Darmowe konto oszczędnościowe

To jest Wasze forum.
Możecie tu zadawać pytania i wymieniać informacje z innymi Użytkownikami naszego serwisu.
Pisanie tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Moderatorzy: extreme, saba79

Darmowe konto oszczędnościowe

Postprzez justaM » N cze 10 2018, 12:14

Cześć, chcę założyć zwyczajne konto oszczędnościowe, szukam i coś ciężko mi idzie. Ma być darmowe z jednym darmowym przelewem w miesiącu (chyba innych nie ma). W jednym banku znalazlam konto oszczednosciowe ale zeby je zalozyc trzeba miec konto oswobiste. A ja nie chce konta osobistego. W innym do konta oszczednosciowego daja karte, ktra kosztuje kilka złotych miesiecznie, a ja nie chce zadnej karty! Czy istnieje takie konto ktore mnie interesuje? Szukam nowego konta bo w pko pb ze przelew trzeba placic 7,99zł (mowa o koncie oszczednosciowym). Szok!
Avatar użytkownika
justaM
 
Posty: 526
Dołączył(a): Cz sty 26 2017, 15:25

Re: Darmowe konto oszczędnościowe

Postprzez lelli » Wt cze 12 2018, 10:42

Muszę Cię rozczarować. ale aktualnie nie ma dobrych ofert kont oszczednościowych:
albo konto jest nisko oprocentowane
albo jest na nim spora opłata, a jeśli jest jakies oprocentowanie to albo jedynie na 3 miesiące albo do pewnej kwoty ( na przyklad 10 000 zł)

Radziłabym iść bardziej w założenie sobie lokaty. Aktualnie w nest banku jest dobra promocja na lokatę, która jest oprocentowana na 4%: http://www.tanie-konto.pl/nest-bank/nest-konto/
Avatar użytkownika
lelli
 
Posty: 546
Dołączył(a): Pn sty 23 2017, 07:25


Powrót do Forum ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 33 gości

cron