Podobają się Wam ażurowe zaproszenia ślubne?

To jest Wasze forum.
Możecie tu zadawać pytania i wymieniać informacje z innymi Użytkownikami naszego serwisu.
Pisanie tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Moderatorzy: extreme, saba79

Podobają się Wam ażurowe zaproszenia ślubne?

Postprzez Elifka » Wt gru 04 2018, 21:50

Podobają się Wam ażurowe zaproszenia ślubne? Takie w tym klimacie - artirea.pl/zaproszenia-slubne-azurowe ? Co o nich sądzicie? Ja już mam taki mętlik w głowie, że naprawdę nic nie wiem :D Przeglądam zaproszenia ślubne już drugi tydzień i sama nie wiem co mi sie podoba a co nie...
Elifka
 
Posty: 399
Dołączył(a): Śr wrz 20 2017, 14:31

Re: Podobają się Wam ażurowe zaproszenia ślubne?

Postprzez Sabrina » Śr gru 05 2018, 11:01

Są naprawdę piękne! Dodatkowo znalazłam ciekawy blog poetycki publikujący amatorskie poezje, wejdź, popytaj, może ktoś pomoże ci w spersonalizowaniu takiego zaproszenia. Własnym utworem spraw, by było jeszcze piękniejsze!
Sabrina
 
Posty: 119
Dołączył(a): Cz cze 07 2018, 14:31

Re: Podobają się Wam ażurowe zaproszenia ślubne?

Postprzez sabanek5 » Śr lut 26 2020, 09:33

Jeśli chodzi o tego typu wybory to wydaje mi się, że na pewno zaproszenia ślubne z miłości powinny być wybierane. Trzeba we dwie osoby zdecydować co wam się podoba i na jakie zaproszenia się zdecydujecie. Nie ma co wybierać samemu, kiedy druga osoba się nie wypowiedziała na ten temat
sabanek5
 
Posty: 1178
Dołączył(a): Cz paź 12 2017, 17:54

Re: Podobają się Wam ażurowe zaproszenia ślubne?

Postprzez weronika259 » Wt sie 01 2023, 10:31

Najważniejsze aby Tobie się podobały. Organizując wesele kieruj się przede wszystkim swoim sumieniem i gustem ;) Sporo czytam na ten temat i pod adresem: https://artma-zaproszenia.pl/co-na-podz ... oczesnosc/ znalazłam ciekawy artykuł o podziękowaniu dla rodziców. Warto też go przeczytać.
weronika259
 
Posty: 1264
Dołączył(a): Wt sty 09 2018, 14:07

Re: Podobają się Wam ażurowe zaproszenia ślubne?

Postprzez salamandiks4 » Pt lis 10 2023, 22:50

Zainteresowanym tematem mogę polecić sprawdzić stronę https://lecimyzzyczeniami.pl/jak-dobrac ... owozencow/ , na której znajdziecie bardzo interesujący artykuł na temat dobierania idealnych życzeń ślubnych. Jeżeli jesteście zainteresowani tym tematem, to wszelkie informacje znajdziecie na stronie.
salamandiks4
 
Posty: 1065
Dołączył(a): Pt paź 13 2017, 11:23


Powrót do Forum ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 40 gości

cron