Meble hotelowe

To jest Wasze forum.
Możecie tu zadawać pytania i wymieniać informacje z innymi Użytkownikami naszego serwisu.
Pisanie tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Moderatorzy: extreme, saba79

Meble hotelowe

Postprzez Borycina5 » Pt mar 01 2019, 13:50

Hej, znacie jakąś firmę, którą zajmuje się wykonywaniem na zamówienie mebli hotelowych? Od pewnego czasu poszukuję mebli do swojego hotelu w Krakowie. Sporo tego będzie, więc na pewno musi to być solidna firma. Polecono mi tą fę firmę z Kalwarii do mebli hotelowych. Znacie może? A może ktoś jest w stanie jeszcze jakąś polecić?
Borycina5
 
Posty: 280
Dołączył(a): Pt maja 25 2018, 17:03

Re: Meble hotelowe

Postprzez House » Pn gru 23 2019, 09:21

A o jakich dokładnie meblach hotelowych myślisz na tę chwilę? Potrzebujesz wszystkiego, czy już coś masz? Jeśli będziesz potrzebować jakichś atrakcyjnych pod względem ceny i solidnych zestawów (np. stół + krzesła), to na https://www.meble.pl/meble/zestawy,stol-i-krzesla/ na pewno coś znajdziesz. ;)
Szok, sos do spaghetti nie działa jako barwnik dla tkanki węzła chłonnego. Spróbuję kawy!
Avatar użytkownika
House
 
Posty: 181
Dołączył(a): Wt maja 09 2017, 15:10

Re: Meble hotelowe

Postprzez Mery6 » N lut 02 2020, 11:40

Może warto poszukać w sieci. Polecam CI zajrzeć na https://www.edinos.pl/suchan Duży wybór mebli rożnego rodzaju. Niskie ceny z rabatami.
Mery6
 
Posty: 80
Dołączył(a): N lis 19 2017, 21:03
Lokalizacja: Opole

Re: Meble hotelowe

Postprzez KaroLinka26 » Pn sie 24 2020, 12:14

Hej :)
Moim zdaniem, najlepiej jest się zdecydować na meble na wymiar. Te gotowe z marketu lub ze sklepu meblowego mogą nie zawsze odpowiadać naszym potrzebom. Dobieranie odpowiednich mebli - zarówno do mieszkania, jak i do biura czy lokalu użytkowego, jest dość trudnym zadaniem. Zawsze trzeba wziąć pod uwagę przestrzeń, jaką dysponujemy oraz okreslić, ile miejsca powinny zajmować nasze meble. Decydując się na meble na zamówienie, musimy podać dokładne wymiary i typ przestrzeni, w której chcielibyśmy umieścić meble. Wybierając odpowiednie wyposażenie biurowe, warto zwrócić uwagę na ofertę producentów mebli biurowych. Meble pracownicze, lady recepcyjne i biurka produkowane na wymiar, są w stanie w pełni spełnić oczekiwania wszystkich pracowników biura. Ze swojej strony mogę polecić jednego z polskich producentów mebli biurowych: https://www.kostrubiec.pl/
KaroLinka26
 
Posty: 95
Dołączył(a): Pt gru 16 2016, 15:44

Re: Meble hotelowe

Postprzez salamandiks4 » Cz lip 21 2022, 16:40

Jak często robicie zakupy w sklepach internetowych? Co sądzicie o tej opcji? Jeżeli szukacie sprawdzonej oferty z gablotami aluminiowymi, to polecam Wam sprawdzić ofertę na stronie, gdzie znajdziecie produkty firmy PROsymetric, w tym np. gabloty informacyjne prosymetric .
salamandiks4
 
Posty: 1092
Dołączył(a): Pt paź 13 2017, 11:23

Re: Meble hotelowe

Postprzez weronika259 » Cz lip 27 2023, 15:39

No ja to do mojego hotelu chcę zamówić teraz nowoczesne industrialne hokery tylko nie wiem jakie konkretnie mam wybrać. Patrzyłam w sieci na oferty i tam jest tak dużo że ciężko mi się zdecydować na jakieś konkretne. Pomożecie?
weronika259
 
Posty: 1270
Dołączył(a): Wt sty 09 2018, 14:07

Re: Meble hotelowe

Postprzez sabanek5 » So sie 05 2023, 14:45

Jeżeli zastanawiacie się nad zakupem nowych mebli lub wyposażenia do Waszych wnętrz, to polecam Wam sprawdzić ofertę sklepu, gdzie znajdziecie m.in. łóżka do sypialni . W ich sklepie z pewnością doświadczycie profesjonalnej i przyjaznej obsługi.
sabanek5
 
Posty: 1179
Dołączył(a): Cz paź 12 2017, 17:54

Re: Meble hotelowe

Postprzez litka2 » Pn lis 27 2023, 12:33

Planuję odświeżyć wystrój mojego biura i ostatnio trafiłam na http://jardwaw.pl/. Ich podejście do projektowania przestrzeni biurowej i mebli na wymiar zwróciło moją uwagę. Ciekawe, czy to może być klucz do stworzenia nowoczesnej i funkcjonalnej przestrzeni pracy. Z tego co wiem, w sprzedaży mają również meble do hoteli.
litka2
 
Posty: 270
Dołączył(a): Pt cze 17 2016, 08:38


Powrót do Forum ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 80 gości

cron