Pluskwy

To jest Wasze forum.
Możecie tu zadawać pytania i wymieniać informacje z innymi Użytkownikami naszego serwisu.
Pisanie tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Moderatorzy: extreme, saba79

Pluskwy

Postprzez linkking1984 » Śr sty 11 2017, 15:39

Hej a wiec u rodziny mojego chlopaka tzn. jego matki w domu sa pluskwy. Były robione tam rożnego rodzaje dezynfekcje itp ale to nic nie daje. Czesto jego bracia jak i sama mama do nas przychodzi. Początkowo obawiałam się ze mogą mi przynieśc to obrzydlistwo do domu. No ale miesiac, dwa nic nie bylo zadnych ugryzien itp. ostatnio w pokoju znalazlam jednego robaka ( na 99 % pluskwa bo moj chłopak widzial te robale jak wygladaja u swojej mamy poniewaz byl pomoc sie tego pozbyc) weszlam a robal krecil sie obok glowy chlopaka i mojej corki jak spali. Zlapalismy go i spuściliśmy w kiblu. Oczywiscie przetrzepaliśmy cale luzko. następnego dnia cale mieszkanie zakamarki odkurzyliśmy i umyslismy. na wszelki wypadek ez popsikaliśmy w tym pokoju jakis spray na tegi typu owady. na chwile obecna nie znaleslismy nic. a tez rowniez nic nas nie gryzie itp. Niestety mam obsesje ciagle sprawdzam posciel ogladam siebie i coreczke czy nie jest pogryziona itp. I oczywiscie obwiniam mojego chlopaka bo to przez jego rodzine to sie tam pojawilo w ten sam dzien co znalazlam to cholerstwo jego brat byl u nas i bawil sie w tym pokoju z nasza corka. Jak myslicie czy mogl po prostu przenies na ubraniu jedna sztuke ktora wylazla i akurat wtedy ja zniszczyliśmy??? myslicie ze mogla gdzies zlozyc jaja ??? w ciagu tych kilku godzin. Jestem tak przewrażliwiona na tym punkcie. Do tego jest to moze i glupi ale czesty powod kłótni z chlopakiem ciagle czytam o tym w necie. Gdzie i kiedy one sie rozmnazaja jak atakuja itp ale ciagle mam niedosyt informacji
linkking1984
 
Posty: 5
Dołączył(a): Śr sty 11 2017, 15:36
Lokalizacja: Savannah

Re: Pluskwy

Postprzez weronika259 » Cz mar 15 2018, 13:16

Trzeba uważać na ukąszenia pluskwy, a najlepiej od razu się ich pozbyć. Myślę, że sami raczej nic nie zrobimy i potrzebna będzie pomoc odpowiednich specjalistów.
weronika259
 
Posty: 1264
Dołączył(a): Wt sty 09 2018, 14:07

Re: Pluskwy

Postprzez meliss0 » Wt kwi 03 2018, 15:24

Nie rób afery to tylko jedna sztuka. Równie dobrze ty mogłaś ją przynieś na ubraniach z dworu tak samo jak czasem się zdarza że na bucie się mrówkę do domu wniesie.
meliss0
 
Posty: 9
Dołączył(a): Wt kwi 03 2018, 11:56

Re: Pluskwy

Postprzez marysienka » Cz maja 26 2022, 13:12

Akurat z takimi insektami nie mam problemu. Ale musiałam kupić takie https://www.sklepdaglezja.pl/manufactur ... ki-na-mole środki na mole Target bo naprawdę nic już nie pomagało. Ale na szczęście po nich problem się rozwiązał
marysienka
 
Posty: 563
Dołączył(a): Cz maja 24 2018, 19:14


Powrót do Forum ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 33 gości