Biała łazienka

To jest Wasze forum.
Możecie tu zadawać pytania i wymieniać informacje z innymi Użytkownikami naszego serwisu.
Pisanie tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Moderatorzy: extreme, saba79

Biała łazienka

Postprzez marta3333 » Pt sie 31 2018, 10:08

Czy ktoś moze ma białą łazienkę? Jak się sprawdza?
marta3333

Re: Biała łazienka

Postprzez lelli » Pt sie 31 2018, 11:16

Pytasz się tutaj o wyglad czy o to czy łazienka jest łatwa w czyszczeniu?
Moim zdaniem białe łazienki wyglądają badzo dobrze ponieważ biały jest kolorem optycznie powiekszajacym pomieszczenie, tak wiec nawet niewielka lazienka dzieki temu moze prezentować się na o wiele wiekszą niż jest w rzeczywistości.
Z czyszczeniem również problemu być nie powinno. Na białym kolorze nie widać kropeek wody czy mało odznacza się kamień. Najlepiej zerknij sobie na serię All in White od Tubądzina:
http://www.tubadzin.pl/collection/495
lelli

Postprzez Antyloppka » Pt wrz 21 2018, 08:37

Ja mam białą łazienkę i właśnie zastanawiam się nad tym, jaki kolor szkła do kabiny prysznicowej wybrać? Gładkie, matowe, mleczne, wzorzyste, dymione, we wzorki?
Antyloppka

Postprzez Alienora » N wrz 30 2018, 19:12

Czy do ciemnej łazienki powinnam kupować białą pralkę czy ciemną? Nie podobają mi się nowoczesne ciemne plarki.. wolałabym jednak pozostać przy standardowym białym kolorze. Znalazłam już pralkę z 7kg wsadem, którą jestem zainteresowana https://www.maxelektro.pl/sklep/karta-produktu/pralka-bosch-wan-2006-bpl,17683.html jest to pralka Bosch. Czy używacie produktów od Bosch'a?
Alienora

Postprzez andziala » N wrz 30 2018, 21:19

Biały jest teraz w modzie i się nie dziwię, bo jest uniwersalny. Z tym że ja całej łazienki bym nie zrobila, jednak wymalowałabym fragmenty na jakieś bardziej intensywne odcienie farbą duluxa easycare kuchnia i łazienka. ona się nadaje do wilgotnych pomieszczen bo odpycha kropelki wody od ściany
andziala

Powrót do Forum ogólne