Perfumy na prezent?

To jest Wasze forum.
Możecie tu zadawać pytania i wymieniać informacje z innymi Użytkownikami naszego serwisu.
Pisanie tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Moderatorzy: extreme, saba79

Perfumy na prezent?

Postprzez faustyna » Wt gru 18 2018, 19:24

Hej, czy myślicie że perfumy to dobry pomysł na prezent pod choinkę? Znalazłam na: https://perfumy.pl/firm-pol-73-Lancome.html ulubione perfumy mojej mamy i zastanawiam się czy by ich nie kupić. Tym bardziej że są w promocji! Wiem który zapach podoba jej się najbardziej, tylko nie jestem pewna czy to nie jest zbyt mały drobiazg?
faustyna
 
Posty: 17
Dołączył(a): Wt lis 07 2017, 21:36

Re: Perfumy na prezent?

Postprzez Borycina5 » Śr gru 19 2018, 15:30

Dobry pomysł, choć nie wiem czy czasem nie za bardzo przewidywalny...
Borycina5
 
Posty: 280
Dołączył(a): Pt maja 25 2018, 17:03

Re: Perfumy na prezent?

Postprzez Polanka » Śr gru 19 2018, 16:43

Ja też myślałam, aby swojemu partnerowi sprezentować pod choinkę eleganckie, drogie perfumy. Jednak podsłuchałam, jak zwierza się koledze, że od dawna marzy o takiej jeździe po torze wyścigowym. Dlatego teraz zastanawiam się czy by mu nie zakupić vouchera na taką przejażdżkę.
Polanka
 
Posty: 338
Dołączył(a): Śr kwi 04 2018, 09:13

Re: Perfumy na prezent?

Postprzez merlina » Pt gru 21 2018, 07:52

Nie jest to zły pomysł pod warunkiem, że zna się upodobania danej osoby, żeby trafić z zapachem.
merlina
 
Posty: 582
Dołączył(a): Pt sty 13 2017, 13:44

Re: Perfumy na prezent?

Postprzez Alienora » Pt gru 28 2018, 16:53

Perfumy to średni pomysł na prezent, bo bardzo łatwo jest nie trafić z zapachem... Moim zdaniem dużo lepiej sprawdzi się tu flower box. Ja często właśnie stawiam na taki prezent. Jest to dość uniwersalna sprawa, bo takie kwiaty w pudełku spodobają się każdemu :D Bardzo ładne flower box'y mają na https://www.roseduchateau.com/ . Ja zazwyczaj właśnie tam zamawiam :)
Alienora
 
Posty: 898
Dołączył(a): Pt cze 17 2016, 16:51

Re: Perfumy na prezent?

Postprzez mautka » Wt kwi 30 2019, 09:19

ja tam zawsze się ciesze jak dostaję perfumy jako prezent :) jedni kolekcjonują znaczki, inni torebki a ja perfumy :) mam już kilkanaście perfumetek zakupionych w perfumerii perfumik.pl. Maja stronę www i prowadzą aktywny prodil na fb. Zawsze staram się tam sledzic aktualne informacje np o promocjach. Zapachy są faktycznie bardzo trwałe, utrzymują się na skórze spokojnie do 8 godzin.
mautka
 
Posty: 61
Dołączył(a): Pn cze 11 2018, 08:06


Powrót do Forum ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: kasia777 i 41 gości

cron