Jaka wypożyczalnia samochodów w Warszawie

To jest Wasze forum.
Możecie tu zadawać pytania i wymieniać informacje z innymi Użytkownikami naszego serwisu.
Pisanie tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Moderatorzy: extreme, saba79

Jaka wypożyczalnia samochodów w Warszawie

Postprzez marta3333 » Śr kwi 05 2017, 06:01

Szukam dobrej wypożyczalni aut. Szukałem już na necie, wszystkie oferują to samo.

Ale jaka jest taka naprawdę sprawdzona?
marta3333

Re: Jaka wypożyczalnia samochodów w Warszawie

Postprzez lelli » Śr kwi 05 2017, 07:47

marta3333 napisał(a):Szukam dobrej wypożyczalni aut. Szukałem już na necie, wszystkie oferują to samo.

Ale jaka jest taka naprawdę sprawdzona?

Najlepsze są większe sieci.

Spory wybór samochodów. Wszystko jest ubezpieczone tak wiec nie stresujesz się,ze jesli będzie nie daj boże stłuczka to będziesz musiąla odpowiadać z własnej kieszeni. No i mają dobre promocje ( teraz na przykład jest promocja wielkanocna : z tego co czytam na stronie to są zniżki na wynajem samochodów w kwietniu).
Pozdrawiam.
lelli

Postprzez karolina45 » Cz kwi 13 2017, 12:58

Możesz skorzystać z fajnej formy wypożyczania aut. Wypożyczenie auta może być bardzo proste u nich w 4 krokach. Płacisz za to co jeździsz, masz do wyboru fajne auta, i dużo punktów oddania auta. Wszystko wychodzi bardzo tanio i szybko.
karolina45

Postprzez pyszny » So maja 20 2017, 16:13

Korzystałem ostatnio z wypożyczalni samochodów AVANTE. 69 zł za dzień, auta nowiutkie!
pyszny

Postprzez majka34 » Wt maja 23 2017, 10:11

Fajne takie wypożyczalnie aut widziałam u firmy 4mobility.pl . Wszystko odbywa się mobilnie, płacisz tylko wtedy gdy jeździsz. Można wykupić nawet pakiet co taniej wychodzi. Nie raz takie rozwiązania są bardzo fajne zwłaszcza dla osób zakręconych i lubiących mobilność.
majka34

Postprzez Modda » Pn cze 19 2017, 11:41

A powiedzcie mi czy któraś z tych wypożyczalni wymaga kart kredytowej? Bo dość sporo korzystam z tego typu wypożyczalni i jak na razie tylko PHU "Ryki" - wypożyczalnia samochodów w Białymstoku nie wymaga kk. Nie ukrywam, że będę potrzebować auta w Wawie niebawem i nie chce mi się biegać od wypożyczalni do wypożyczalni bo karty kredytowej nie udostępnię w żadnej.
Modda

Postprzez justaM » Wt lip 25 2017, 11:17

Polecam wypożyczalnię Start:
https://start.rent/

Jakiś czas temu musialam wynająć samochód dla brata i nawet nie wiecie ile się naszukalam wypożyczalni, która miałaby jakieś sensowne ceny na wynajem samochodu na 3 dni (brat tylko na tyle przylatywal do Polski) . Albo wypożyczalnie dawały jakieś kosmiczne ceny albo trzeba było wpłacać jakaś wysoką kaucję.
Tutaj było wszystko w porządku. Samochód w dobrym stanie, nowy, brat nie narzekał :)
justaM

Powrót do Forum ogólne