Kredyt na mieszkanie

To jest Wasze forum.
Możecie tu zadawać pytania i wymieniać informacje z innymi Użytkownikami naszego serwisu.
Pisanie tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Moderatorzy: extreme, saba79

Kredyt na mieszkanie

Postprzez justaM » Śr wrz 27 2017, 07:02

Orientujecie się czy mozna wziąć kredyt gotówkowy na mieskanie ( kwota nie jest taka duża i mamy mały wkład własny).

Czy jest taka opcja?
Avatar użytkownika
justaM
 
Posty: 526
Dołączył(a): Cz sty 26 2017, 15:25

Re: Kredyt na mieszkanie

Postprzez lelli » Śr wrz 27 2017, 12:29

No na pewno nie na mieszkanie ;) Chociaż wiem,ze niektórzy kombinują z kredytem chwilówką albo gotówkowym aby ominąc konieczność posiadania wkładu włąsnego.Nie jest to do konca takie dobre rozwiązanie z racji tego,ze obniża to naszą zdolność kredytową.
Kilka informacji o tym jak wziąć kredyt na dom albo na mieszkanie znajduje się w internecie.
Na stronach jest dokładnie opisane jak się za to zabrać.
Avatar użytkownika
lelli
 
Posty: 546
Dołączył(a): Pn sty 23 2017, 07:25

Re: Kredyt na mieszkanie

Postprzez pesta » So paź 14 2017, 09:44

Kredyt na mieszkanie bierze się na wiele lat i ja bym bez odpowiedniego ubezpieczenia chyba nie zaryzykowała, po to jest właśnie takie ubezpieczenie na życie dla kredytobiorców. Dzięki niemu zabezpieczasz spłatę swojego kredytu lub innych zobowiązań finansowych w razie gdyby nagle Ciebie zabrakło.
pesta
 
Posty: 169
Dołączył(a): Pt sty 06 2017, 17:53

Re: Kredyt na mieszkanie

Postprzez Majoli » Pn paź 16 2017, 11:02

kredyt hipoteczny chyba mimo wszystko wyjdzie najtaniej. Tu masz stronę dewelopera na której jest to fajnie wyjaśnione. Myślę, że w Twoim przypadku takie rozwiązanie sprawdzi się najlepiej.
Sprawdź co ciekawego dzieje się w ciepłych krajach :D
Majoli
 
Posty: 27
Dołączył(a): Pn wrz 18 2017, 10:40

Re: Kredyt na mieszkanie

Postprzez tomacoma » Cz paź 19 2017, 12:14

Myślę, że przy takich miejscach jak Toruń, nie obejdzie się bez kredytu :neutral:
tomacoma
 
Posty: 96
Dołączył(a): Pt wrz 30 2016, 15:45
Lokalizacja: Toruń

Re: Kredyt na mieszkanie

Postprzez michalmazur » Pt paź 20 2017, 11:02

O kredyt coraz trudniej.
michalmazur
 
Posty: 440
Dołączył(a): Śr kwi 12 2017, 09:30

Re: Kredyt na mieszkanie

Postprzez tomacoma » Pt mar 01 2019, 16:08

Możesz najpierw popytac u doradcy (https://www.expander.pl/. Dopasują twoją sytuację do oferty i jedziesz.
tomacoma
 
Posty: 96
Dołączył(a): Pt wrz 30 2016, 15:45
Lokalizacja: Toruń

Re: Kredyt na mieszkanie

Postprzez sabanek5 » Cz mar 14 2019, 18:56

Jeżeli chodzi o pożyczki to ze swojej strony polecam jedynie www.aasadlabiznesu.pl , mają zdecydowanie najlepsza warunki sposrod wszystkich pozyczek online. Wystarczy ze wejdziecie na stronę , wypełnicie krotki formularz , a następnie czekacie na opinie. Sam skorzystałem z ich oferty i jestem zadowolony, pieniądze bardzo sie przydały.
sabanek5
 
Posty: 1178
Dołączył(a): Cz paź 12 2017, 17:54

Re: Kredyt na mieszkanie

Postprzez Alienora » Pn kwi 15 2019, 18:56

My z mężem też teraz zastanawiamy się czy nie kupić mieszkania. Do tej pory wynajmowaliśmy, ale stwierdziliśmy, że się to nie opłaca :/ Na https://finanse-doradcy.pl/nowo%C5%9B%C ... -oplacalne znalazłam naprawdę dobry wpis o tym co jest bardziej opłacalne. I chyba zdecydujemy się na zakup własnego mieszkania ;)
Alienora
 
Posty: 887
Dołączył(a): Pt cze 17 2016, 16:51

Re: Kredyt na mieszkanie

Postprzez smelka » Pn maja 06 2019, 21:47

Wynajem na dłuższą metę nie jest opłacalny, lepiej wziąć kredyt. Ale zanim to się zrobi trochę się zorientujcie w temacie, na http://kredhip.pl/ na przykład, sensowne artykuły są na tej stronie. Ja sporo wątpliwości rozwiałam po lekturze. I nie bać się pytać w 10 bankach, każdy może dać inną, lepszą ofertę przecież.
smelka
 
Posty: 309
Dołączył(a): N lip 24 2016, 06:49

Re: Kredyt na mieszkanie

Postprzez weronika259 » N wrz 27 2020, 16:03

Jak już uda Ci się kupić mieszkanie, na pewno warto będzie je ubezpieczyć. Być może będzie nawet wymagać tego bank. Poszukując najlepszej oferty polecam skorzystać z porównywarki rankomat. Polecam też przeczytać artykuł: https://rankomat.pl/nieruchomosci/ubezpieczenie-mienia , który na pewno sporo Ci wyjaśni i podpowie. W ten sposób na pewno znajdziesz najlepszą ofertę dla siebie. To jest świetny czas na podpisanie umowy przez rankomat, bo trwa tutaj akcja promocyjna boomerang dla nowych klientów.
weronika259
 
Posty: 1264
Dołączył(a): Wt sty 09 2018, 14:07

Re: Kredyt na mieszkanie

Postprzez merlina » Cz paź 08 2020, 11:29

Zanim zacznie się myśleć o kredycie hipotecznym, warto zastanowić się nad tym, kto może sobie na niego pozwolić i na co zwrócić uwagę. Zobacz tutaj, jakie kryteria są istotne i co pod uwagę bierze bank. Mając takie informacje, o wiele łatwej będzie dopasować kredyt do swoich realnych możliwości.
merlina
 
Posty: 582
Dołączył(a): Pt sty 13 2017, 13:44

Re: Kredyt na mieszkanie

Postprzez andziala » N sty 24 2021, 22:04

najlepiej zdolność obliczyć u doradcy kredytowego i polecam tego z ktorego usług sama korzystałam https://www.boldinvest.pl/kontakt . obliczy zdolność w poszczególnych bankach i w ogóle pomoże w uzyskaniu kredytu, począwszy od udzielania rad po całą papierologię której jest naprawdę dużo
andziala
 
Posty: 451
Dołączył(a): Cz lut 23 2017, 15:36

Re: Kredyt na mieszkanie

Postprzez Zuzka25 » N lut 14 2021, 23:29

Jedni kupują mieszkania za gotówkę, inni posiłkują się kredytem. To już jest bardzo indywidualna sprawa. Też zależy czego konkretnie się szuka. Zdecydowanie warto sprawdzić nieruchomości luksusowe sopot jeśli szukacie czegoś wyjątkowego. Oferta jest naprawdę ciekawa. Taka nieruchomość jest dobrym pomysłem na mieszkanie dla siebie, albo potem pod wynajem.
Zuzka25
 
Posty: 208
Dołączył(a): Wt lut 20 2018, 00:18

Re: Kredyt na mieszkanie

Postprzez kwiatuszekK » Pn lut 15 2021, 21:05

Kredyt wcale nie jest tak łatwo uzyskać, kilku moich znajomych uzyskało odmowną decyzję właśnie odnoście pozyskania dodatkowych pieniędzy. Dlatego dokładnie ich wysłuchałam i stwierdziłam, żeby odezwali się do doradca kredytowy Warszawa . Bo ten specjalista pomoże im uzyskać kredyt na dogodnych dla nich warunkach.
kwiatuszekK
 
Posty: 105
Dołączył(a): Cz paź 26 2017, 12:13

Re: Kredyt na mieszkanie

Postprzez salamandiks4 » Wt lut 23 2021, 11:17

jeśli chodzi o najlepszy kredyt hipoteczny to warto sprawdzić na stronę https://www.kalkulator.pl/kredyt-hipoteczny/ tutaj dostępne jest narzędzie służące do obliczania sumy kredytu, wysokości raty, zdolności kredytowej. Skorzystajcie z tego bo to bardzo pomocna funkcja. Dzięki temu wybierzecie najlepsze oferty bez wychodzenia z domu.
salamandiks4
 
Posty: 1065
Dołączył(a): Pt paź 13 2017, 11:23

Re: Kredyt na mieszkanie

Postprzez merlina » Śr maja 12 2021, 11:46

Tylko uważajcie z kredytami walutowymi, do dziś ciągną się przecież sprawy z frankowiczami. Obecnie dużo się mówi o nowej ustawie, tutaj można dowiedzieć się o tym więcej, a także o prognozach na najbliższy czas i na co mogą liczyć kredytobiorcy.
merlina
 
Posty: 582
Dołączył(a): Pt sty 13 2017, 13:44

Re: Kredyt na mieszkanie

Postprzez illona » Pn mar 07 2022, 12:33

każdy na kredyt kupuje mieszkanie
illona
 
Posty: 111
Dołączył(a): Pn kwi 17 2017, 17:14

Re: Kredyt na mieszkanie

Postprzez natasza098 » Pn mar 07 2022, 12:56

Ja kredyt dostałem bez problemu a we Wrocławiu na pewno warto rozejrzeć się na osiedlu nowe miasto jagodno, powstają tam całkiem dobrze zaprojektowane mieszkania, z przestronnymi balkonami.
natasza098
 
Posty: 48
Dołączył(a): Wt lip 25 2017, 13:29

Re: Kredyt na mieszkanie

Postprzez marika89 » N kwi 03 2022, 21:17

jeśli chcecie poczytać więcej na temat kredytu we frankach to zobaczcie na stronę https://finanero.pl/artykul/saron-zasta ... nkowe.html tutaj macie odpowiedzi na pytania macie pomocne i ważne informacje i warto zobaczyć na stronę i poczytać.
marika89
 
Posty: 310
Dołączył(a): Pn sty 15 2018, 10:08

Re: Kredyt na mieszkanie

Postprzez litka2 » Pn kwi 04 2022, 18:15

Zanim bank udzieli kredytu, musi sprawdzić Twoją zdolność kredytową. Jest to podstawowy warunek, żeby otrzymać kredyt. Analiza zdolności kredytowej jest bardzo ważna dla banku, bo to ona decyduje czy będzie Ciebie stać na spłatę zobowiązania. W tym artykule - https://kredytariusz.pl/zdolnosc-kredyt ... dla-banku/ przeczytasz, dlaczego dla banku jest to ważna kwestia.
litka2
 
Posty: 268
Dołączył(a): Pt cze 17 2016, 08:38

Re: Kredyt na mieszkanie

Postprzez sabanek5 » Cz maja 26 2022, 09:23

Wszystkim osobom zainteresowanym tematem polecam sprawdzić stronę , na której znajdziecie ofertę dewelopera z Lublina. Jeżeli jesteście zainteresowani tą ofertą lub macie jakieś pytania, to wszelkie informacje znajdziecie na stronie.
sabanek5
 
Posty: 1178
Dołączył(a): Cz paź 12 2017, 17:54

Re: Kredyt na mieszkanie

Postprzez salamandiks4 » Pn sie 29 2022, 18:30

Osobom zainteresowanym tematem mogę polecić ofertę dewelopera, z której sam skorzystałem. Jeżeli zastanawiacie się nad zakupem nowego mieszkania, to polecam Wam sprawdzić ofertę nowoczesnego dewelopera z Krakowa - https://www.ekopark.pl/aktualnosci/nowe ... or-krakow/ .
salamandiks4
 
Posty: 1065
Dołączył(a): Pt paź 13 2017, 11:23

Re: Kredyt na mieszkanie

Postprzez kasia777 » Pt sty 13 2023, 09:30

Zwłaszcza w takie sytuacji warto upewnić się że mieszkanie nie posiada ukrytych usterek. Osobiście korzystałam z pomocy https://www.inspekcjadomu.pl/oferta/pom ... ne-poznan/. Bez względu na to czy kupujesz nieruchomość czy remontujesz ważnym jest aby posiadać pewność stanu technicznego i ewentualne wykrycie usterki czasem nie widocznej gołym okiem. Wykonują oni kontrolę szczelności instalacji która pomorze wykryć ewentualny wyciek, badanie techniczne instalacji elektrycznej a także badanie termowizyjne. Dzięki tym czynnością otrzymasz szczegółowy raport który pokaże Ci wszystkie nieprawidłowości lub potwierdzi dobry stan techniczny.
kasia777
 
Posty: 1292
Dołączył(a): N maja 13 2018, 14:48


Powrót do Forum ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 41 gości

cron