karmy dla psa alergika

To jest Wasze forum.
Możecie tu zadawać pytania i wymieniać informacje z innymi Użytkownikami naszego serwisu.
Pisanie tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Moderatorzy: extreme, saba79

karmy dla psa alergika

Postprzez KaroLinka26 » Wt paź 17 2017, 09:16

Witam. Jestem posiadaczką psa alergika. Psiak wymaga specjalnej karmy, a niestety w miasteczku w którym mieszkam nie zawsze jest ona dostępna. Jestem zmuszona więc skorzystać z usług sklepów internetowych - niestety jednak nie wiem jakie są polecane. Znajoma mówi, że warto skorzystać z tego. Co o tym sądzicie? Warto? Będę bardzo wdzięczna za Wasze podpowiedzi.
KaroLinka26

Re: karmy dla psa alergika

Postprzez michalmazur » Cz lis 02 2017, 13:48

jest wiele karm dla psów alergia czy wrażliwym układem pokarmowym poszukaj w sieci

sprawdź moją witrynę
michalmazur

Postprzez Elifka » Śr gru 20 2017, 20:55

W sumie skoro są testy na alergię dla ludzi, takie jak tutaj; www to myślę, że warto też podpytać weterynarza o jakieś takie testy dla psa. Ciężko polecić konkretną karmę jak nie wiem na jaki stricte składnik Twoj pies jest uczulony. To przecież jest najistotniejsze.
Elifka

Postprzez DanusiaNowak » Śr maja 16 2018, 14:35

Mi pani doktor poleciła mokre karmy, bo mój pies źle reagował na suchą. Może spróbuj zmienić jakby formę podawanego jedzenia. Teraz zazwyczaj stawiam na markę Dolina Noteci, bo jest ze średniej półki cenowej. Kupuje przeważnie w sieci bo jest taniej, a przy okazji zgarnę mojemu pupilowi jakieś szelki dla maltańczyka, zabawkę, albo przekąskę. Lubię ten http://ladyfox.pl/kategoria-produktu/pies/szelki/ zoologiczny, koniecznie sobie sprawdź :arrow: :arrow: :D :D :D
DanusiaNowak

Postprzez Elifka » Cz sie 16 2018, 20:14

Myślę, że takie kwestie koniecznie trzeba skonsultować z lekarzem weterynarii, bo jednak z alergiami nie ma żartów, karma musi być naprawdę solidnie dopasowana. Tutaj http://www.psiabuda.com.pl/karma-dla-psow.html sobie zerknijcie na karmy. Im lepsza karma, lepsze składniki tym też na pewno mniejsze szanse na to, że taka karma będzie dodatkowo uczulać czy powodowac jakieś negatywne skutki .
Elifka

Powrót do Forum ogólne