Jak wyjść z zadłużenia

To jest Wasze forum.
Możecie tu zadawać pytania i wymieniać informacje z innymi Użytkownikami naszego serwisu.
Pisanie tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Moderatorzy: extreme, saba79

Jak wyjść z zadłużenia

Postprzez Tolzermak » Wt lip 24 2018, 12:18

W zeszłym roku zrobiłam bardzo głupią rzecz. Chciałam zaimponować znajomym i wyprawić wielką imprezę urodzinową. Zapożyczyłam się na ten cel w banku. Potem okazało się, że przyszły inne wydatki i nie udało mi się spłacić tego od razu tak jak chciałam. Mam jeszcze z 10 rat, teraz kiedy opłacę wszystkie rachunki, wpłacę ratę, kupię kilka potrzebnych rzeczy, okazuje się, że praktycznie nic mi nie zostaje. Tak się nie da żyć… Czy macie jakieś porady jak wybrnąć z tej sytuacji?
Tolzermak
 
Posty: 2
Dołączył(a): Pt kwi 20 2018, 13:41

Re: Jak wyjść z zadłużenia

Postprzez Metlorjak » Wt lip 24 2018, 12:29

Polecam tekst na ten temat https://pl.kruk.eu/klienci/poradnik/por ... c-z-dlugow i ogólnie edukację finansową - wielu osobom brakuje wiedzy na temat prowadzenia budżetu, oszczędzania, a to jedna z najbardziej przydatnych rzeczy w życiu. Myślę, że jeśli zbierzesz się w sobie i znajdziesz jakiś sposób na dorobienie choćby 100 - 200 zł miesięcznie, a do tego zmniejszysz niektóre wydatki, może okazać się, że zwrócisz wszystko już po jakichś 5 miesiącach.
Metlorjak
 
Posty: 8
Dołączył(a): Cz kwi 19 2018, 15:25


Powrót do Forum ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 44 gości