Jaki szybki kredyt gotówkowy

To jest Wasze forum.
Możecie tu zadawać pytania i wymieniać informacje z innymi Użytkownikami naszego serwisu.
Pisanie tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Moderatorzy: extreme, saba79

Jaki szybki kredyt gotówkowy

Postprzez justaM » Pt sie 04 2017, 09:07

W jakim banku obecnie znajdę najszybszy kredyt gotówkowy i jakie są warunki, aby go dostać?
justaM

Re: Jaki szybki kredyt gotówkowy

Postprzez lelli » Pt sie 04 2017, 11:16

justaM napisał(a):W jakim banku obecnie znajdę najszybszy kredyt gotówkowy i jakie są warunki, aby go dostać?

Najszybszy kredyt gotówkowy dostaniesz w tym banku, w któym masz konto, na które wpływają co miesiąc pieniądze. Dzięki temu bank ma podkładkę, że zarabiasz i jeśli weźmiesz kredyt przez internet możesz się spodziewać decyzji kredytowej już tego samego dnia. Jestem jednak zdania,że lepiej jest porównać sobie oferty kredytów.
I zdecydować się nie na ten, który zostanie przyznany najszybciej, ale na ten który jest najtańszy....
lelli

Postprzez magdasieje » Wt sie 22 2017, 14:31

Najszybszą znajdziesz blisko miejsca zamieszkania. Ja korzystam z ich usług od lat i nigdy jeszcze się nie zawiodłam. Nie potrzebujesz wypełniać żadnych formalności ani przedstawiać zaświadczeń o zarobkach. Po prostu złóż wniosek i ciesz się nowo pozyskanymi pieniędzmi.
magdasieje

Postprzez johndeer » Cz sie 31 2017, 18:30

Pożyczki na dowód osobisty w parenaście minut prawdopodobnie znajdziesz tu i tam.
johndeer

Postprzez kagerrina2 » Wt wrz 12 2017, 17:23

Jeśli chcesz wziąć szybka pożyczkę bez zaświadczeń, zanim to zrobisz poczytaj trochę o tym na przykład tu i tam . Dowiesz się jak dokładnie działają i czego ewentualnie unikać, a na jaką pożyczkę będzie się najlepiej zdecydować.
kagerrina2

Postprzez Elifka » Pt lis 24 2017, 18:44

Warto zacząć od zerknięcia w taki kalkulator kredytów - https://direct.money.pl/kalkulatory/kal ... kredytowy/ wtedy zobaczycie jakie koszta wiążą się z danym kredytem no i gdzie jakie mają warunki.
Elifka

Postprzez maxi92 » Wt gru 19 2017, 20:52

Ja polecam pozabankową pożyczkę w https://www.ratalska.pl . Każda kobieta która chce spełnić swoje marzenia powinna z niej skorzystać, bo jest to bardzo łatwa pozyczka bez żadnych haczyków. Zobaczcie jakie są warunki uzyskania na ich stronie. Może będąc tam nauczycie się od razu jak zarządzać budżetem domowym
maxi92

Powrót do Forum ogólne