodzą ostatnio! no a ten nasze drugie forumowe dzieciaki to prawie same chłopy:))))

kate - ale Ten Twój Karolek to jest słodziak!

annaf - a ja z brudzeniem się takich jasnych kanap? ale Twój to już mężczyzna, mój Tomek 12 kg waży ale jakoś mniejszy się wydaje:)

yataya - a gdzie Twoje dzieciaki?

dzięki dziewczyny za komplementy:) mam plan starać się o dotację na własne studio, więc trzymajcie kciuki:)

moje dzieic nadal zdrowe:) CUD JAKIŚ?
Obrazek


Obrazek
Avatar użytkownika
kinia24
 
Posty: 1199
Dołączył(a): Pn lis 29 2004, 01:00
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Kwietniowe mamusie 2006!!

Postprzez annaf » Cz gru 13 2012, 16:56

KINIA JA 3MAM KCIUKI.:-)

JESLI CHODZI O KANAPY TO MAM POŁOZONY BIAŁY KOC......WIEC LUZIK... :D .W SALONIE GENERALNIE NIE MAM ZABAWEK...WIEC DZIECIAKI RACZEJ TAM NIE URZĘDUJĄ.
ALE JUŻ RAZ JE PRAŁAM..KAZDA CZESC JEST ZDEJMOWALNA :D KAZDA PODUCHA ITD..WIEC NIE 3BA CAŁOSCI PRAC.

BARTOSZ WAZY 13KG....CHUDZINEK...I JEST NISKI,NOSI NA 98 ROZMIAR

a to urodzinowy prezent.......:-)

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
annaf
 
Posty: 3822
Dołączył(a): Wt sie 09 2005, 00:00
Lokalizacja: okolice Warszawy.

Re: Kwietniowe mamusie 2006!!

Postprzez KajaSz » Cz gru 13 2012, 21:39

hej

u nas znowu chorobowo
Martyna tosamo co 2 tyg temu :? do tego Kacper i ja
ja oczywiście do pracy chodzę bo koniec roku i ogólnie ciekawie jest ;)
w domku fajnie się mieszka, choć sprzątania jest 3 razy więcej ;)
no i przyziemne sprawy typu odśnieżanie i szambo :D

Kate świetnie Laurka wyglądała, uczennica :)
Karolek widać żenie usiedzi w miejscu 3 sek. ;) żywe srebro :)

annaf fajną furę ma Bartek. wszystkiego dobrego dla niego :)

magena kuruj się kobieto! na kiedy ty masz temin?

yataya na kawkę się spóźniłam, ale przepis możesz dać bo uwielbiam cynamon a kawy z nim nigdy nie piłam ;)
Obrazek

Obrazek
Avatar użytkownika
KajaSz
 
Posty: 3504
Dołączył(a): Cz paź 13 2005, 00:00
Lokalizacja: Skawina

Re: Kwietniowe mamusie 2006!!

Postprzez annaf » Pt gru 14 2012, 10:06

kaja my tez mamy szambo...rok temu w zime nam zamarzło....masakra.....u nas przyłacze 6tysiecy....... :eusa_think:

Wiki ma angine........od wczoraj.ledwo gada...wiec do szkoły dopiero po świętach.

u nas domek na zewnatrz juz świateczny.lampki ...stoi nawet mega duzy świety mikołaj....dmuchawa do pompuje....wiec z 50$ za mc dodatkowo przyjdzie,ale moja młodzież ma frajde.
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
annaf
 
Posty: 3822
Dołączył(a): Wt sie 09 2005, 00:00
Lokalizacja: okolice Warszawy.

Re: Kwietniowe mamusie 2006!!

Postprzez Kate » N gru 23 2012, 21:03

Zdrowych, pogodnych i szczęśliwych świąt.
Spokoju i radości w najbliższe dni dla Was i Waszych rodzin dziewczyny.

A.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Kate
 
Posty: 10755
Dołączył(a): Śr lis 26 2003, 01:00
Lokalizacja: Kraków

Re: Kwietniowe mamusie 2006!!

Postprzez annaf » Pn gru 24 2012, 11:30

ZDROWYCH WESOŁYCH,SPOKOJNYCH ŚWIAT I DUZO PREZENTÓW DLA WAS I DZIECIACZKÓW:-)
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
annaf
 
Posty: 3822
Dołączył(a): Wt sie 09 2005, 00:00
Lokalizacja: okolice Warszawy.

Re: Kwietniowe mamusie 2006!!

Postprzez KajaSz » Pn gru 31 2012, 21:38

Szczęśliwego dziewczynki!
Obrazek

Obrazek
Avatar użytkownika
KajaSz
 
Posty: 3504
Dołączył(a): Cz paź 13 2005, 00:00
Lokalizacja: Skawina

Re: Kwietniowe mamusie 2006!!

Postprzez magena » Pt sty 04 2013, 17:23

hej dziewuszki :D :D :D :D :D

jak Wam w Nowym Roku???

u nas chorobowo od wczoraj, Nata sobie radzi, ale mnie znowu rozłożyło. Normalnie spokoju nie mam w tej ciąży :( i brzuchol mi wyskoczył szybko co??

buziaczki
Obrazek
Avatar użytkownika
magena
 
Posty: 2174
Dołączył(a): N lis 20 2005, 01:00
Lokalizacja: kto wie:)

Re: Kwietniowe mamusie 2006!!

Postprzez kinia24 » N sty 06 2013, 14:38

hejka
Wszystkiego dobrego w nowym roku!

My święta przechorowaliśmy, teraz jest juz dobrze....
a ja niedługo zostanę słomianą wdową, Marcin wyjeżdża nie wiadomo na jak długo :roll:

poza tym u nas ok.
Pozdrawiam Was gorąco
Obrazek


Obrazek
Avatar użytkownika
kinia24
 
Posty: 1199
Dołączył(a): Pn lis 29 2004, 01:00
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Kwietniowe mamusie 2006!!

Postprzez magena » Pn sty 07 2013, 23:41

ale cisza w tym Nowym Roku!!!!


kinia- to zagranicę jedzie, że nie wiesz na ile?? ja byłam sama prawie 1,5 roku, no na weekendu męża miałam...
Obrazek
Avatar użytkownika
magena
 
Posty: 2174
Dołączył(a): N lis 20 2005, 01:00
Lokalizacja: kto wie:)

Re: Kwietniowe mamusie 2006!!

Postprzez Yataya » Pt sty 11 2013, 10:48

Hej w nowym roku :)

Kawkę robię najprościej jak się da: do ekspresu przelewowego wsypuję kawę, a na nią to na co mam ochotę: cynamon, kardamon, imbir... czasem nawet cukier waniliowy :)
POLECAM KLUB ZAKUPOWY http://www.mimomento.pl

Obrazek

Obrazek
Avatar użytkownika
Yataya
 
Posty: 3330
Dołączył(a): Wt sie 23 2005, 00:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Kwietniowe mamusie 2006!!

Postprzez kinia24 » Pn sty 21 2013, 14:49

hejka
no mój M od soboty na Wyspach :neutral:
myślałam, ze będzie mi łatwiej psychicznie, ale łatwo nie jest, jest okropnie!!!!

ja już dwa tygodnie zasmarkana chodzę, zatoki, gardło, masakra, dzieciaki zdrowe na szczęście :)

no i tyle chyba...acha i na diecie jestem...znowu!!!
aa wrzucę wam siebie z dzieciakami z października....włosy miałam po jakiejś próbie stylizacji czy coś :roll:


magena - byś sie pokazała w tej ciaży!, jak sie czujesz?
Ostatnio edytowano So sty 26 2013, 23:44 przez kinia24, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek


Obrazek
Avatar użytkownika
kinia24
 
Posty: 1199
Dołączył(a): Pn lis 29 2004, 01:00
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Kwietniowe mamusie 2006!!

Postprzez gonia27 » Wt sty 22 2013, 12:05

Cześć Dziewczynki :wink:

wieki mnie nie było.....tyle razy nosiłam się z zamiarem żeby napisać,ale w życiu tak mi się znowu nawywijało (jak to u mnie), że nie miałam sił ani weny.
Ale bardzo się za Wami stęskniłam.
Jak te dzieciaczki rosną,nie poznałabym tych najmłodszych :wink:

magena...gratulacje :D

a u mnie jak to u mnie....raz wesoło,ale przeważnie smutno :sad:

w grudniu zmarł mój tata :sad: zachorował nagle,pod koniec września zawiozłam go do szpitala, bo przez 2 tyg był słaby i się przewracał, tam się okazało że ma ostrą niewydolność nerek, zapalenie wsierdzia,zakażenie krwi,podejrzewali szpiczaka,białaczkę (co wykluczono), ale niepokojące były utraty świadomości, w listopadzie trafił do Akademii w Gd, gdzie podejrzewali chorobę autoimmunologiczną, zrobili też tk głowy i okazało się że ma duże zmiany w mózgu-wieloczasowe....biegałam szpital-dom, dom-szpital...praca :sad: w końcu ustabilizowali wyniki, nie było potrzeby dializowania i miałam go już zabierać, znalazłam miejsce w ośrodku opieki paliatywnej, bo w życiu nie dałabym sobie rady z tak chorym tatą, biłam się z myślami, co do podjęcia takiej decyzji, była to dla mnie najtrudniejsza jak do tej pory decyzja w życiu, jaką miałam podjąć....i już miałam wszystko załatwione, kiedy otrzymałam tel ,że tata zmarł...ciężkie to znowu były chwile :sad:

ale mam przy sobie kochanego i kochającego człowieka :wink: :wink: :wink: który nie pozwolił mi się poddać i cały czas wspierał i wspiera mnie we wszystkim, od kilku m-cy planujemy naszą wspólną przyszłość i jesteśmy już na najlepszej drodze....będzie przeprowadzka i nowe życie.....i to całkiem nowe, które pojawi się w sierpniu (i to znowu nieoczekiwana zupełnie niespodzianka) na 3 dni przed śmiercią taty ukazały się 2 kreseczki na teście i znowu jakbym obuchem w łeb dostała, okazuje się że to ja pierwsza to 3 strzeliłam i to w tym wieku :eusa_think: ....ale już się oswoiłam z tą myślą :D siedzie na zwolnieniu i doprowadzam do ładu moje Kruchy bo przez ten okres choroby taty,szpitali itd...całkiem się rozwydrzyły ,szczególnie Kacper :wink:
Oczywiście od grudnia zmagam się z chorobami,leżałam z gorączką, mega kaszlem i katarem, do tego mdłości dzień i noc, jakiś tydz temu zaczęły przechodzić.

Jest ciężko, ale chyba się wszystko w końcu ułoży...
przede mną jeszcze sporo spraw do załatwienia...może w końcu będę miała jakiś cel w życiu, który doda mi sił do życia, bo przez ostatnie pół roku bywało,że nie chciałam się już rano obudzić :sad:
Kręgosłup po ostatniej reh. we wrześniu odpuścił, no operacja odroczona, jestem pod kontrolą neurologa i neurochirurga, rozważają cesarkę,póki co lenię się od początku roku i to na pewno pomaga mojemu kręgosłupowi :wink:

pozdrawiam was serdecznie...będę zaglądać :wink: buziaczki
Ostatnio edytowano Wt sty 22 2013, 12:58 przez gonia27, łącznie edytowano 2 razy
Nikola
ObrazekObrazek

Kacperek
ObrazekObrazek
Avatar użytkownika
gonia27
 
Posty: 7484
Dołączył(a): Wt paź 18 2005, 00:00
Lokalizacja: pomorze

Re: Kwietniowe mamusie 2006!!

Postprzez magena » Wt sty 22 2013, 12:33

hej

kinia- aż trudno uwierzyć, ale nie mam ani jednego jeszcze zdjęcia brzuchola :oops: :oops: , accchhh gdybym miała takiego zdolnego fotografa jak TY koło siebie. Z doświadczenia powiem Ci, że z czasem jest trochę lepiej, przynajmniej u mnie tak było, wpadłam w wir codziennych obowiązków, a czas leciał. Przyjedzie wiosenka, może Wy do niego pojedziecie na troszkę. Dasz radę!!! :D :D :D Pięknie wyglądacie.


gonia- fajnie, że się odezwałaś. Przykro mi z powodu taty. Ważne, że jednak nie byłaś sama!!!! no i olbrzymie gratulacje!!! Dzieciaki już wiedzą??? Jak w ogóle się czujesz? Trzymam kciuki za te wszystkie zmiany!!!
Obrazek
Avatar użytkownika
magena
 
Posty: 2174
Dołączył(a): N lis 20 2005, 01:00
Lokalizacja: kto wie:)

Re: Kwietniowe mamusie 2006!!

Postprzez gonia27 » Wt sty 22 2013, 12:44

Nikola wie....nie była szczęśliwa z tego powodu,ale przegryzła i stwierdziła, że w sumie to fajnie bo teraz przynajmniej będzie się mogła zajmować :wink:

Kruch nie do końca wie, chcę poczekać, bo to mała pepla jest, a nie chcę żeby teściowa go męczyła, bo ona też ma zagrania jak 7 letnie dziecko, ale pomimo,że tatuś niezbyt wyraża chęci kontaktu z dziećmi,to do dziadków chodzą....

czuję się tak sobie, choć mdłości już odpuszczają, to strasznie słabo się czuję, męczę się szybko, ale to chyba też minie :wink: kurde w sumie to już też mam swoje lata :eusa_eh:
Nikola
ObrazekObrazek

Kacperek
ObrazekObrazek
Avatar użytkownika
gonia27
 
Posty: 7484
Dołączył(a): Wt paź 18 2005, 00:00
Lokalizacja: pomorze

Re: Kwietniowe mamusie 2006!!

Postprzez gonia27 » Wt sty 22 2013, 12:53

:wink:]

kurcze....nie umiem już nawet suwaczków zrobić...Kacper zatrzymał się 3 lata, a ja nie mam pojęcia jak usunąć stary, zrobić nowy, nic :eusa_eh:
może innym razem się pomęczę :wink:

idę coś porobić, jakieś pranie, obiad....
Kruch od niedzieli chory i tak sobie leniuchujemy razem :wink:
Nikola
ObrazekObrazek

Kacperek
ObrazekObrazek
Avatar użytkownika
gonia27
 
Posty: 7484
Dołączył(a): Wt paź 18 2005, 00:00
Lokalizacja: pomorze

Re: Kwietniowe mamusie 2006!!

Postprzez annaf » Wt sty 22 2013, 13:14

gonia moje GRATULACJE....ALE numer...ale powiem ci szczerze ,że ja tez ostatnio snuje takie plany o jeszcze jednym dziecku...moja siostra w ciązy......kupuje wyprawke.......itp....tez ma już 2jkę...i bedzie 3ci chłopak.... :shock: no ale bedzie bardzo kochane.:-)
buziaki
przykro mi z powodu taty.....
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
annaf
 
Posty: 3822
Dołączył(a): Wt sie 09 2005, 00:00
Lokalizacja: okolice Warszawy.

Re: Kwietniowe mamusie 2006!!

Postprzez Kate » Wt sty 22 2013, 13:15

Patrzę Gonia, napisała, mówię sobie, eee no przeczytać muszę.
Gosia, szczerze współczuję z powodu taty. Dużo przeszłaś.
Ogromnie gratuluję super niespodzianki :) I tej drugiej połówki :)
Cieszę się niezmiernie z Twojego szczęścia :)

Magena, dobrze Gosia pisze, pokaż się choć troszkę w tej ciąży :)

Kinia, trzymaj się, masz zajęcie, dzieciaczki, ciekawe hobby, wytrzymasz!

Nie pisałam Wam, ale.. od lutego zmieniam pracę :) Jestem taka szczęśliwa :)

Może ten 2013 będzie taki super szczęśliwy dla wszystkich kwietniówek? Tego Wam życzę dziewczyny!
Obrazek
Obrazek
Kate
 
Posty: 10755
Dołączył(a): Śr lis 26 2003, 01:00
Lokalizacja: Kraków

Re: Kwietniowe mamusie 2006!!

Postprzez gonia27 » Śr sty 23 2013, 10:44

hejka :wink:
witam w ten mroźny poranek :wink:

Kate...no to gratuluję nowej pracki, a to ta sama branża?

Kinia, z tego co wyczytałam zostałaś słomianą wdową?

a co u Kamis i agaz...pokazują się czasami? jej ale mam zaległości

Kajasz...no Kacper to już kawaler, to już 4 klasa? a niedawno szedł do 1 :D ...matko a moja Nikola w tym roku 15 skończy
no tak ale co się dziwić niedługo 8 lat minie odkąd wstąpiłam do kwietniówek....aż nie wierze :eusa_eh:

u mnie perypetii ciąg dalszy...wybieram się właśnie do lekarza, wczoraj pojawiło mi się coś na górnej wardze, potem zaczęło się jakby rozrastać, wodne pęcherzyki które pękały, co szczypało i piekło, najprawdopodobniej opryszczka, a że nigdy nie miałam z tym do czynienia to pozostawiłam to ( myślałam że to może jakiś syfek,krosta) do tego spuchła mi szczęka po prawej stronie i mam opuchnięte pół twarzy,ból promieniuje do ucha (jakby zapalenie okostnej) warga jet 3 razy większa spuchnięta, a to chore mam aż pod nosem, sączy się z tego jakaś wydzielina i potwornie boli, wyglądam jak potwór, nie wiem co się dzieje i co to może być :sad: :sad: :sad:
A już wracałam do sił po tej chorobie, a tu znowu coś :sad:

Pozdrawiam Was cieplutko...do usłyszenia :wink:
Nikola
ObrazekObrazek

Kacperek
ObrazekObrazek
Avatar użytkownika
gonia27
 
Posty: 7484
Dołączył(a): Wt paź 18 2005, 00:00
Lokalizacja: pomorze

Re: Kwietniowe mamusie 2006!!

Postprzez KajaSz » Śr sty 23 2013, 23:10

hej

no proszę

Gonia zaglądaj częściej bo poczytać w końcu coś można :)
Bardzo mi przykro z powodu twojego taty :( ale cóż, życie, wiem coś o tym :( :(
Super, że zaczeło ci się układać, no i gratki dzidziusiowe :D jaka tam stara jesteś? żartujesz?
no pannicę to masz faktycznie już, 15 lat :shock: no ale mój Kacper już 11 w tym roku :shock: 8)
pokaż nam Kacperka

magena wyprawke już kompletujesz?

Kate jak to pracę zmieniasz? gdzie sie wybierasz? zdradzisz coś?
Jak tam uczennica na feriach? no i Lolek łobuziak? dalej chętnie się żłobkuje? i jak choróbska?
my cały grudzień siedziałyśmy w domu, tzn tyśka z babcią,

kinia super fotka :)

annaf Bartek idzie do przedszkola od września? ty pracujesz?

agaz, kamis yatayaodezwijcie się!

my na feriach na słowacji się byczymy
pozdrawiam
Obrazek

Obrazek
Avatar użytkownika
KajaSz
 
Posty: 3504
Dołączył(a): Cz paź 13 2005, 00:00
Lokalizacja: Skawina

Re: Kwietniowe mamusie 2006!!

Postprzez annaf » Cz sty 24 2013, 10:23

Kaja ale wam dobrze...my ferie od piątku zaczynamy... a gdzie jestescie na Słowacji ?
ja planuje isc do pracy.......złoze podanie do przedszkola zobaczymy jak sie dostanie to super....chociaz mój mąz ma obawy,twierdzi ze Bartus jeszcze za mały....
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
annaf
 
Posty: 3822
Dołączył(a): Wt sie 09 2005, 00:00
Lokalizacja: okolice Warszawy.

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Forum ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 134 gości