Głośni sąsiedzi z góry

To jest Wasze forum.
Możecie tu zadawać pytania i wymieniać informacje z innymi Użytkownikami naszego serwisu.
Pisanie tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Moderatorzy: extreme, saba79

Głośni sąsiedzi z góry

Postprzez 27eagrther » Śr lip 05 2017, 21:36

Jakieś 3 miesiące temu wprowadziła się do kawalerki nad nami para z psem i nasz spokój został zaburzony Kłócą się o dziwnych porach a potem się głośno godzą. Na tyle głośno, że słyszymy każde ich słowo podczas kłótni, wiemy na przykład, że sąsiad gra na automatach, a sąsiadka tylko sprząta i gotuje, że on już jej nie kocha, że jej nie szanuje, że kim ona dla niego jest. A potem zaczynają się godzić i to na tyle głośno, że nawet głośny telewizor nie pomaga Innymi słowy albo na siebie wrzeszczą, albo tak głośno uprawiają seks, że nie da się wytrzymać. I to o dziwnych porach, np. 5.30 rano albo 3 w nocy. A tak to standardowo codziennie albo co drugi dzień o 22-23. Śpię w stoperach w uszach, bo jak mnie kiedyś obudzili o 3 w nocy, to myślałam, że kogoś zabijają, tak się sąsiadka darła. Wrzuciliśmy im już karteczkę do skrzynki, żeby byli ciszej, ale nie pomogło. Przedwczoraj zgłosiliśmy sprawę do spółdzielni, obiecano nam, że skontaktują się z właścicielem mieszkania (bo ta para je wynajmuje), ale póki co nic się nie dzieje. Para ta ma już trzeciego psa (nie wiem co oni z nimi robią, czy mają jakąś pseudohodowlę, czy opiekują się psami za pieniądze) i prawie codziennie z ich mieszkania dochodzi ich przeraźliwe wycie (czasami nawet od 6 rano). Chyba niedługo nabawię się nerwicy i już nie wiem co robić. To jest para gówniarzy po 20 lat, którzy chyba wyrwali się spod spódnicy mamy i oszaleli z tej wolności , bo można imprezować i bzykać się do woli. Nie wiemy z mężem co robić, no bo mamy niby wzywać policję do głośno uprawiającej seks pary???
Avatar użytkownika
27eagrther
 
Posty: 1
Dołączył(a): Śr lip 05 2017, 21:34
Lokalizacja: Albuquerque

Re: Głośni sąsiedzi z góry

Postprzez Marysia500 » Pn lip 10 2017, 13:04

Może warto napisać kartkę ogólna i wywiesić na klatce i żeby inni sąsiedzi też się podpisali.
Marysia500
 
Posty: 196
Dołączył(a): Śr sty 11 2017, 12:47

Re: Głośni sąsiedzi z góry

Postprzez michalmazur » Wt sie 08 2017, 14:48

No to też jest bardzo fajny pomysł
Click This Link
michalmazur
 
Posty: 440
Dołączył(a): Śr kwi 12 2017, 09:30

Re: Głośni sąsiedzi z góry

Postprzez strefaodchudzania » Śr sie 09 2017, 12:53

Współczuję... Dlatego właśnie cieszę się, że mieszkam w domu i nie mam blisko sąsiadów.


read this post here
strefaodchudzania
 
Posty: 10
Dołączył(a): Śr mar 22 2017, 16:08


Powrót do Forum ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 27 gości

cron