Sposób na ciekawy wieczór z połówkiem?

To jest Wasze forum.
Możecie tu zadawać pytania i wymieniać informacje z innymi Użytkownikami naszego serwisu.
Pisanie tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Moderatorzy: extreme, saba79

Sposób na ciekawy wieczór z połówkiem?

Postprzez Agava » Wt mar 06 2012, 15:49

Witajcie,
Podpowiedzcie co Wy robicie ze swoimi połówkami wieczorami?
"Oglądanie filmu dla mojego to nie jest wspólne spędzanie czasu....
Wiadomo , że gdyby było więcej kasy to można by zostawić dzieci z kimś i wyjść z domu. Ale co zrobić jak tej kasy brak???
Scrabble już mu się znudziły....
Granie w gry turowe na kompie mnie usypia, bo ja nie gram dużo i zanim się z grą zapoznam , to on się nią już znudzi....
Macie jakieś pomysły?????
Obrazek
ObrazekObrazek
Obrazek
nie jestem optymistką,twardo stąpam po ziemi...ale za to głośno krzyczę-
niemożliwe nie istnieje!!!
Avatar użytkownika
Agava
 
Posty: 2083
Dołączył(a): Pn maja 23 2005, 00:00
Lokalizacja: W-wa,Białołęka

Re: Sposób na ciekawy wieczór z połówkiem?

Postprzez katarzynka83 » Wt mar 06 2012, 21:46

Agava Oto moje propozycje:
- rozmowa przy winku, herbacie, co kto lubi :) my uwielbiamy ze sobą rozmawiać, czasem do późnej nocy, omawiamy różne sprawy, analizujemy (oboje mamy umysły analityczne ;) ale za dużo analizy nie polecam ;)
- kochamy się :D tego nie będę komentować ;)
- wspólne gotowanie, rzadko, ale zdarza się i jest superowo,
- kąpiel wspólna :) obecnie córcia nam nie pozwala ;)
- wzajemny masaż :) bardzo odpręża nas, szczególnie po cięższym dniu,
- poker rozbierany :mrgreen: ta propozycja padła ostatnio, ale jeszcze nie wypróbowaliśmy (najpierw muszę nauczyc się grać w pokera),
- oglądanie filmów, ale naprawdę bardzo rzadko.
Obecnie jesteśmy w trakcie przeprowadzki na większe mieszkanie i tam planuje wspólne układanie puzzli, mam dwa pudełka po 1000szt. jeszcze z dzieciństwa i planuje je poukładać :) Na pewno będziemy wspólnie rozpakowywac się i uporządkowywać rzeczy.
A i zapomniałabym czasem uczymy się języków :) tzn. ja mojego P. polskiego, a on mnie włoskiego :D a czasem potrzebujemy słowników ;) ogólnie jest strasznie dużo śmiechu przy tym.
Obrazek
Obrazek
katarzynka83
 
Posty: 2046
Dołączył(a): Pn maja 09 2005, 00:00
Lokalizacja: Pomorze

Re: Sposób na ciekawy wieczór z połówkiem?

Postprzez Xenia » Śr mar 07 2012, 07:57

Poniewaz jestem obecnie w 7 niebie:))) to Ci irracjonalnie zaproponuje rozmowy o maluchu;))) Ok, wiem, ze nie ten temat i nie ten watek, ale ja BEDE teraz monotematyczna kochanie - Atan tak sie zakochal w synusiu, ze moj powazny, rozwazny, rzeczowy maz pisze teksty w stylu: nasz synus jest bardzo madry, lepiej je (!) od innych dzieci - etc:))) No, to my pewnie kolejne wieczory bedziemy przy takich rozmowach spedzali:))) A tak calkiem serio- to moze po prostu ze soba byc? Nic na sile kochana***
Obrazek
Benjamin 05.12.2004 * 29 tc
Kruszynka 15.12.2005 * 10 tc
Aniolinek 15.09.2007 * 8 tc




Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Xenia
 
Posty: 13328
Dołączył(a): Śr cze 30 2004, 00:00
Lokalizacja: Jakarta

Re: Sposób na ciekawy wieczór z połówkiem?

Postprzez kokiam » Cz mar 08 2012, 10:47

Agava - zrobcie sobie domowy DKF. Obejrzyjcie jednak dobry film lub program i podyskutujcie o tym ;)))
My tez duzo rozmawiamy. Lacza nas i wspolne zainteresowania, i wspolna praca. Tematow jest duzo. Jak to moj maz okreslil mamy wspolna "plaszczyzne intelektualna" :)
Moze jakas kolacyjka domowa jak juz dzieci spia.
Jesli lubicie gry to kupcie jakas inna...nie jestem najlepsza w temecie, ale pamietam ze procz scrabbli podobal mi sie Rummikub.
Siadamy na kanapie, maz drapie mnie po nogach a ja mu w tym samym czasie masuje plecy. Taka konstelacja dziwna nam wychodzi :)
Czesto zapraszymy gosci wiec spedzamy tez czas wpolnie z nimi na ciekawych rozmowach.
W sumie to ja cierpie na taki niedobor snu, ze tylko cos super ciekawego jest w stanie powstrzymac mnie od "padniecia" :)))
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Hania 14.03.2006r. (*21 t.c.)
kokiam
 
Posty: 926
Dołączył(a): Wt sie 04 2009, 10:26

Re: Sposób na ciekawy wieczór z połówkiem?

Postprzez kokiam » Cz mar 08 2012, 10:47

Agava - zrobcie sobie domowy DKF. Obejrzyjcie jednak dobry film lub program i podyskutujcie o tym ;))) Mozecie sobie film lub program zastapic ksiazka.
My tez duzo rozmawiamy. Lacza nas i wspolne zainteresowania, i wspolna praca. Tematow jest duzo. Jak to moj maz okreslil mamy wspolna "plaszczyzne intelektualna" :)
Moze jakas kolacyjka domowa jak juz dzieci spia.
Jesli lubicie gry to kupcie jakas inna...nie jestem najlepsza w temecie, ale pamietam ze procz scrabbli podobal mi sie Rummikub.
Siadamy na kanapie, maz drapie mnie po nogach a ja mu w tym samym czasie masuje plecy. Taka konstelacja dziwna nam wychodzi :)
Czesto zapraszymy gosci wiec spedzamy tez czas wpolnie z nimi na ciekawych rozmowach.
W sumie to ja cierpie na taki niedobor snu, ze tylko cos super ciekawego jest w stanie powstrzymac mnie od "padniecia" :)))
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Hania 14.03.2006r. (*21 t.c.)
kokiam
 
Posty: 926
Dołączył(a): Wt sie 04 2009, 10:26

Re: Sposób na ciekawy wieczór z połówkiem?

Postprzez Agava » Cz mar 15 2012, 17:31

Ciekawe , ciekawe:) Ktoś ma jakieś pomysły jeszcze?
Obrazek
ObrazekObrazek
Obrazek
nie jestem optymistką,twardo stąpam po ziemi...ale za to głośno krzyczę-
niemożliwe nie istnieje!!!
Avatar użytkownika
Agava
 
Posty: 2083
Dołączył(a): Pn maja 23 2005, 00:00
Lokalizacja: W-wa,Białołęka

Re: Sposób na ciekawy wieczór z połówkiem?

Postprzez Elifka » Wt lut 12 2019, 00:10

U nas są takie dni, że spędzamy czas osobno, każdy przy swojej książce, a konkretnie ebooku bo kupiliśmy sobie z mężem fajne czytniki ;) Teraz https://virtualo.pl/ebooki/kryminal-i-s ... yjne-c195/ tutaj przeglądam nowości. Sensacyjne książki lubię najbardziej. Coś mi polecicie? Najlepiej coś w stylu takim jak "Otchłań sumienia" Ogrodnik.
Elifka
 
Posty: 399
Dołączył(a): Śr wrz 20 2017, 14:31


Powrót do Forum ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 42 gości

cron