Organizacja imprezy integracyjnej w pracy?

To jest Wasze forum.
Możecie tu zadawać pytania i wymieniać informacje z innymi Użytkownikami naszego serwisu.
Pisanie tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Moderatorzy: extreme, saba79

Organizacja imprezy integracyjnej w pracy?

Postprzez Antyloppka » Cz lis 14 2019, 12:57

Powierzono mi zadanie organizacji imprezy integracyjnej naszego zespołu. macie może jakieś ciekawe pomysły? Chcielibyśmy uciec od stereotypu spędzania takich spotkań w klubie. Najciekawsza byłaby jakaś impreza sportowa.
Antyloppka
 
Posty: 268
Dołączył(a): Pt cze 01 2018, 12:14

Re: Organizacja imprezy integracyjnej w pracy?

Postprzez Martyncia » Cz lis 14 2019, 13:38

A co uważacie na temat tego rodzaju eventów dla firm? Jeśli o nas chodzi- uwielbiamy tego rodzaju imprezy. Uwielbiamy też grać w gry planszowe - w naszym mieście jest wiele klubów, gdzie można odbyć taki, nawet i całonocny seans z planszówkami :) Ciekawym pomysłem na imprezę integracyjną może być też np escape room, paintball- zwykły bądź laserowy.
Martyncia
 
Posty: 318
Dołączył(a): Wt maja 08 2018, 09:43

Re: Organizacja imprezy integracyjnej w pracy?

Postprzez salamandiks4 » Śr maja 13 2020, 11:31

A może by tak troszkę inaczej, może wynająć statek? Co myślicie moim zdaniem oferta na stronie http://partyboat.szczecin.pl/ jest genialna. Ja chciałbym mieć taką imprezę integracyjną na statku. To może być niezapominana impreza. I może faktycznie integrować.
salamandiks4
 
Posty: 1082
Dołączył(a): Pt paź 13 2017, 11:23

Re: Organizacja imprezy integracyjnej w pracy?

Postprzez misi3k » Cz lut 25 2021, 13:51

W pracy to z pewnością skromna imprezka, a jeśli chcecie wydać huczne wydarzenie to polecam powierzyć to zadanie dla agencji marketingowej np. agencja 4 mat z Warszawy. Osobiście współpracuje z nimi już około pół roku i zdążyłem już zauważyć pierwsze dobre zyski ;) 4 mat specjalizują się w różnorakich kampaniach promocyjnych,przygotowaniu eventów, usługach merchandisingowych i wielu dodatkowych zadań reklamowych - polecam
misi3k
 
Posty: 217
Dołączył(a): Wt lut 28 2017, 15:13

Re: Organizacja imprezy integracyjnej w pracy?

Postprzez Antyloppka » Wt mar 23 2021, 10:23

Przede wszystkim zastanów się dobrze nad rozplanowaniem wydatków i poczytaj trochę o tym, jak zaplanować budżet na event firmowy :) z doświadczenia mogę powiedzieć, że jak już to ustalisz, to później pójdzie z górki ;)
Antyloppka
 
Posty: 268
Dołączył(a): Pt cze 01 2018, 12:14

Re: Organizacja imprezy integracyjnej w pracy?

Postprzez smelka » Pt sty 27 2023, 22:39

Wiosną i latem wiele takich imprez organizuje się na powietrzu. Często to są niższe koszty, można spokojnie pomieścić większą liczbę osób a i zazwyczaj atmosfera jest luźniejsza na takim garden party. Dodatki i dekoracje na taką imprezę można śmiało zamawiać na https://partytime.pl/pl/c/Garden-party/93 , mają najlepszą ofertę ze sklepów online na akcesoria imprezowe na różne okazje.
smelka
 
Posty: 314
Dołączył(a): N lip 24 2016, 06:49


Powrót do Forum ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 15 gości

cron