Znowu w zyciu mi NIE wyszło

To jest Wasze forum.
Możecie tu zadawać pytania i wymieniać informacje z innymi Użytkownikami naszego serwisu.
Pisanie tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Moderatorzy: extreme, saba79

Znowu w zyciu mi NIE wyszło

Postprzez 29tsukaku » Pt cze 30 2017, 10:30

chodzi oczywiscie o miłość... niejestem i nie bedę z miłoscia mojego zycia,bo ...tak...smutas.gif On twierdzi,ze niby mnie kochał,ze ciagle ma mnie w sercu,myśli,żałuje rozstania... czuje do mnie niesamowity pociag fizyczny... ale "było minęło" spotkało mnie fajne uczucie - poczułam pociag i wielką sympatię do starszego faceta - niesety chyba tylko platonicznie- on,choć podrywał mnie,nie zrobił ządnego poważnego kroku ku rozwojowi naszej znajomosci. ten z którym teraz jestem - niby ok.. jest przyjaźń,jest pociag... nie ma znaczacego uczucia z mojej strony..on o tym wie i jest tak wspaniały,ze to akceptuje :0 planuje nasza przyszłosć,a ja nie moge mu dać gwarancji,ze za miesiac z nim nie zerwę.... czy ja kiedykolweik bedę szczęsliwa?
29tsukaku
 
Posty: 1
Dołączył(a): Pt cze 30 2017, 10:28
Lokalizacja: Minneapolis

Re: Znowu w zyciu mi NIE wyszło

Postprzez Elifka » Śr paź 18 2017, 19:49

Nie należy się poddawać, tylko po prostu wykorzystać kolejną szanse, którą daje nam los! Tutaj https://www.mydwoje.pl/Wydarzenia sobie zerknijcie, jest masa wydarzeń dla singli. Trzeba po prostu być odważnym, zapisać się i iść. Może coś się w naszym zyciu zmieni, może w końcu kogoś się pozna. Sama chadzam na różne tego typu imprezy i sie nie poddaje. Szybkie randki to fajna sprawa, tam kazdy jest samotny, kazdy szuka, nikt nie ocenia ;)
Elifka
 
Posty: 399
Dołączył(a): Śr wrz 20 2017, 14:31

Re: Znowu w zyciu mi NIE wyszło

Postprzez kasia777 » Wt wrz 06 2022, 10:42

Na randkę można się umówić korzystając z portalu https://randkujmy.no/. Jest to świetne miejsce dające dużo możliwości dla każdego typu osobowości. Administratorzy dbają o bezpieczeństwo nie tylko Twoich danych ale także weryfikują użytkowników więc masz pewność że piszesz z prawdziwą osobą. Ja jestem bardzo zadowolona i szczerze polecam każdemu bo na prawdę warto.
kasia777
 
Posty: 1292
Dołączył(a): N maja 13 2018, 14:48


Powrót do Forum ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 39 gości

cron