Części hydrauliczne?

To jest Wasze forum.
Możecie tu zadawać pytania i wymieniać informacje z innymi Użytkownikami naszego serwisu.
Pisanie tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Moderatorzy: extreme, saba79

Części hydrauliczne?

Postprzez Borycina5 » Wt maja 21 2019, 10:50

Hej, czy słyszeliście może o tym sklepie z trójnikami nierdzewnymi, kolanami, rurami itp elementami? Hydraulik zasugerował, bym zaopatrzyła się tam w części przed remontem instalacji - podobno ma być tanio i dobrze.
Borycina5
 
Posty: 269
Dołączył(a): Pt maja 25 2018, 17:03

Re: Części hydrauliczne?

Postprzez Dimer » So mar 14 2020, 18:08

Jeżeli chodzi o taki asortyment, to od siebie polecam również sprawdzić ofertę na https://powerrubber.com/ . Znaleźć tam można wiele przydatnych akcesoriów, takich jak uszczelki gumowe, czy oringi. Tego typu rzeczy przydają się praktycznie zawsze, przy każdej mniejszej awarii instalacji wodnej, do których można zaliczyć m.in. cieknący kran. Z tego powodu uważam, że warto jest mieć je pod ręką, gdy zajdzie potrzeba.
Dimer
 
Posty: 24
Dołączył(a): Wt mar 20 2018, 13:26

Re: Części hydrauliczne?

Postprzez sabanek5 » Śr cze 24 2020, 09:42

Słuchajcie ja niedawno robiłem remont łazienki i zastanawiam się czy moglibyście mi polecić kogoś kto wykonuje próby szczelności instalacji wodnej. Chciałbym aby wszystko było zrobione jak należy i wydaje mi się, że warto jest taką próbę przeprowadzić. Co wy o tym sądzicie? Polecicie mi kogoś?
sabanek5
 
Posty: 1178
Dołączył(a): Cz paź 12 2017, 17:54

Re: Części hydrauliczne?

Postprzez salamandiks4 » Pn maja 10 2021, 13:38

Hydraulik który jest godny polecenia który zajmuje się usuwaniem awarii i usterek hydraulicznych, udrożnianiem i czyszczeniem rur, przepychaniem niedrożnej kanalizacji to https://hydraulik-lodz.net Sprawdźcie na stronę tam znajdziecie dokładną ofertę.
salamandiks4
 
Posty: 1063
Dołączył(a): Pt paź 13 2017, 11:23

Re: Części hydrauliczne?

Postprzez salamandiks4 » Pt kwi 14 2023, 19:15

W temacie hydrauliki i problemów z wyciekami wody polecam zaufać nowoczesnym technologiom dzięki którym szybko zlokalizujecie źródło wycieku. Koleżanka poleciła mi świetnych fachowców i faktycznie stwierdzam, że znacznie ułatwili nam sprawę: Lokalizacja przecieku
salamandiks4
 
Posty: 1063
Dołączył(a): Pt paź 13 2017, 11:23


Powrót do Forum ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 28 gości