...:: PRZEDSZKOLAKI ::...

To jest Wasze forum.
Możecie tu zadawać pytania i wymieniać informacje z innymi Użytkownikami naszego serwisu.
Pisanie tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Moderatorzy: extreme, saba79

Re: ...:: PRZEDSZKOLAKI ::...

Postprzez pudelek » Cz gru 01 2011, 15:20

Nicolka- u mnie trean, bioaron C i rutinacea tez na tapecie. ;-)

Ja niestety się rozłożyłam na maksa-mam zapalenie oskrzeli i świsty....dziś nie gorączkuje pierwszy dzień i chodzę normalnie bo we wtorek jak do lekarza jechałam to z mężem i mnie trzymał bo tak słaba byłam :sad:
Jestem na urlopie bo L4 nie chciałam brać, mąż też wziął urlop bo od wczoraj strasznie kaszle :neutral:

Zdrowia wszystkim życzę

Sylwiątko co do prezentów to ja w tym roku nic nie kombinowałam ...pojechałam do Tesco a tam i w auchanie tyle tego że było w czym wybierać,,,zwracałam tylko uwagę na wiek i tyle.Zabawek jest zdecydowanie za dużo żeby się zastanawiać czy to czy tamto się spodoba....zmieniłam podejście hahah myśle że jednak z każdej zabawki dziecko tak do 7roku życia będzie zadowolone.
Choć oczywiscie są różne dzieci...ale u mnie nie ma problemu :wink:

Zmykam polezeć
Avatar użytkownika
pudelek
 
Posty: 4422
Dołączył(a): Cz kwi 14 2005, 00:00

Re: ...:: PRZEDSZKOLAKI ::...

Postprzez NICOLKA » Cz gru 01 2011, 21:12

witam :D

Syl, na szczęście prezenty baaardzo udane... dostała :
http://allegro.pl/littlest-pet-shop-poj ... 23764.html
i zestaw lalkę barbi z jakimiś akcesoriami

Pudelek, zdrówka w takim razie dużo dla Ciebie... :)
Nasze Księżniczki i Aniołeczek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
NICOLKA
 
Posty: 6355
Dołączył(a): Pn paź 04 2004, 00:00
Lokalizacja: Wrocław

Re: ...:: PRZEDSZKOLAKI ::...

Postprzez pudelek » Wt gru 06 2011, 21:37

Jak Mikołajki u Was??

U mnie bardzo udane.Bartek zadowolony z prezentu jak i z zabawy Mikołajkowej zorganizowanej po południu w szkole.
Brakowało nam tylko trochę śniegu :wink:
Acha jutro babcia odbiera Bartusia ze szkoły i przy okazji przywozi prezencik który jak co roku zostawia u niej Mikołaj :lol:

Ja buszuje po necie i szukam lustrzanki dla mnie-dla amatora....mogę liczyć na jakieś wasze podpowiedzi?
Mąż się uporał już z zakupem laptopa-bardzo zadowolony bo trafił promocje a parametry ma takie jaki chciał :eusa_whistle: a max za miesiąc ja kupuje lustrzankę...mam 2 typy nicon i canon hmmm muszę wybrać się do sklepu co podpowiedzą bo z netu mam już mętlik w głowie a i budżet ograniczony :roll:
Avatar użytkownika
pudelek
 
Posty: 4422
Dołączył(a): Cz kwi 14 2005, 00:00

Re: ...:: PRZEDSZKOLAKI ::...

Postprzez asica » Śr gru 07 2011, 09:49

Hej:)
Podpowiem Ci pudelku, ze lustrzanki nie sa dla amatorow; bo do lustrzanki musisz dokupować obiektywy-jeden jak zerknęlam w sklepie cos kolo 800 zl kosztowal. Lustrzanka jest bardzierj dla pasjonatow fotografii...
Po glebokiej analizie i czytania przeroznych for , doradzano tam ze kupic sobie lepsza cyfrowke-co tez uczynilam :mrgreen:
" Kobieta bardziej kocha dziecko niż męża. Bo dziecko jest na pewno jej, a mąż nie zawsze."


Obrazek
Avatar użytkownika
asica
 
Posty: 4045
Dołączył(a): Śr mar 02 2005, 01:00
Lokalizacja: Pomorskie Ateny

Re: ...:: PRZEDSZKOLAKI ::...

Postprzez katarzynka83 » Śr gru 07 2011, 14:55

Witajcie :)

Dawno mnie nie było tutaj. Przyznam się, że ostatnio siedzę na volvoforum ;) nawet zaangazowałam się w spoty i na kilku byłam ;) a przy okazji dowiedziałam sie troche o swojej ulubionej marce i poznałam fajnych ludzi :D

A poza tym minął mi juz kryzys laktacyjny, na szczęście dałam radę i dalej karmie piersią :) Wprowadzam aktualnie jabłuszko, które Natalia smakuje z zaciekawieniem, hehe.
Mikołaj u nas wczoraj był. Mati dostał sporo słodyczy i małe puzzle, w szkole podobnie też słodycze i puzzle. Zmówili się Mikołaje ;)

Choroba nas dopadła, głównie męża :( u Mateusza skończyło sie na dwóch dniach kataru i kichania, u mnie na bólu gardła samym plus niewielkie dreszcze. Natalie na szczęście choróbska omijają.

Oczywiście moja walka z mama trwa nadal, a raczej jej ze mną :? bo to ona zaczęła.
Gotujemy właśnie z P. bigosik juz na święta zobaczymy jaki wyjdzie dobry ;)
Obiecuje odwiedzać Was częściej ;)
Obrazek
Obrazek
katarzynka83
 
Posty: 2046
Dołączył(a): Pn maja 09 2005, 00:00
Lokalizacja: Pomorze

Re: ...:: PRZEDSZKOLAKI ::...

Postprzez NICOLKA » Pt gru 09 2011, 23:50

Juto mam wolne, więc dziś nadrobiłam zaległości w sprzątaniu bo jutro koło południa wpada teściowa po Vike i jadą na uniwerek, a my z resztą rodziny jdziemy do marino do tesco na zakupy a przy okazji ma być coś dla dzieci z okazji mikołajek...
A na 16.30 idziemy kilka bram dalej na urodzinki 8)
Nasze Księżniczki i Aniołeczek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
NICOLKA
 
Posty: 6355
Dołączył(a): Pn paź 04 2004, 00:00
Lokalizacja: Wrocław

Re: ...:: PRZEDSZKOLAKI ::...

Postprzez pudelek » Pn gru 12 2011, 17:26

Hejka

Asica-miło że się pojawiłaś ;-)
Co do lustrzanki to moja kumpela amatorsko lecz z pasją robi zdjęcia głównie na wyjazdach i porównywałam fotki z wycieczek wspólnych jak i z przedszkolnych występów.Ma obiektyw 2w1 i jednak efekt zdjęć z lustrzanki jest o wiele lepszy więc stąd moja decyzja.Żadnych dodatkowych obiektywów bym nie chciała bo mi nie potrzebne.W tym tygodniu wybieram się na żywca pooglądać i posłuchać "ekspertów" :wink: Może zmienię zdanie :mrgreen:

katarzynka-zdrówka życzę.

Ja się dziś obkupiłam ubraniowo -muszę tylko jeszcze mężowi kupić coś pod choinkę i w tym tygodniu na pewno to uczynię.
Bartek wczoraj świrował i.....musieliśmy już ubrać choinkę.W sumie co roku była juz w Mikołajki ale w tym roku jakoś zaplanowałam ze dopiero za tydzień...............i nici z planów no ale już świątecznie jest i w sumie bardzo mi sie to podoba.Mężuś pomógł w porządkach więc poszło błyskawicznie.

U nas na razie śniegu zero ale służbowo byłam w piątek w górach-Wisła,Szczyrk,Żywiec i Ustroń i śniegu sporo jest już na Białym Krzyżu.Orczyki uruchomione i pierwszych narciarzy już widziałam.

Aktualnie poszukuje noclegu w Bukowinie Tatrzańskiej ale nie jest łatwo bo jedzie nas 10osób i chcą bez wyżywienia a w większości pensjonatów ferie tylko z wyżywieniem....ja wole z wyżywieniem ale reszta ekipy liczy na jakieś strasznie tanie noclegi za 30zł a z tym już widzą że nie jest łatwo :wink: zobaczymy co znajdziemy :lol:

Ponoć ma troszkę śniegu spać przed świętami...oby bo marzą mi się białe święta :D
Avatar użytkownika
pudelek
 
Posty: 4422
Dołączył(a): Cz kwi 14 2005, 00:00

Re: ...:: PRZEDSZKOLAKI ::...

Postprzez pudelek » Śr gru 14 2011, 21:31

Puuuuuuuustoooooooooooooooooooo

Prezent dla męża kupiony, czyli komplet prezentów już mam.2 paczuszki z zabawkami też wysłane.
Ciasto zamówiłam-nic nie piekę i z zakupów na święta to zostało mi do kupienia na koniec: owoce, pieczywo,ciacho aha i jeszcze rybkę będę dokupywać :lol:

Na aparat też już jestem zdecydowana...jutro pojadę pooglądać w którym sklepie zaproponują mi lepszą cenę :eusa_whistle:
Wytypowano na forum jak i w 4 sklepach lustrzanki dla amatorów(np Sony i Nikon) a dla pasjonatów trzeba potem dokupywać konkretne obiektywy a że ja nie pasjonat to chcę tylko wycisnąć z lustrzanki coś lepszego niż z kompaktu -decyzja zapadła że lustrzanka.

Kumpela zarezerwowała wczoraj noclegi w centrum Bukowiny w nowym pensjonaciku u Tomali i tak jak mówiłam 40zł nocleg z łazienkami w pokoju bo ja inaczej tego nie widziałam hahah. Oby pogoda dopisała bo to u nas będzie koniec ferii :roll:
Jeszcze 3 dni pracy i urlop :mrgreen: :lol: :) :D :D :D :D :D
Avatar użytkownika
pudelek
 
Posty: 4422
Dołączył(a): Cz kwi 14 2005, 00:00

Re: ...:: PRZEDSZKOLAKI ::...

Postprzez katarzynka83 » N gru 18 2011, 18:03

Witajcie :)

Pudelek widzę że przygotowania ida u Ciebie pełną parą ;) Ja mam juz zrobiony i zamrozony bigos, pieczarki z cebulką. Pierniczki upieczone i zakwas na barszczyk się robi.

Pochwalę się trochę :D
Mati miał niedawno urodziny :) Zaprosił kolegę z przedszkola, jego brata i kolegę ze szkoły z siostrą :)
A oto jego zadowolenie:
Obrazek

No i pochwalę się też córcią ;)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
katarzynka83
 
Posty: 2046
Dołączył(a): Pn maja 09 2005, 00:00
Lokalizacja: Pomorze

Re: ...:: PRZEDSZKOLAKI ::...

Postprzez NICOLKA » Pn gru 19 2011, 12:12

widać że udrodzinki udane...
a siostrzyczka rosnie jak na drozdzach

Dziś byłam z Igą u lekarza niby wsio ok ale zaflegmiona jest stąd te ataki duszności/kaszlu szczególnie w nocy...
Przed lekarzem byłyśmy w biedronie zrobić zakupki,dużo tego nabrałam że myślałam że do domu nie dotargam...i w dodatku Iga płacząca :/

A potem to ju ż było stanie przy garach zrobiłam gołąbki, zupkę i właśnie się piecze murzynek :) i w końcu mam czas dla siebie 8)

Poza tym jutro ostatni dzień idę do pracy bo środę mam wolną, a czw. i pt. mam opiekę :twisted: i całe 6dni laby :P
Nasze Księżniczki i Aniołeczek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
NICOLKA
 
Posty: 6355
Dołączył(a): Pn paź 04 2004, 00:00
Lokalizacja: Wrocław

Re: ...:: PRZEDSZKOLAKI ::...

Postprzez katarzynka83 » Pn gru 19 2011, 21:19

Nicolka zdrówka dla Was. Kurcze, ostatnio też myślałam o gołąbkach, ale jakoś nie wyszło ;) Mogę wpaść na gotowe ? 8) :wink:

Ja się boję zakupów przed świętami, tych kolejek i zamieszania :? Niestety zaplanowałam kilka potraw, których nie da się zrobić szybciej :? i trzeba będzie swoje wystać w kolejce, ale za to będzie coś dobrego do jedzonka :D
Obrazek
Obrazek
katarzynka83
 
Posty: 2046
Dołączył(a): Pn maja 09 2005, 00:00
Lokalizacja: Pomorze

Re: ...:: PRZEDSZKOLAKI ::...

Postprzez NICOLKA » Wt gru 20 2011, 20:41

Mnie czeka w czw. dentysta do tego ekg muszę zrobić i jeszcze morfologie...i jeszcze gin na dodatek... :x

Moje dzieciny jedzą kolację i zaraz do spanka :twisted: a od jutro przez całe 6dni mam wolne 8)

Kasia a wpadaj...oczywiście z dzieciaczkami 8)
Nasze Księżniczki i Aniołeczek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
NICOLKA
 
Posty: 6355
Dołączył(a): Pn paź 04 2004, 00:00
Lokalizacja: Wrocław

Re: ...:: PRZEDSZKOLAKI ::...

Postprzez violka » Śr gru 21 2011, 15:56

Witam dziewczyny !

Wybaczcie mi dziewczyny tak długą nieobecność ale dużo się dzieje u mnie,zwłaszcza w pracy i brakuje mi czasu na cokolwiek . Z jednej strony dobrze ,bo awansowałam ,co prawda przez pewien czas będę pracować na tych samych warunkach ale zawsze szanse większe i możliwość rozwoju, tyle,że nowe obowiązki, cięższe sprawy i odpowiedzialność ogromna.
Miłe ,bo mnie doceniono, jeździłam na kolację z samym prezesem pod Wa-wę ,dostałam nagrodę ,miło bardzo ,choć stres było ogromny,bo oprócz jednej koleżanki nie znałam nikogo :roll:
No ale przeżyłam,wystarczy tego chwalenia się :lol:


Dzisiaj też zajrzałam tylko dlatego,że mam dzień urlopu, wzięłam jeden dzień aby pojechać z Olą na planową kontrolę do neurologa.
Wizyta u neurolog pozytywnie,chociaż dwa sprzeczne komunikaty w sumie otrzymałam ,w styczniu/lutym mamy zrobić poziom leku i lekarka zobaczy czy dawka leku jest wystarczająca na masę ciała i ew.minimalne zwiększenie a z drugiej strony jak zapytałam jakie dalsze prognozy,bo w kwietniu minie magiczne dwa lata od wypadku i lekarka powiedziała,że w kwietniu zrobimy EEG i może stopniowo zaczniemy wychodzić z leku....

No ale jakaś iskierka nadziei już jest, pani doktor wyściskała ,wycałowała Olę ,przesympatyczna kobieta.

No i zaraz muszę lecieć ,Olę odstawiłam do teścia, sama piorę ,gotuję buraki na ćwikłę i mięso na gulasz na obiad jutro, czyli to co powinno się robić, korzystając z urlopu :lol:
Dzisiaj obiad z głowy,teść ugotował ;)

Ja oczywiście zostawiłam sobie 3 dni na sprzątanie i gotowanie na święta....

Dobrze,że chociaż choinka stoi :D

Obiecuję ,że jeszcze wpadnę przed Świętami z życzeniami a poczytam Was chyba dopiero po Świętach,bo mam wolne aż do Nowego Roku :eusa_whistle:
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
violka
 
Posty: 16943
Dołączył(a): Pn sie 02 2004, 00:00
Lokalizacja: 51° 14' 53 '' N 22° 34' 13 '' E

Re: ...:: PRZEDSZKOLAKI ::...

Postprzez asica » Cz gru 22 2011, 20:11

Hej dziewczyny :!:

pudelku, nabyłaś aparat? Jeśli tak, pochwal się :D

violka
gratuluję awansu :D

syl zdolnosci mozna Ci pozytywnie pozazdroscic ;)
kasiu, dzieciaczki cudne :wink:

U nas chorobowo; drugi raz swieta w domu spedzamy z powodu choroby- w zeszłym roku młody miał ospe, teraz ma szkarlatynę :(

No i chyba przyszedł złożyć życzenia forumowym koleżankom :) A więc:

Najserdeczniejsze życzenia
Cudownych Świąt Bożego Narodzenia
Rodzinnego ciepła i wielkiej radości, Pod żywą choinką zaś dużo prezentów
A w Waszych pięknych duszach wiele sentymentów.
Świąt dających radość i odpoczynek
oraz nadzieję na Nowy Rok, żeby był jeszcze lepszy niż ten, co właśnie mija.

tego życzą Asia z Krzysiem i Nikosiem :kiss_of_love:


Obrazek
" Kobieta bardziej kocha dziecko niż męża. Bo dziecko jest na pewno jej, a mąż nie zawsze."


Obrazek
Avatar użytkownika
asica
 
Posty: 4045
Dołączył(a): Śr mar 02 2005, 01:00
Lokalizacja: Pomorskie Ateny

Re: ...:: PRZEDSZKOLAKI ::...

Postprzez Sylwiatko » Pt gru 23 2011, 10:10

Witam :D

pudelek aparat kupiony?Pochwal się :D

katarzynka83 śliczne masz dzieci :D

violka gratuluje awansu :D

asica oby Nikoś łagodnie choróbsko przeszedł.

Zdrówka życze tym którzy tego potrzebują.

Widze że w wirze przygotowań światecznych każda z nas jest no i ja też.
Dzis tylko warzywka kupie,a jutro pieczywo i na tym koniec.
Wigilie spędzamy u mnie,musze dodatkowy stół przyniesc bo bedzie nas w sumie 17 osób.W pierwszy dzien bedę na chrzcinach Leny,a w drigi jade do siostry m...



Chciałam Wam życzyć spokojnych,zdrowych i udanych świąt.
Moje diabełki
Oskar ur.18.08.05.
Arletta ur.07.09.97.
Avatar użytkownika
Sylwiatko
 
Posty: 16522
Dołączył(a): Wt paź 04 2005, 00:00
Lokalizacja: wawa

Re: ...:: PRZEDSZKOLAKI ::...

Postprzez NICOLKA » Pt gru 23 2011, 21:22

Kobitki chciałabym Wam i Waszym rodzinką złożyć najgorętsze życzonka...zdrowych, spokojnych i pogodnych Świąt Bożego Narodzenia, spędzone w rodzinnym gronie
Nasze Księżniczki i Aniołeczek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
NICOLKA
 
Posty: 6355
Dołączył(a): Pn paź 04 2004, 00:00
Lokalizacja: Wrocław

Re: ...:: PRZEDSZKOLAKI ::...

Postprzez violka » So gru 24 2011, 12:57

MOJE DROGIE : Z OKAZJI ZBLIŻAJĄCYCH SIĘ ŚWIĄT -DLA WSZYSTKICH Z WAS I KAŻDEJ Z OSOBNA : SPOKOJU,ZDROWIA,MIŁOŚCI I CHOĆ CHWILI ZAPOMNIENIA OD CODZIENNOŚCI....
NO I OBY SPEŁNIŁO SIĘ CHOĆ JEDNO WIELKIE MARZENIE W 2012...........



Obrazek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
violka
 
Posty: 16943
Dołączył(a): Pn sie 02 2004, 00:00
Lokalizacja: 51° 14' 53 '' N 22° 34' 13 '' E

Re: ...:: PRZEDSZKOLAKI ::...

Postprzez pudelek » Wt gru 27 2011, 17:17

TO JA SKŁADAM ŻYCZENIA JUŻ POŚWIĄTECZNIE ale tak mi te święta przeleciały że :shock:

ZDROWIA SZCZĘŚCIA I POMYŚLNOŚCI kochane :!: :!: :!: :!:

Oczywiście że aparacik zakupiony :lol: jestem szczęśliwą posiadaczką Nikona D3100 z obiektywem 18-105-łatwo nie bylo go zdobyć bo tam gdzie był to z tradycyjnym obiektywem a ja nie chcąc juz potem dokupywać nic więcej zdecydowałam sie na teleobiektyw :wink:
Jak mam się pochwalić hmmmm (wstawić fotkę aparatu)...fociłam całe święta fotka na n-k świąteczna ..uwielbiam ten obiektyw i chyba wszystkie lustrzanki za szerokokątny obiektyw który bez problemu i dalekiego oddalania uchwyci sporą część pola(szerokość)

Mąż zrobił mi niespodziankę i dokupił torbę na aparat i pierwszy raz w życiu zapomniałam zabrać swojej torbeki :lol: :lol: jak wychodziłam do domu z kolacji wigilijnej od rodziców :oops: Jednak torba z aparatu posiada fajne kieszonki i jest zgrabna więc teraz będę zabierała tylko jedną jeśli będę miała zamiar robić fotki :lol:
Drugi dzień świąt był u mnie i było bardzo rodzinnie i świątecznie.
Wszyscy objedzenie.
Dziś zaprosiłam koleżanki dwie z dzieciakami żeby pomogły ciacho zjeść i poczęstowałam moczka którą bardzo zachwalały mniam mniam...
Chłopaki niebawem wrócą z basenu.Chcemy jeszcze wyskoczyć w tym tygodniu do kina :eusa_whistle:

Bartek z prezentów bardzo zadowolony i nawet zostawił podziękowania dla Aniołka mimo że nie wiedział czy pod druga choinka też znajdzie prezenty dla siebie :mrgreen: mąż z zegarka zadowolony a ja z kosmetyków i perfum tez jestem zadowolona więc chyba oki :lol:
Lenimy się wszyscy bo mam z K urlop do końca roku a w szkole wiadomo -przerwa świąteczna.Szkoda że już śniegu nie ma...u nas spadło troche śniegu 2 dni przed świętami ale niestety w Wigilię już go nie było :evil: Pierwsze bałwany i zjazdy na sankach jednak Bartek zdążył zaliczyć :wink:

violka- gratki awansu :!: :!: :!: Co do leków u Oli...badania wykażą czy można powoli zmniejszać dawkę więc tego wam kochana życzę.

Zmykam bo musze pranie powiesić i podgrzać jedzonko chłopakom :wink:
Avatar użytkownika
pudelek
 
Posty: 4422
Dołączył(a): Cz kwi 14 2005, 00:00

Re: ...:: PRZEDSZKOLAKI ::...

Postprzez pudelek » So gru 31 2011, 15:46

czyżby trwały od kilku dni przygotowania do sylwestra?????

My na sylwestra nigdzie się nie wybieramy-organizujemy go w domu.
Petard mamy całe mnóstwo bo Bartuś dostał od chrzestnej :eusa_whistle:
Jedzonko gotowe, gwizdki i maski Bartuś przygotował :lol: i już nie może się doczekać północy :mrgreen:
Nauczył sie fajnego wierszyka-życzeń noworocznych i tak chce zaskoczyć jutro dziadków :wink: bo wie że za takie życzenia nalezy się cosik fajnego.
Ja jak byłam mała to zwykle kaskę się dostawało(zbierało) ale on dostanie to o czym tak ostatnio opowiadał....chomika zuzu którego kupiliśmy też dla chrześniaka na urodzinki.Przynajmniej miałam okazję zobaczyć jak to wygląda, co robi no i Bartek baaaardzo to chciał wiec .....dostanie od dziadków. :wink:

Jutro uroczysty, noworoczny ale i urodzinowy obiadek u rodziców...jak co roku świętujemy urodziny mojej mamy :eusa_whistle: :eusa_whistle:
Postanowień noworocznych nie robię...ale wierze że ten rok będzie jeszcze bardziej rodzinny, gdyż ten kończący się jest lepszy od poprzedniego....obstawiam że teraz tylko może być lepiej.....życzyć sobie i innym będę przede wszystkim ZDROWIA, ZDROWIA, ZDROWIA, wyrozumiałości i asertywności a reszta się jakoś ułoży :wink:

Aha wczoraj kumpelki namówiły nas na zabawę karnawałową..(nie mam w co sie ubrać).....więc z początkiem ferii imprezka, potem 4dni w górach w Bukowinie Tatrzańskiej....no i wakacje na które już czekamy z utęsknieniem....no to się zagalopowałam :roll: :P ale jakiś cel uważam trzeba mieć ...nic tylko trzeba zacisnąć pasa bo zapowiada się po drodze komunia, ślub w rodzinie i pewnie jeszcze nieoczekiwane wydatki.

A na koniec tego ostatniego w tym roku postu, oczywiście życzę Wam szampańskiej zabawy sylwestrowej, gdziekolwiek ona będzie(bo domówki też są super hahah) i oby 2012 rok był lepszy od poprzedniego !!!!!!!

Obrazek
Avatar użytkownika
pudelek
 
Posty: 4422
Dołączył(a): Cz kwi 14 2005, 00:00

Re: ...:: PRZEDSZKOLAKI ::...

Postprzez violka » Śr sty 04 2012, 17:58

Witam !

NAJLEPSZEGO W NOWYM ROKU ! ! !

Obrazek

U nas Święta i Sylwester minęły spokojnie... W Święta gościliśmy mojego Tatę i teścia. Teścia tylko w Wigilię, bo się trochę podziębił i nie chciał pozarażać wszystkich.
A Sylwek też OK, nas dwoje,dwoje znajomych,Ola i synek kolegi no i pies :D
Pojedliśmy, popiliśmy i postrzelaliśmy ,faaaajnie było ;)

W najbliższym czasie planujemy urodzinki Oli, w weekend po urodzinach dla chrzestnych a tydzień później organizuję w Cinema City dla koleżanek z przedszkola Oli :)

Z moich postanowień jak co roku ;) schudnąć ale tyle na plus ,że zapisałam się na aquaerobik ,dzisiaj idę na 20-ą na pierwsze zajęcia haha

Pozdrawiam wszystkich !
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
violka
 
Posty: 16943
Dołączył(a): Pn sie 02 2004, 00:00
Lokalizacja: 51° 14' 53 '' N 22° 34' 13 '' E

Re: ...:: PRZEDSZKOLAKI ::...

Postprzez pudelek » So sty 07 2012, 14:43

Violka- to sobie tak będziemy wymiennie popisać...bo cisza że aż :sad: :roll:
Póki co nic się tu nie dzieje więc na jakiś czas wypadam z gry...

Pozdrawiam gorąco
Avatar użytkownika
pudelek
 
Posty: 4422
Dołączył(a): Cz kwi 14 2005, 00:00

Re: ...:: PRZEDSZKOLAKI ::...

Postprzez katarzynka83 » N sty 15 2012, 18:20

Witajcie w Nowym Roku :)

U nas Sylwester spokojnie i wesoło minął :) Mati z tata byli postrzelać a ja z córcią w dmciu oglądałysmy, bo niestety wybudziła sie przed 24 :? za głosno było, ale nie płakała a potem poszła ładnie spać :)

Mati chodzi na basen od dwóch tygodni. Byliśmy na razie na dwóch lekcjach i juz widać postępy, oby było ich więcej. Bardzo mu sie podoba :)
Dzisiaj z kolei miał pokaz taneczny i dostał dyplom :) Byliśmy w zeszłym tygodniu na łyźwach, gdzie też się Mateuszowi podobało, hehe. Zuch chłopak :)
Natalia za to przemieszcza się nam po domku coraz bardziej i trzeba juz uważać, bo mozna miec ją pod nogami w każdej chwili. Aktualnie ma swoja trzecią drzemkę ;)

Jutro jedziemy na mały urlopik, bo potrzebujemy troche zmiany otoczenia :) mamy dośc domowych obowiązków i chetnie cos nowego zobaczymy. Jedziemy do mojego ukochanego miasta Torunia :) P. jeszcze tam nie był, więc bede robic za przewodnika ;) Sama dawno nie byłam, więc mam nadzieje ze za duzo się nie pozmieniało.

violka jak po aerobiku? ja kiedys dałam sie raz siostrze namówić, ale tylko raz :P wytrwałości życzę :)
Obrazek
Obrazek
katarzynka83
 
Posty: 2046
Dołączył(a): Pn maja 09 2005, 00:00
Lokalizacja: Pomorze

Re: ...:: PRZEDSZKOLAKI ::...

Postprzez katarzynka83 » Pt sty 27 2012, 11:08

Dziewczyny Halooo? Gdzie jesteście?

Pusto tu i smutno bez Was...
Obrazek
Obrazek
katarzynka83
 
Posty: 2046
Dołączył(a): Pn maja 09 2005, 00:00
Lokalizacja: Pomorze

Re: ...:: PRZEDSZKOLAKI ::...

Postprzez NICOLKA » So sty 28 2012, 15:58

ja jestem...a tak wogóle to:

witam :wink:

wczoraj wróciłyśmy z Karpacza...było przecudownie...mnóstwo śniegu atrakcji dla dzieci nie brakowało...i jak dla mnie na tym zima może się zakończyć he :lol:
Nasze Księżniczki i Aniołeczek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
NICOLKA
 
Posty: 6355
Dołączył(a): Pn paź 04 2004, 00:00
Lokalizacja: Wrocław

Re: ...:: PRZEDSZKOLAKI ::...

Postprzez katarzynka83 » N sty 29 2012, 09:26

No to super spędziliście czas :)

U nas zaczęły się ferie i planuje jak je fajnie zorganizować, żeby było wszystkim dobrze :)
Obrazek
Obrazek
katarzynka83
 
Posty: 2046
Dołączył(a): Pn maja 09 2005, 00:00
Lokalizacja: Pomorze

Re: ...:: PRZEDSZKOLAKI ::...

Postprzez NICOLKA » Pn sty 30 2012, 12:43

No to udanych ferii

Ja dziś z rana z Igą byłyśmy w przychodni bo mam założony holter na 24h(jutro po 8 rano mam zdjęcie) a na 9 do pracy :)
RAANO odmówił moje auto posłuszeństwa i nie odpalił więc rano miałyśmy z Igą biegi do tramwaju aby zdążyć :) hehe
Nasze Księżniczki i Aniołeczek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
NICOLKA
 
Posty: 6355
Dołączył(a): Pn paź 04 2004, 00:00
Lokalizacja: Wrocław

Re: ...:: PRZEDSZKOLAKI ::...

Postprzez violka » Wt sty 31 2012, 21:32

Dziewczyny ja znów skruszona zaglądam. Mało czasu,ciągle za mało czasu :(

Ostatnio pracy mam tyle, że jakbym w robocie siedziała i 24 h ,to i tak miałabym co robić, często wracam tak zmęczona,że nic mi się już nie chce :/
Ola ostatnio miała urodzinki ,obchodziła wyjątkowo hucznie, bo najpierw z dziadkami, potem z chrzestnymi a na końcu zorganizowałam jej urodziny w Cinema City dla kilku przedszkolaków z jej grupy, zabawa była super a i na filmie dzieciaki się dobrze bawiły <ps dobrze,że dziadek dał kasę heheh>

Dziewczyny ,pewnie niektóre z Was pamiętają Adasia Aftykę,niestety z oczkiem znów jest bardzo źle :(

Babcia prosi o pomoc :

http://aftyka.blog.onet.pl/
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
violka
 
Posty: 16943
Dołączył(a): Pn sie 02 2004, 00:00
Lokalizacja: 51° 14' 53 '' N 22° 34' 13 '' E

Re: ...:: PRZEDSZKOLAKI ::...

Postprzez katarzynka83 » Cz lut 02 2012, 12:32

Nicolka moje auto tez odmówiło raz posłuszeństwa. Niestety diesel tak czasem ma :?
Zatankowałam lepsza rope, doładowałam aku i teraz powinno byc lepiej ;)

Violka Ale Ty zapracowana jesteś. Fajnie, że urodzinki sie udały :)

Mój już miał urodzinki i oczywiście już planuje kolejne i tak przez cały rok czeka na urodziny, a po urodzinach dalej czeka na kolejne, hehe i tak w kółko ;)

Jak już wcześniej pisałam teraz mamy ferie i zero pomysłów jak je spędzić. Za duży mróz jest, żeby się gdzieś wybrać, szczególnie to z córcia są problemy. Mieliśmy jechac na narty na jeden dzień, ale gdzie bedę przebierać Natalię, gdzie podgrzewać jedzenie itd :? także potrzebny jest nam plan B.
Mati lekko podziębiony i czekam az mu przejdzie trochę wtedy pomyślimy i może troche mróz ustapito też łatwiej będzie.

Moze macie jakies pomysły na ferie i podrzucicie kilka?
Obrazek
Obrazek
katarzynka83
 
Posty: 2046
Dołączył(a): Pn maja 09 2005, 00:00
Lokalizacja: Pomorze

Re: ...:: PRZEDSZKOLAKI ::...

Postprzez pudelek » So lut 04 2012, 13:24

Jest co poczytać to i ja napisze cosik ;-)

Jesteśmy już po zabawie karnawałowej(fotki na nk)-była tydzień temu.Bawiliśmy się REWELACYJNIE a że od ponad 9lat nigdzie na takie większe zabawy nie chodziliśmy to miałam obawy...zupełnie niepotrzebnie.
Mężuś zadbał o klimat na godzinę przed wyjściem, potem małą sesje sobie zrobiliśmy zdjęciowa oczywiście i....grunt to dobre towarzystwo.Nie możemy się wszyscy doczekać kolejnej imprezy :lol:

Organizujemy Dzień Kobiet w sporym gronie, w szkole.Rok temu nie byłam (nowe osiedle,towarzystwo etc) to teraz nie może mnie zabraknąć. :mrgreen:

U nas minął właśnie tydzień ferii.Bartek zadowolony bo spędził je u dziadków.We wtorek jedzie na dwa dni znowu do nich a w piątek wyjeżdżamy do Bukowiny Tatrzańskiej.Powrót w poniedziałek a w środę Bartek idzie na urodzinki do kolegi.Jego rodzice zaplanowali wyjście na kręgle :roll: Tym sposobem Bartek już analizuje pomysły na swoje urodziny a jeszcze miesiąc temu chciał mieć dyskotekę w domu :eusa_think:

Aha zaczęły mu ruszać się ząbki.Pierwszą jedynkę zgubił w Dzień Babci -obudził się z zębem pod językiem :shock: (o zgrozo)drugą jedynkę wyrwał sobie u babci kilka dni temu a górna jedynka trzyma się na cieniutkiej "nitce" i mam nadzieję że max do 2 dni ją sobie wyrwie.

Chyba nie pisałam że mam w domu wzorowego ucznia.Oprócz wzorowego zachowania dostał też wyróżnienie za bardzo dobre oceny i tym sposobem jest jednym z 3 chłopaków w klasie z wzorowym wyróżnieniem za całokształt.
Oczywiście dumni jesteśmy z niego bardzo. :P :lol: :mrgreen:

Za 2h wraca mąż z pracy.Jedziemy do kina na Alwin i wiewiórki ale wcześniej musimy zaliczyć obiadek na mieście.

Katarzynka- co do pomysłów na ferie....jak w grę nie wchodzi wyjazd to może: basen, kino, lodowisko etc a coś zupełnie banalnego za czym mój Bartek przepada to:zapraszam kolegów i koleżanki do nas albo po prostu wybieramy się do znajomych.
Dlatego też wczoraj miał gości on, jutro my idziemy na kawkę do znajomych a tam ma kolegę.W Poniedziałek jeśli nie będzie duuużych mrozów(zapowiadają ocieplenie) to na pewno mąż koło południa pojedzie z nim na lodowisko a ja po pracy jestem już umówiona ze znajomymi którzy wpadają do nas z dzieciakami.

Zmykam
Avatar użytkownika
pudelek
 
Posty: 4422
Dołączył(a): Cz kwi 14 2005, 00:00

Re: ...:: PRZEDSZKOLAKI ::...

Postprzez MAGDA1977 » Pt lut 10 2012, 21:32

Hej
Kupe czasu mnie nie było ale mało czasu mam na forum,jestem głównie na FB
U nas jest wszystko suuuper.Mały sie wspaniale rozwija i jest baaardzo pogodnym chłopcem i oczkiem w głowie całej rodziny.Siostry zakochan w nim na zabój.
Mi szybko czas mija i już 1 kwietnia wracam do pracy czego sie bardzo obawiam jak mały zniesie rozląkę ze mną -((((
A TO NASZ SMYK
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
MAGDA1977
 
Posty: 3218
Dołączył(a): Cz maja 04 2006, 10:34
Lokalizacja: Łódź

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Forum ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 33 gości

cron