Samochód dla piecioosobowej rodziny??

To jest Wasze forum.
Możecie tu zadawać pytania i wymieniać informacje z innymi Użytkownikami naszego serwisu.
Pisanie tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Moderatorzy: extreme, saba79

Samochód dla piecioosobowej rodziny??

Postprzez wapu1989 » Cz sty 19 2017, 11:00

Tak się złożyło, że chociaż tego nie planowałam, jestem w ciąży. To będzie nasze 3 dziecko (starsze mają teraz 3 i 2 lata). No i pojawił się problem, bo nasze autko nie będzie w stanie takiej "bandy" pomieścić W związku z tym rozpoczęliśmy wstępne poszukiwania samochodu dla naszej rodzinki Problem w tym, że samochód, który kupimy musi mieć możliwość zamontowania na tylnej kanapie 3 fotelików, a z tego co się zorientowałam, niewiele samochodów spełnia ten warunek Myślałam też o kupnie jakiegoś siemioosobowego pojazdu i zamontowaniu w nim gazu. Czy któraś/któryś z was jest może w podobnej sytuacji i może coś doradzić?? Dodam, że szukamy samochodu do 20tyś. Z góry dziękuję za podpowiedz
wapu1989

Re: Samochód dla piecioosobowej rodziny??

Postprzez Jutkana » So mar 04 2017, 19:39

Uważam, że spokojnie zmieścicie się do jakiegoś przestronnego kombi. Pierwsze co przychodzi mi w tym momencie na myśl, to np. ford mondeo. To pojemne auto, które pozwoli wam nie tylko przewieźć zakupy, ale także zabrać się z pociechami na tygodniowe wczasy nad morzem. Zastanówcie się jednak lepiej, czy nie warto choćby ze względów bezpieczeństwa pomyśleć o nowym samochodzie, który ma znacznie więcej systemów bezpieczeństwa? Na tym nie ma sensu oszczędzać.
Jutkana

Postprzez krysienka » N mar 12 2017, 20:29

Znajomi mają trójkę dzieci i pięć lat temu kupili sobie siedmioosobowego logana. Bardzo sobie go chwalą. Pali 5 l ropy na 100 km i nie mają z nim żadnych problemów. Dwa razy do roku wyjeżdżają na wczasy. Zimą do Włoch, latem do Chorwacji. Na wczasy zabierają teściową. Chyba by się dziećmi opiekowała :lol: Do tego samochód wzięli w leasing na firmę https://www.mbank.pl/msp-korporacje/leasing/leasing/ . Było to trochę śmieszne bo musieli wozić ze sobą pismo z banku, że mogą jeździć nim za granicę. Teraz chyba wykupują auto za 1 % wartości.
krysienka

Postprzez pesta » Cz maja 11 2017, 12:45

Kombi to dobry wybór, można mu jeszcze zamontować zestaw Optima żeby wydawać mnie na paliwo, warsztat znajdziesz na stronie http://optimagas.com/znajdz-najblizszy-warsztat , możesz też skorzystać z kalkulatora oszczędności żeby ostatecznie się przekonać do instalacji lpg.
pesta

Postprzez michalmazur » Pt cze 30 2017, 08:25

Nie wiem czy kombi starczy, czy nie lepszy byłby van

go to this web-site
michalmazur

Postprzez kagerrina2 » So sie 05 2017, 09:25

A co zamierzacie zrobić ze starym samochodem? Jeśli nie chcecie męczyć się w wystawianiem ogłoszeń, odbieraniem telefonów, i pokazywaniem samochodów polecam wam odwiedzić SKUP AUT PRUSZKÓW. Możecie liczyć na rzetelną i sensowną wycenę, oraz na to że pieniądze dostaniecie od razu przy sprzedaży auta!
kagerrina2

Postprzez strefaodchudzania » Śr sie 09 2017, 12:56

Potrzebne jest autko 7 - osobowe, minivan będzie najlepszy.

this
strefaodchudzania

Powrót do Forum ogólne