Rolety w pokoiku dziecięcym?

To jest Wasze forum.
Możecie tu zadawać pytania i wymieniać informacje z innymi Użytkownikami naszego serwisu.
Pisanie tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Moderatorzy: extreme, saba79

Rolety w pokoiku dziecięcym?

Postprzez Malgoska6 » Pn paź 30 2017, 21:15

Dziewczyny! Mieszkamy na parterze,okno z pokoju dziecięcego -niestety- wychodzi na ulicę. Trochę źle się czuję bo wiem że przez firankę przecież wszystko widać! Nachodzi mnie na zakup rolet. Myślicie że takie rolety w dziecięcym to dobry pomysł? Chciałabym postawić na jasny kolor, ale też odrobinę intymności
Malgoska6

Re: Rolety w pokoiku dziecięcym?

Postprzez House » Wt lis 28 2017, 09:55

A z jakiego to powodu zastosowanie rolet w pokoju dziecięcym miałoby być złym pomysłem ;)? To jak najbardziej rozsądne wyjście, które dodatkowo nadać może wnętrzu pokoju dziecięcego ładnego i bardziej eleganckiego wyglądu, co przecież w takim pomieszczeniu ma całkiem spore znaczenie. Ja kupowałem rolety za pośrednictwem http://anexokna.pl/wystroj-okien/rolety-materialowe/ i myślę, że dobrze zrobisz jeśli w tym właśnie miejscu rozejrzysz się za czymś ciekawym. Na Twoim miejscu też postawiłbym na nieco jaśniejszy, ciepły kolor. W pokoju dziecięcym idealnie się to sprawdzi. ;)
Szok, sos do spaghetti nie działa jako barwnik dla tkanki węzła chłonnego. Spróbuję kawy!
House

Postprzez merlina » Śr lis 29 2017, 10:30

A dlaczego miałby być to zły pomysł? Dodatkowo uchronią pokoik przed zbytnim nasłonecznieniem.
merlina

Postprzez drewbud24 » Śr lis 29 2017, 13:06

rolety to super pomysł, zabezpiecz jedynie sznurek

drewbud24.pl
drewbud24

Okna do domu

Postprzez ujarr5 » Śr lis 29 2017, 18:39

Jaki rodzaj okien do domu jest najlepszy ? Jakie ekskluzywne, drzwi przesuwne, trzy szybowe ? Jest spory wybór, przeglądałem bardzo ciekawą ofertę firmy Internorm, Takie okna są rewelacyjnej jakości
ujarr5

Postprzez michalmazur » Pn gru 04 2017, 12:35

balkonowe drzwi przesuwne są super

skrzydło drzwiowe pokojowe
michalmazur

Powrót do Forum ogólne