...:: PRZEDSZKOLAKI ::...

To jest Wasze forum.
Możecie tu zadawać pytania i wymieniać informacje z innymi Użytkownikami naszego serwisu.
Pisanie tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Moderatorzy: extreme, saba79

Re: ...:: PRZEDSZKOLAKI ::...

Postprzez katarzynka83 » Pn cze 04 2012, 19:08

Sylwiątko Staram się patrzeć obiektywnie i kiedy Mati coś narozrabia oczywiście dostaje karę i jest rozmowa itd. Nie należę do rodziców, którzy swoje dziecko wychwalaja ponad inne. Ale w tym przypadku Mateusz przez ostatnie tygodnie zachowywał się nienagannie w szkole i pani mi to potwierdziła przy dwóch naszych rozmowach, w dodatku w jego zeszycie nie znalazłam żadnej uwagi. A jego pani lubi je nagminnie pisać (np. za to że złamał kredkę, że powiedział słowo du.a, ze się obraził itd) wcale nie musi nikogo pobić ani porządnie przeskrobać, żeby taka uwagę dostać.
Widzisz pani ma swoje pupilki i inni rodzice też to widzą, bo tamta to mama ze sklepiku osiedlowego, albo sąsiadeczka. A jak się dziecko zachowuje to przymyka oko. Przykładu nie musze szukać daleko. Mieli przedstawienie na dzien mamy, syn mój stał grzecznie (trema, hehe) tam gdzie było jego miejsce, a pani pupilek odchodził co chwilę od grupy, robił głupie miny, wogóle nie słuchał uwag pani, ale nic i tak mu nikt nic nie zrobi.
Sorki ale według mnie ta pani nie ma kompetencji i jeśli taka jest kadra nauczycielska to się nie dziwię że mamy debili w kraju !! :twisted: (oczywiście nie generalizuje, bo znam naprawdę świetnych nauczycieli z powołania, i domyślam się że to cholernie trudny zawód - sama bym się nie podjeła - i prywatnie podziwiam ludzi, którzy uczą, ale wybacz, jeśli ktoś sie juz wypalił to niech sobie odpuści ten zawód i zajmie się czyms innym).
Obrazek
Obrazek
katarzynka83
 
Posty: 2046
Dołączył(a): Pn maja 09 2005, 00:00
Lokalizacja: Pomorze

Re: ...:: PRZEDSZKOLAKI ::...

Postprzez Sylwiatko » Wt cze 05 2012, 11:16

NICOLKA zrobiony i niebawem ide na poczte wysłać :D

katarzynka83 ja akurat jestem z tych że mam problem ide do pani i go wygarniam.Nie skutkuje to ide wyżej.
Nie znosze gadać w około bezsensu i nic nie robić.Skoro wiesz,że jest kłopot a jeżeli pani będzie dalej nauczycielką to problem należy rozwiązać,bo się będzie ciągneło.Zawsze w ostateczności można się domagać zmiany klasy.Ja na początek spytałabym się czemu mam jechać na wycieczkę,może to nie jest wcale robienie problemu przez panią czy robienie na złość.
U nas rodzice mają w obowiązku pomagać przy wyjściach,ja to robie bo lubie i mogę.Ale czasem np.panie mi mówią żebym nie szła i proszą o stawienie się innych rodziców,tych którzy nie włączają się w pomoc przy dzieciach.Dzieci bardzio się cieszą,kiedy idzie z nim rodzic na wycieczke.
Moje diabełki
Oskar ur.18.08.05.
Arletta ur.07.09.97.
Avatar użytkownika
Sylwiatko
 
Posty: 16522
Dołączył(a): Wt paź 04 2005, 00:00
Lokalizacja: wawa

Re: ...:: PRZEDSZKOLAKI ::...

Postprzez Yataya » Wt cze 05 2012, 13:12

Hej, jeśli chciałybyście kupić okazyjnie oryginalne perfumy w bardzo przystępnych cenach to zapraszam do naszego klubu zakupowego www.mimomento.pl.
Oprócz tego mamy też inne ciekawe rzeczy, zapraszam :))
POLECAM KLUB ZAKUPOWY http://www.mimomento.pl

Obrazek

Obrazek
Avatar użytkownika
Yataya
 
Posty: 3330
Dołączył(a): Wt sie 23 2005, 00:00
Lokalizacja: Poznań

Re: ...:: PRZEDSZKOLAKI ::...

Postprzez katarzynka83 » Wt cze 05 2012, 17:45

Sylwiątko byłam u dyrektorki i jedna drugą kryje. Ale ta pani chyba już ostatni rok uczy, bo odchodzi, więc wyżej nie ma co iść ;) Obecnie pani jest chora, więc nie mam możliwości porozmawiania, ale na pewno taka rozmowę przeprowadzę.
Zresztą już ochłonęłam trochę, więc podejdę do sprawy bardziej obiektywnie. ;)
Obrazek
Obrazek
katarzynka83
 
Posty: 2046
Dołączył(a): Pn maja 09 2005, 00:00
Lokalizacja: Pomorze

Re: ...:: PRZEDSZKOLAKI ::...

Postprzez NICOLKA » Śr cze 06 2012, 19:12

Sylwiatko napisał(a):NICOLKA zrobiony i niebawem ide na poczte wysłać :D


Paczka odebrana, bukiet cudny... :) dziękujemy :mrgreen:
Nasze Księżniczki i Aniołeczek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
NICOLKA
 
Posty: 6355
Dołączył(a): Pn paź 04 2004, 00:00
Lokalizacja: Wrocław

Re: ...:: PRZEDSZKOLAKI ::...

Postprzez Sylwiatko » So cze 09 2012, 14:08

NICOLKA świetnie że się podoba :D oczywiście zapraszam ponownie na zakupy :D

katarzynka83 :D

Jak po meczach wrażenia wczoraj?
Ja sie zastanawiam ile nam rosja dowali :eusa_think: miałam wczoraj nie ogladać wcale,ale m.. jakoś się wczuł i w każdym tv tylko to leciało :lol:
Moje diabełki
Oskar ur.18.08.05.
Arletta ur.07.09.97.
Avatar użytkownika
Sylwiatko
 
Posty: 16522
Dołączył(a): Wt paź 04 2005, 00:00
Lokalizacja: wawa

Re: ...:: PRZEDSZKOLAKI ::...

Postprzez katarzynka83 » So cze 09 2012, 20:54

Sylwiatko napisał(a):Ja sie zastanawiam ile nam rosja dowali :eusa_think:

Dokładnie te same pytania mnie naszły. Aż strach pomysleć jaki będzie wynik Polska Rosja :?
A co do wrażeń po meczu. No cóż nasi na początku pierwszej połowy bardzo ładnie atakowali :D Ale po bramce dla Grecji ... zaczęli grać "swoją" piłkę, ja tak to określam, czyli zero ataku i albo udawane faule, albo zabawa w podawanie piłki, beznadzieja. Ale mogę się nie znać ;)
Co do meczu Rosja Czechy, mecz mi sie bardzo podobał. Bardzo fajnie walczyli Czesi i do końca meczu :D Ogólnie bardzo fajnie się oglądało mecz, bo była ciągle akcja. A na ogół meczy nie oglądam i mam to szczęście, że mój P. też meczy na codzień nie ogląda ;)
Obrazek
Obrazek
katarzynka83
 
Posty: 2046
Dołączył(a): Pn maja 09 2005, 00:00
Lokalizacja: Pomorze

Re: ...:: PRZEDSZKOLAKI ::...

Postprzez katarzynka83 » Pn cze 11 2012, 11:56

Jestem juz po imprezie z okazji roczku chrześniaka :) I torcik Słonik zrobił taką furrorę, że zdjęcia mu porobili i chyba będa kolejne potrzebne :D także Sylwiątko szykuj się na kolejne zamówienia ;)
Obrazek
Obrazek
katarzynka83
 
Posty: 2046
Dołączył(a): Pn maja 09 2005, 00:00
Lokalizacja: Pomorze

Re: ...:: PRZEDSZKOLAKI ::...

Postprzez Sylwiatko » Pn cze 11 2012, 20:15

katarzynka83 nie ma problemu,jakby co maila znasz,możesz przekazywać.Oczywiście zniżka poza all 8) no i nietypowe pomysły tez mile widziane :D
Moje diabełki
Oskar ur.18.08.05.
Arletta ur.07.09.97.
Avatar użytkownika
Sylwiatko
 
Posty: 16522
Dołączył(a): Wt paź 04 2005, 00:00
Lokalizacja: wawa

Re: ...:: PRZEDSZKOLAKI ::...

Postprzez NICOLKA » Wt cze 19 2012, 19:27

witam

Ja jutro idę z Igą na 13 do p-kola na pierwsze spotkanie rodziców wraz z dziećmi...ciekawe jak to będzie wyglądało... :twisted:
Nasze Księżniczki i Aniołeczek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
NICOLKA
 
Posty: 6355
Dołączył(a): Pn paź 04 2004, 00:00
Lokalizacja: Wrocław

Re: ...:: PRZEDSZKOLAKI ::...

Postprzez katarzynka83 » Pt cze 22 2012, 12:22

Witajcie,

zaglądam tu i zagladam w nadziei, że się rozpiszecie, ale jakoś marnie to idzie.
Czyżby już jakieś plany wakacyjne realizujecie?

Jutro przyjeżdzają do nas goście, więc już od wczoraj myślę jak zorganizowac ich pobyt. Na razie planuje niedzielny obiadek :)
Może macie jakieś pomysły? :D
Obrazek
Obrazek
katarzynka83
 
Posty: 2046
Dołączył(a): Pn maja 09 2005, 00:00
Lokalizacja: Pomorze

Re: ...:: PRZEDSZKOLAKI ::...

Postprzez Sylwiatko » Pt cze 22 2012, 17:40

Witam,
ja tez zagladam ale weny na pisanie nie ma.

Mama w szpitalu,źle z nią,chyba kolejna operacja,niestety obawy że czy przeżyje są ogromne :| wiec widzicie jak to u mnie jest..kicha...

Zamówień mam sporo,bardzo dużo od znajomych i teraz też na bazarze sprzedaje,więc ilościowo jest ok,niestety przez to co z mamą,mam mało czasu na dom,dzieci,troche wszystko zaniedbane,bo zamówienia trzeba robić.Przy tym przynajmniej nie myśle co i jak bedzie...

katarzynka83 na obiad nie mam pomysłu,schabowy,kalafior i malusie ziemniaki hehehehehe sama niewiele gotuje bo nie mam czasu to i pomysły pouciekały.

NICOLKA jak spotkanie w kolu?
Moje diabełki
Oskar ur.18.08.05.
Arletta ur.07.09.97.
Avatar użytkownika
Sylwiatko
 
Posty: 16522
Dołączył(a): Wt paź 04 2005, 00:00
Lokalizacja: wawa

Re: ...:: PRZEDSZKOLAKI ::...

Postprzez NICOLKA » Wt cze 26 2012, 21:52

witam,, spotkanie jak narazie superowe Iga zachwycona...co prawda narobiła mi pietra(idąc jak się potem okazało do toalety nie mówiąc mi o tym) no ale szczęśliwie się skończyło wszystko...Iga bardzo przejeta że idzie do kola:) zobaczymy we wrześniu :)

Ja zamówiłam Vice książki do 2klasy i dziś właśnie dotarły :D

Syl, zdrówka dla mamy :*
Nasze Księżniczki i Aniołeczek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
NICOLKA
 
Posty: 6355
Dołączył(a): Pn paź 04 2004, 00:00
Lokalizacja: Wrocław

Re: ...:: PRZEDSZKOLAKI ::...

Postprzez katarzynka83 » Śr cze 27 2012, 11:44

Sylwiątko Wszystkiego dobrego dla mamy i dużo zdrówka. Współczuję Ci tego stresu związanego z jej chorobą. Trzymam kciuki, że wszystko sie ułoży.
Widzę, że na prace nie narzekasz, to dobrze, zawsze jakis grosz sie przyda. Szkoda jedynie, że tak wszystko na Ciebie spadło na raz :?

Nicolka Fajnie, że córa zadowolona z przedszkola :) Oby tak zostało. A książki bardzo drogie były? Ja już też zamówiłam książki dla Mateusza do pierwszej klasy i od wydawnictwa są ok 30zł tańsze niż sprzedają w szkole, więc sie opłaciło.

Już po wizycie gości :) Było bardzo fajnie, goście wyjechali zadowoleni z pobytu w Polsce :) Na obiadek zrobiłam pieczonego pstrąga z ziołami i ziemniaczki malutkimi z koperkiem. No i ciacho i na deser lody śmietankowo-truskawkowe z bitą śmietaną i sosem truskowkowym, mojej roboty oczywiście ;)
A pierwszego dnia bylismy w restauracji i też było bardzo miło :)

Teraz za dwa tygodnie kolejni goście :) Z tą różnicą, że tym razem będą mieszkać u nas :) więc czeka mnie nie jeden obiad a więcej, hehe. No i muszę dostosować się do diety teścia, który nie może soli. A w Polsce ogólnie używa się cholernie dużo soli :? i ciężko mi znaleźć przepisy bez soli.
Obrazek
Obrazek
katarzynka83
 
Posty: 2046
Dołączył(a): Pn maja 09 2005, 00:00
Lokalizacja: Pomorze

Re: ...:: PRZEDSZKOLAKI ::...

Postprzez NICOLKA » Cz lip 19 2012, 15:55

Katarzynka ale Ty gościnna hihi współczuję dłuższej wizyty :/ ja już tak bym nie mogła :)

Co do książek u nas też opłacało się nawet z przesyłką zamawiać przez neta...

z tym że jeszcze muszę ang. i religię o czym wciąż zapominam :/

Iga dziś w biedronie wybrała sobie fartuszek do p-kola...a Vika plecak do szkoły na kółkach... 8)

Ja dziś wolne ale z rana byłyśmy na dokerskiej zrobić Vice badanie ucha a 24.07. idziemy do laryngologa...
A że auto mamy w warsztacie od 2dni już więc dziś jechałyśmy 3środkami komunikacji do lekarza hehe

Aha, nie chwaliłam się ale zapisałam się na naukę języka angielskiego... pierwsze lekcję mam 24.07 już się nie mogę do czekać :twisted:
Nasze Księżniczki i Aniołeczek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
NICOLKA
 
Posty: 6355
Dołączył(a): Pn paź 04 2004, 00:00
Lokalizacja: Wrocław

Re: ...:: PRZEDSZKOLAKI ::...

Postprzez katarzynka83 » Pt lip 20 2012, 17:42

Nicolka w sobotę teściu wyjechał od nas, był na 5 dni i mieszkał z nami. A od wotku mamy znowu kolegę mojego P., ale mieszka w hotelu na szczęście. Ale zawsze jak przyjdzie to trzeba cos zrobić, no i wiadomo porządek musi być :D
Także to już trzeci goście w ostatnich tygodniach, hehe. Nabieram wprawy powoli w przyjmowaniu gości :D I co za tym idzie uczę się języka, haha. Coraz lepiej idzie, tzn. coraz więcej rozumiem, ale żeby cos powiedziec to problem, haha. Jeszcze kilka wizyt i bedzie lepiej.

Prosze będziesz sie angielskiego uczyła :) Mi by też sie przydało, bo się dzisiaj z kolega nie zgraliśmy, on po angielsku, a ja po włosku, hehe. A skąd ja mogłam wiedzieć, że on po angielsku umie. Ja nie umiec, więc lepiej się nie odzywać ;)

Książki tez mam, zamawialismy z druga klasą łącznie od wydawnictwa bezpośrednio i zaoszczędziłam ok 30zł :D
Obrazek
Obrazek
katarzynka83
 
Posty: 2046
Dołączył(a): Pn maja 09 2005, 00:00
Lokalizacja: Pomorze

Re: ...:: PRZEDSZKOLAKI ::...

Postprzez majamajka1111 » Pn lip 23 2012, 23:52

witam dziewczyny!
mam pytanie odbiegajace od tematu czy ida waszym dzieciaczka zeby trzonowe? moj ma 5.5 i ma juz jedynke , przerazilam sie bo krzywo rosnie i to na gorze. mleczaka ma juz wyrwanego jakis czas ale to nic nie dalo. jak wyglada to u was ze strony ortodentycznej o ile sa u waszych dzieciaczkow juz zeby trzonowe.
majamajka1111
 
Posty: 282
Dołączył(a): Wt sie 17 2010, 22:15

Re: ...:: PRZEDSZKOLAKI ::...

Postprzez NICOLKA » Wt lip 24 2012, 07:24

Kasia, no to sobie pogadałaś ;)
ja całe życie chciałam się nauczyć angielskiego...i od dziś moje marzenia się zaczną spełniać :D

Majamajka, mojej Vice normalnie zaczeły wychodzić...i od strony ortodontycznej jest dobrze bo byłam już z nią...
Nasze Księżniczki i Aniołeczek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
NICOLKA
 
Posty: 6355
Dołączył(a): Pn paź 04 2004, 00:00
Lokalizacja: Wrocław

Re: ...:: PRZEDSZKOLAKI ::...

Postprzez katarzynka83 » So sie 11 2012, 18:55

Nicolka ano sobie pogadałam :lol: najlepsze jest to, że jak wychodził to dalej do mnie po angielsku :? eh, jakoś nie skumał, że ja rozumiem po włosku całkiem sporo :D nie zawsze jeszcze umiem odpowiedzieć, ale wszystko z czasem, hehe ;)
Życze powodzenia w nauce angielskiego :)
Obrazek
Obrazek
katarzynka83
 
Posty: 2046
Dołączył(a): Pn maja 09 2005, 00:00
Lokalizacja: Pomorze

Re: ...:: PRZEDSZKOLAKI ::...

Postprzez majamajka1111 » Śr sie 29 2012, 23:14

dziewczyny co tu tak cicho?
majamajka1111
 
Posty: 282
Dołączył(a): Wt sie 17 2010, 22:15

Re: ...:: PRZEDSZKOLAKI ::...

Postprzez NICOLKA » Cz sie 30 2012, 22:36

Jutro ostatni dzień WAKACJI...i zaczyna się ROK SZKOLNY...ale to zleciało...

Moja Igę rano w poniedziałek idę z Viką zaprowadzić do p-kola, na 9.30 z Viką na rozpoczęcie roku i się rozpocznie na całego... :roll: :eusa_whistle:
najlepsze w tym wszystkim jest fakt że od 3 do 18 mam urlop :D:D:D:D :eusa_whistle:
Nasze Księżniczki i Aniołeczek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
NICOLKA
 
Posty: 6355
Dołączył(a): Pn paź 04 2004, 00:00
Lokalizacja: Wrocław

Re: ...:: PRZEDSZKOLAKI ::...

Postprzez NICOLKA » Śr wrz 05 2012, 11:06

nie ma zadnych p-kolaków obecnych\?? :roll: eh...
Nasze Księżniczki i Aniołeczek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
NICOLKA
 
Posty: 6355
Dołączył(a): Pn paź 04 2004, 00:00
Lokalizacja: Wrocław

Re: ...:: PRZEDSZKOLAKI ::...

Postprzez sabiniorka » Śr wrz 05 2012, 12:49

Witam
Można się przyłączyć?
Ja jako mama przedszkolaka od 3 dni:)
Obrazek
Avatar użytkownika
sabiniorka
 
Posty: 642
Dołączył(a): Śr gru 02 2009, 20:26
Lokalizacja: Kraków

Re: ...:: PRZEDSZKOLAKI ::...

Postprzez krokodylek » Śr wrz 05 2012, 16:45

NICOLKA napisał(a):nie ma zadnych p-kolaków obecnych\?? :roll: eh...
sa sa 8) :mrgreen: :lol:
Oliwia i Maja dwa Diabełki
...w tajemnicy każdego człowieka istnieje wewnętrzny krajobraz: z nietkniętymi równinami, z wąwozami milczenia, z niedostępnymi górami, z ukrytymi ogrodami...
Avatar użytkownika
krokodylek
 
Posty: 3856
Dołączył(a): Śr lip 22 2009, 11:17

Re: ...:: PRZEDSZKOLAKI ::...

Postprzez NICOLKA » Śr wrz 05 2012, 20:22

krokodylek napisał(a):
NICOLKA napisał(a):nie ma zadnych p-kolaków obecnych\?? :roll: eh...
sa sa 8) :mrgreen: :lol:

kroko Ty to już wprawiona w boju...

a ja jestem co prawda 2raz ale świerzsza :wink: :eusa_whistle:

sabiniorka zapraszamy do pisania :)

jak twój maluszek daję radę?? :)
Nasze Księżniczki i Aniołeczek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
NICOLKA
 
Posty: 6355
Dołączył(a): Pn paź 04 2004, 00:00
Lokalizacja: Wrocław

Re: ...:: PRZEDSZKOLAKI ::...

Postprzez sabiniorka » Cz wrz 06 2012, 08:47

Witam
Mój synuś za niedługo skończy 2,5 roku. Poszedł do prywatnego przedszkola,bo na państwowe nie mieliśmy szans (po pierwsze rocznikowo nas nie łapało).
Najbardziej jestem zadowolona z tego że niecały rok temu posłałam go do żłobka. Widząc te zaplakane dzieci i mamy przy rozstaniach w przedszkolu cieszę się że Filipek ma "ten etap" już za sobą. Fakt że za każdym razem jest taki wstyd,mówi że chce się bawić, ale na na wejściu jeszcze wstydzi się pójść po zabawkę i dołączyć do reszty dzieci,ale po chwili już biega z resztą. Poza tym poszedł do tego przedszkola ze swoim najlepszym kolegą ze żłobka:) Codziennie wieczorem słysze "idziemy do przedszkola?" i nie dociera tłumaczenie że jutro rano:)
Niestety nie może być zbyt pięknie. Filipek od niedawna chodzi bez pampersa i woła siku,nawet w nocy. A teraz codziennie z przedszkola przynoszę mokre spodnie... Nie wiem czy on się wstydzi zawołać,czy sie stresuje nowym miejscem..czy jest tak zajęty zabawą,że nie ma czasu. Dziś poszłam w szantaż:) Obiecałam że jak będzie do Pani wolał siku i ani razu się nie zsika to kupię mu super auto. Pani w przedszkolu mnie uspakajają, właścieciel przedszkola też,nawet pisałam do żłobka gdzie wczesniej chodził Filipek i tamta "ciocia" też mówi że spokojnie,że to zmiana miejsca.
A jak wraca do domu to bez problemu woła. dziś w nocy miał jakiś kryzys,płakał wołał "mama" i jak go przytulałam to mówi "mama siku" i...czułam jak mi ciepło w nogi.... Mój wewnętrzny głos mówi żeby to przeczekać...ale mimo wszystko się martwie,bo tyle co oduczyliśmy się pampersa i żeby od nowa to nie wróciło.

Macie jakieś doświadczenia w tej kwestii?
Trochę się rozpisałam,mam nadzieję, że chociaż trochę z tego jest zrozumiałe. :):)
Obrazek
Avatar użytkownika
sabiniorka
 
Posty: 642
Dołączył(a): Śr gru 02 2009, 20:26
Lokalizacja: Kraków

Re: ...:: PRZEDSZKOLAKI ::...

Postprzez krokodylek » Cz wrz 06 2012, 13:09

NICOLKA napisał(a):
krokodylek napisał(a):
NICOLKA napisał(a):nie ma zadnych p-kolaków obecnych\?? :roll: eh...
sa sa 8) :mrgreen: :lol:

kroko Ty to już wprawiona w boju...

a ja jestem co prawda 2raz ale świerzsza :wink: :eusa_whistle:
ciiiii 8) :mrgreen: :mrgreen:

Sabinorka witaj, przeczekaj bo to na pewno stres i nowe miejsce :wink: pare dni i bedzie OK :wink:
Oliwia i Maja dwa Diabełki
...w tajemnicy każdego człowieka istnieje wewnętrzny krajobraz: z nietkniętymi równinami, z wąwozami milczenia, z niedostępnymi górami, z ukrytymi ogrodami...
Avatar użytkownika
krokodylek
 
Posty: 3856
Dołączył(a): Śr lip 22 2009, 11:17

Re: ...:: PRZEDSZKOLAKI ::...

Postprzez NICOLKA » Cz wrz 06 2012, 19:34

Też wydaje mi się że to z racji tego że i nowe miejsce i stres roobi swoje...

Moja na szczęście nie stresuję się choć wolę nie zapeszać...panie ją chwalą że dzielna, itp...ale wczoraj miała kryzys...ciekawe jak będzie po wekeendzie :roll:
Nasze Księżniczki i Aniołeczek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
NICOLKA
 
Posty: 6355
Dołączył(a): Pn paź 04 2004, 00:00
Lokalizacja: Wrocław

Re: ...:: PRZEDSZKOLAKI ::...

Postprzez sabiniorka » Pt wrz 07 2012, 08:42

Wczoraj już było ok,wrócił do domu w swoich porteczkach,wołała siku:)
Może miał mały kryzys.

Ogólnie zostaje w przedszkolu chętnie,nie płacze,czasem tylko nie chce żebym wychodziła ale po chwili daje buziaka i ja wychodze.
Obrazek
Avatar użytkownika
sabiniorka
 
Posty: 642
Dołączył(a): Śr gru 02 2009, 20:26
Lokalizacja: Kraków

Re: ...:: PRZEDSZKOLAKI ::...

Postprzez sabiniorka » Pt wrz 14 2012, 11:56

Witam
No i mamy problem...i to nie tylko chodzi o siku w majciochy.
Od wtorku z takim płaczem zostaje,że nie wiem co się dzieje. Jak dziś skręcaliśmy w uliczkę która prowadzi do przedszkola to krzyczy "nie nie nie chce do przedszkola", z auta nie chce wysiąść...
W przedszkolu dziś chwilę z nim siedziałam,ale cały czas na mnie wisiał,mówił że chce do domu. A cały poprzedni tydzień z chęcią zostawał, nawet wieczorami chciał już iść do przedszkola.
Możliwe to że tak nagle mu się odwidziało?
Obrazek
Avatar użytkownika
sabiniorka
 
Posty: 642
Dołączył(a): Śr gru 02 2009, 20:26
Lokalizacja: Kraków

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Forum ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 38 gości