Co kucharz ugotować powinien potrafić?

To jest Wasze forum.
Możecie tu zadawać pytania i wymieniać informacje z innymi Użytkownikami naszego serwisu.
Pisanie tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Moderatorzy: extreme, saba79

Co kucharz ugotować powinien potrafić?

Postprzez tiebron1974 » Śr sty 18 2017, 10:39

Hej! Od jakiegoś czasu ciągnie mnie do kuchni - mam ochotę próbować czegoś nowego i uczyć się gotować. W moim domu zawsze był stały zestaw dań: rosół, pomidorowa, naleśniki, schabowy i tak w kółko, więc jestem totalnym laikiem w tej dziedzinie. Pomyślałam, że zanim wezmę się za jakieś przepisy z książek czy internetu - powinnam nauczyć się podstaw. I dlatego pytanie do was: Co każdy kucharz powinien potrafić ugotować? Tak, żeby zawsze było dobre, zawsze wychodziło, a składniki były już zakodowane w głowie. :-) Chodzi mi o coś w stylu: pierogi ruskie, gulasz, leczo, polędwiczki wieprzowe itd.
tiebron1974

Re: Co kucharz ugotować powinien potrafić?

Postprzez marta3333 » Wt mar 28 2017, 12:12

Oj kochana jest wiele dobrych dań, które wcale nie wymagają żadnych umiejętności kucharskich
gulasz węgierski
rosól
pomidorowa
z egzotycznych chińszczyzna z ryżem i sajgonki

Pycha jest również pstrąg pieczony - na tej stronie jest przepis na pstrąga z batatami. Czyli moja ulubioną wersję rybki. Wszystko się ze soba super komponuje.
marta3333

Postprzez pyszny » So maja 20 2017, 17:22

Schabowe i rosół to podstawa.
No i dobry kucharz powinien mięć odpowiednie akcesoria kuchenne, które ułatwią mu pracę - https://cookandlove.pl/akcesoria-kuchenne.html.
pyszny

Postprzez andziala » Pn maja 29 2017, 21:21

Dobry kucharz, po prostu smacznie gotuje ;) A jeśli chodzi o akcesoria kuchenne to zobaczcie jakie pomysły znalazłam -
http://domifikacje.pl/porady/akcesoria- ... -toplista/ . To łóżeczko dla gąbki naprawdę super wygląda :D Niezły patent
andziala

Powrót do Forum ogólne