Pomysł na niebanalny podarunek dla faceta?

To jest Wasze forum.
Możecie tu zadawać pytania i wymieniać informacje z innymi Użytkownikami naszego serwisu.
Pisanie tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Moderatorzy: extreme, saba79

Pomysł na niebanalny podarunek dla faceta?

Postprzez Borycina5 » Wt lut 26 2019, 13:58

Wiem, że tego typu tematów już było sporo, jednakże poszukuję naprawdę czegoś wyjątkowego na 35 urodziny swojego męża.
Borycina5
 
Posty: 269
Dołączył(a): Pt maja 25 2018, 17:03

Re: Pomysł na niebanalny podarunek dla faceta?

Postprzez Antyloppka » Wt lut 26 2019, 16:32

A mąż na prawo jazdy? Bo jeśli tak - zafunduj mu przejażdżkę Porsche. Żaden facet nie pogardzi takim prezentem ;)
Antyloppka
 
Posty: 257
Dołączył(a): Pt cze 01 2018, 12:14

Re: Pomysł na niebanalny podarunek dla faceta?

Postprzez marysienka » Cz kwi 04 2019, 14:42

moj facet jest zawodowym kierowca wiec pomyslalam, ze przyda mu sie porzadny rejestrator. dzieki pomocy jego kolegow udalo mi sie wybrac XBLITZ P500 - ma tez dodatkowo jonizator powietrza, co sprawia, ze powietrze w samochodzie jest przyjemniejsze
marysienka
 
Posty: 563
Dołączył(a): Cz maja 24 2018, 19:14

Re: Pomysł na niebanalny podarunek dla faceta?

Postprzez majkelina » Wt cze 11 2019, 00:53

fajny pomysl z ta kamerka :) ja teraz zamawialam mojemu sluchawki Pure z firmy xblitz. naprawde super jakosciowo, a cena wyjatkowo niska. A faceci to sie ciesza z takich gadzetow
majkelina
 
Posty: 178
Dołączył(a): N paź 22 2017, 18:43

Re: Pomysł na niebanalny podarunek dla faceta?

Postprzez Macadamia » Cz cze 13 2019, 11:29

Z prezentami dla facetów zawsze sa kłopoty bo ciężko coś wybrać. Jeśli chcecie zrobić jakiś śmieszny prezent to postawcie na koszulkę z nadrukiem. Fajne koszulki znajdziecie na stronie sklepu Koszulkowo. Generalnie taki prezent jest nie tylko "z jajem" ale też praktyczny - koszulka zawsze się przyda :) Co sądzicie?
Macadamia
 
Posty: 258
Dołączył(a): N maja 29 2016, 18:19

Re: Pomysł na niebanalny podarunek dla faceta?

Postprzez Adamek000 » Wt cze 18 2019, 11:12

Moge opowiedzieć ze swojej strony jakie najfajniejsze prezenty dostałem:
- wypad na strzelnicę
- romantyczną kolację z atrakcjami od dziewczyny wystrojonej w seksowny kostium kąpielowy
- wypad niespodziankę w góry z kolegami
- ulubioną książkę w fajnym wydaniu
Adamek000
 
Posty: 246
Dołączył(a): Pt maja 25 2018, 16:53

Re: Pomysł na niebanalny podarunek dla faceta?

Postprzez GOSIA009 » Pt cze 28 2019, 12:47

Wyjątkowe pomysły na prezent znajdziesz tutaj w moim ulubionym sklepie: https://www.decobazaar.com/prezenty.html Wszystko mają fajnie posegregowane na różne kategorie. W zależności od hobby danej osoby, płci czy wieku :) jest w czym wybierać! :)
GOSIA009
 
Posty: 53
Dołączył(a): Pn mar 05 2018, 15:32

Re: Pomysł na niebanalny podarunek dla faceta?

Postprzez mindkaa » Wt lip 09 2019, 09:12

Może coś związanego z jego hobby, pasją? Chyba każdy facet jakąś ma, więc z pewnością i u Ciebie coś się znajdzie. U nas już od kilku lat na tapecie jest modelarstwo i już od dłuższego czasu mam gotowe pomysły na prezenty na każdą okazje, bo wiem, że to spodoba mu się najbardziej. Jeśli Twój facet nie ma żadnego hobby, to może właśnie warto podrzucić mu jakiś pomysł. Obczaj sobie np. akcesoria do modeli na uwięzi. Może akurat mu się spodobają. :)
mindkaa
 
Posty: 46
Dołączył(a): Pt kwi 06 2018, 10:24

Re: Pomysł na niebanalny podarunek dla faceta?

Postprzez monikaswiatczak » Pt lip 12 2019, 14:35

Może faktycznie zamiast jakiś upominków, które prędzej czy później i tak wylądują w koszu lub w piwnicy lepiej jest kupić facetowi jakieś wyjątkowe wspomnienia? np lot balonem, nurkowanie, jazdę wymarzonym autem albo kolację w jakiejś świetnej restauracji? Ja daję takie prezentu już od jakiegoś czasu i z tego, co wiem jest bardzo zadowolony i to dla niego lepsze niż kolejny bibelot do postawienia
monikaswiatczak
 
Posty: 17
Dołączył(a): Wt paź 17 2017, 09:10

Re: Pomysł na niebanalny podarunek dla faceta?

Postprzez sabanek5 » Cz wrz 14 2023, 10:03

Ze swojej strony mogę Wam wszystkim polecić sprawdzić ofertę sklepu, z którego oferty sam niejednokrotnie korzystałem. Jeżeli zastanawiacie się nad wyborem prezentu dla bliskiej Wam osoby, to polecam Wam sprawdzić koszulki i kubki z nadrukiem na stronie - https://mistickers.pl/smieszne-koszulki.html .
sabanek5
 
Posty: 1178
Dołączył(a): Cz paź 12 2017, 17:54

Re: Pomysł na niebanalny podarunek dla faceta?

Postprzez kasia777 » Pt wrz 22 2023, 13:58

Warto jest rozważyć zakup bluzy lub koszulki z własnym oryginalnym nadrukiem. Na wysoką jakość wykonania i bardzo przystępną cenę w tej kwestii możecie liczyć zaglądając do https://koszulkowo.com/projektuj-bluzy-z-kapturem/ Wykonują nadruki w technologiach takich jak sitodruk, druk cyfrowy, flock, flex, a nawet haft. Posiadają też własną szwalnię więc możecie uszyć u nich to co dokładnie Was interesuje jeśli nie ma tego w ofercie. Ich celem jest dbanie o klienta i umożliwienie mu wyrażania siebie. Moim zdaniem to świetna oferta.
kasia777
 
Posty: 1294
Dołączył(a): N maja 13 2018, 14:48


Powrót do Forum ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 50 gości

cron