Pomysły na prezenty Mikołajkowe / Świąteczne.

To jest Wasze forum.
Możecie tu zadawać pytania i wymieniać informacje z innymi Użytkownikami naszego serwisu.
Pisanie tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Moderatorzy: extreme, saba79

Pomysły na prezenty Mikołajkowe / Świąteczne.

Postprzez mamuśka17 » Pn lis 04 2019, 15:45

Mikołajki już za miesiąc a Święta za dwa. Czas pomyśleć o prezentach dla dzieci, by nie zostawiać tego na ostatnią chwilę. Macie już jakieś pomysły? Ja mojemu maluchowi chyba sprezentuje klocki Lego Duplo, bo jeszcze nie ma, a to już ten etap. Ale nie wiem co mogę kupić mojej 7 latce. Już poszła do szkoły, zabawki ma więc chce odpuścić ich zakup. Na jakimś blogu czytałam o czymś takim jak smartwatch dla dzieci. Czy ktoś może ma?

Klug ma takie na smartsafe.pl takie z lokalizatorem GPS i funkcja dzwonienia, myślicie, że to się nada na prezent świąteczny?
Avatar użytkownika
mamuśka17
 
Posty: 524
Dołączył(a): Cz paź 05 2017, 11:31

Re: Pomysły na prezenty Mikołajkowe / Świąteczne.

Postprzez tomacoma » Śr lis 06 2019, 22:23

Jeśli mówimy o najmłodszych, to nie wyobrażam sobie niczego innego, niż zabawki, polecam zajrzeć na Dwa Michały
tomacoma
 
Posty: 96
Dołączył(a): Pt wrz 30 2016, 15:45
Lokalizacja: Toruń

Re: Pomysły na prezenty Mikołajkowe / Świąteczne.

Postprzez Zuzka25 » Pt lis 08 2019, 00:47

Ja zamierzam kupić synowi smartwatch gps dla dziecka . Jakiś czas temu znajoma swojemu kupowała i zdaje egzamin jak trzeba. Funkcja telefonu, lokalizator, opcja nasłuchu otoczenia, wszystkie jak najbardziej przydatne. A dla dziecka to super gadżet po prostu.
Zuzka25
 
Posty: 208
Dołączył(a): Wt lut 20 2018, 00:18

Re: Pomysły na prezenty Mikołajkowe / Świąteczne.

Postprzez mamuśka17 » Pt lis 08 2019, 12:02

A jaki model zegarka chcesz kupić? Bo ja zastanawiam się nad marką KLUG, ale tam jest kilka rodzajów właśnie. Osobiście ten mi się podoba, no i funkcje też są ok. A Ty jaki wybrałaś?

Obrazek
Avatar użytkownika
mamuśka17
 
Posty: 524
Dołączył(a): Cz paź 05 2017, 11:31

Re: Pomysły na prezenty Mikołajkowe / Świąteczne.

Postprzez GOSIA009 » Śr lis 27 2019, 17:50

Ja mam pełną listę zakupów dla moich dzieciaków i mojego rodzeństwa :D dlatego już tydzień temu ruszyłam z przeglądaniem stron internetowych ( tam zawsze najtaniej wychodzi) Polecam Wam przejrzeć ten sklep: https://www.decobazaar.com/prezenty-na-swieta.html Mają tam super pomysły na prezent na Mikołajki. Pozdrawiam :)
GOSIA009
 
Posty: 53
Dołączył(a): Pn mar 05 2018, 15:32

Re: Pomysły na prezenty Mikołajkowe / Świąteczne.

Postprzez Macadamia » Cz gru 05 2019, 12:43

Może bilet na jakiś koncert? Myślę, że to całkiem dobra opcja. Zerknijcie na portal https://www.ticketmaster.pl/wydarzenia- ... 007/events - tu możecie zamówić bilety na najciekawsze wydarzenia muzyczne i sportowe. Na portalu można zakupić bilety w przedsprzedaży więc wtedy ma się szanse wybrac najlepsze miejsca.
Macadamia
 
Posty: 258
Dołączył(a): N maja 29 2016, 18:19

Re: Pomysły na prezenty Mikołajkowe / Świąteczne.

Postprzez smelka » Pt sty 17 2020, 12:37

Muszę przyznać że coraz częściej miewam problemy z doborem prezentu na święta, na Mikołaja. Wybór jest taki duży a dzieci też sporo już zabawek mają. W końcu tych okazji na dawanie prezentów jest coraz więcej. Widziałam ostatnio wygodne bujaki i kolorowe zabawki na biegunach na Ceneo.pl i myślę, że dla mniejszych pociech to jest super pomysł. Sama jako dziecko miałam takiego konika na biegunach i go uwielbiałam.
smelka
 
Posty: 314
Dołączył(a): N lip 24 2016, 06:49

Re: Pomysły na prezenty Mikołajkowe / Świąteczne.

Postprzez kwiatuszekK » So sty 18 2020, 10:29

Nie ukrywam, że ja też nie mam łatwego zadania jeśli chodzi o wybór prezentów dla swoich bliskich. Przeważnie kupuję im jakieś drobnostki, żeby wiedzieli że o nich pamiętam. Lubię też się bawić w ozdabianie tych moich prezentów, przeważnie z https://godanparty.pl/ zamawiam kilka wstążek czy jakiś serpentyn bo mają zupełnie inne modele niż są one dostępne w supermarketach
kwiatuszekK
 
Posty: 105
Dołączył(a): Cz paź 26 2017, 12:13

Re: Pomysły na prezenty Mikołajkowe / Świąteczne.

Postprzez andziala » Pt kwi 24 2020, 12:00

Nie ważne jakie są to święta, czy okazja, czy nawet prezent bez okazji, najlepiej po prostu kupować rzeczy, które na pewno się przydadzą. I jeśli chodzi o dzieci to można podarować np. buty sportowe https://butymodne.pl/trampki-i-tenisowk ... 47745.html . Teraz na tę porę roku jak znalazł, są one wygodne, przewiewne więc dobrze sie sprawdzą podczas zabaw na dworze
andziala
 
Posty: 456
Dołączył(a): Cz lut 23 2017, 15:36

Re: Pomysły na prezenty Mikołajkowe / Świąteczne.

Postprzez weronika259 » Śr lip 15 2020, 14:22

Brak pomysłu na prezenty i brak sposobów na to, aby spędzić jakoś fajnie te święta? To ja podsuwam jeden! Możecie pojechać np. w góry. Moim zdaniem to opcja idealna i możecie sprawdzić na stronie https://www.swieta-w-gorach.pl/ jakie są dostępne noclegi i czy jest możliwość skorzystania z kolacji wigilijnej.
weronika259
 
Posty: 1270
Dołączył(a): Wt sty 09 2018, 14:07


Powrót do Forum ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 17 gości