zastanawiam się nad podjęciem pewnej decyzji

To jest Wasze forum.
Możecie tu zadawać pytania i wymieniać informacje z innymi Użytkownikami naszego serwisu.
Pisanie tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Moderatorzy: extreme, saba79

zastanawiam się nad podjęciem pewnej decyzji

Postprzez togcio35 » Cz lut 09 2017, 01:16

Ostatnio usłyszałam bardzo ostre słowa krytyki od mojej znajomej,które bądź, co bądź były prawdziwe. :( Stwierdziła,że nie mam żadnej pasji, że jestem mniej wartościowym człowiekiem. Co prawda bardzo zabolało ale i dało do myślenia. Od zawsze pasjonowałam się teatrem. Wpadłam na pomysł żeby zapisać się do jakiejś lokalnej sekcji. Martwię się tylko,że jestem już na to za stara bo mam 18 lat !! Postanowiłam jutro iść wypytać o szczegóły. Stwierdziłam,że będzie to moją tajemnica bo trochę się wstydzę przed chłopakiem, koleżankami, rodziną. Nie mam zupełnie z kim o tym porozmawiać, proszę o jakieś wsparcie :)) Myślicie,że naprawdę jestem już za stara na teatr ?! POMOCY
togcio35
 
Posty: 3
Dołączył(a): Cz lut 09 2017, 01:12
Lokalizacja: Milwaukee

Re: zastanawiam się nad podjęciem pewnej decyzji

Postprzez bramir » Pt sty 05 2018, 18:06

NIgdy nie jest za późno ;) Zawsze jeżeli nie wyjdzie CI z teatrem (to bardzo wymagające hobby/zawód), to możesz zainteresować się sztuką. Wybierz się do http://www.va-gallery.pl/, lub innej galerii. Wiele osób, które interesują się teatrem często interesuje się innymi "wyższymi" zainteresowaniami takimi jak właśnie obrazy ;)
bramir
 
Posty: 60
Dołączył(a): Pt gru 22 2017, 01:11

Re: zastanawiam się nad podjęciem pewnej decyzji

Postprzez weronika259 » Cz mar 08 2018, 04:05

Ja zastanawiam się nad projektowaniem ubrań. Już wiem jak zacząć projektować ubrania i odrobinę dodatkowej wiedzy już posiadam, ale nie wiem co robić daleje. Czy iść w tym kierunku czy poszukać czegoś innego.
weronika259
 
Posty: 1264
Dołączył(a): Wt sty 09 2018, 14:07

Re: zastanawiam się nad podjęciem pewnej decyzji

Postprzez marika89 » Wt maja 31 2022, 23:42

Każdy człowiek jest inny i czasami trudno znaleźć swoją pasję. Ja od niedawna bardzo interesuję się sztuką, chociaż kiedyś temat nie zbyt mnie interesował. Teraz mogłabym godzinami oglądać prace zdolnych artystów :) Może Ciebie również zainteresuje ten temat ? Zajrzyj na portal o sztuce i poczytaj trochę na ten temat :)
marika89
 
Posty: 310
Dołączył(a): Pn sty 15 2018, 10:08


Powrót do Forum ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 45 gości