Chrzciny, w domu czy restauracji?

To jest Wasze forum.
Możecie tu zadawać pytania i wymieniać informacje z innymi Użytkownikami naszego serwisu.
Pisanie tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Moderatorzy: extreme, saba79

Chrzciny, w domu czy restauracji?

Postprzez mamuśka17 » Pn sty 27 2020, 14:40

Pierwsza taka ważna rodzinna uroczystość to chrzciny. Wyprawiacie je w domu czy może w restauracji? A może nie wyprawiacie wcale? Ja zastanawiam się nad chrzcinami w lecie, córka będzie starsza i będzie ciepło. I myślę o tym, by zarezerwować miejsce w https://zacisze.gda.pl/, ponieważ mają wielki ogród. A jak to wyglądało u Was?
Avatar użytkownika
mamuśka17
 
Posty: 524
Dołączył(a): Cz paź 05 2017, 11:31

Re: Chrzciny, w domu czy restauracji?

Postprzez merlina » Wt sty 28 2020, 11:21

W domu, po co robić z tego szopkę? Poza tym tylko najbliższa rodzina i nikt więcej.
merlina
 
Posty: 582
Dołączył(a): Pt sty 13 2017, 13:44

Re: Chrzciny, w domu czy restauracji?

Postprzez Macadamia » Cz maja 28 2020, 16:20

Ale czemu zaraz szopkę? Przecież w restauracji można zorganizować kameralne przyjęcie. Wiadomo, że na chrzest zaprasza się tylko najbliższych, ale naprawdę nie widzę powodu, by trzeba było koniecznie robić uroczystość w domu. Ja robiłam chrzciny w restauracji i jestem bardzo zadowolona. Mamy dużą rodzinę (nawet ta najbliższą) więc nie wyobrażam sobie, żebym miała to ogarniać w domu.
Macadamia
 
Posty: 258
Dołączył(a): N maja 29 2016, 18:19

Re: Chrzciny, w domu czy restauracji?

Postprzez salamandiks4 » Wt paź 20 2020, 14:34

Jeśli ktoś z was chciał mieć na przyjęciu profesjonalnego barmana czy baristę to polecam skorzystać z barista na targi obsługa barmańska imprez nie ogranicza się wyłącznie do drinków w ofercie znajdziecie dodatkowo naturalne lemoniady, a także profesjonalne usługi baristyczne. Polecam serdecznie. Poczytajcie na stronę dokładną ofertę.
salamandiks4
 
Posty: 1106
Dołączył(a): Pt paź 13 2017, 11:23

Re: Chrzciny, w domu czy restauracji?

Postprzez paulinakopka » Pt paź 23 2020, 13:56

Teraz to chyba najlepiej w ogóle zrezygnować z tego typu imprez, bez różnicy czy planujemy je zrobić w domu czy w lokalu. Ale w "normalnych" czasach zdecydowanie byłam za organizowaniem takich uroczystości w restauracjach, bo wtedy można wszystko zorganizować po naszej myśli, ale nie martwić się o szczegóły i przyjść już "na gotowe". A po wszystkim nie martwić się jeszcze wielogodzinnym sprzątaniem
paulinakopka
 
Posty: 22
Dołączył(a): Pt kwi 20 2018, 14:32

Re: Chrzciny, w domu czy restauracji?

Postprzez tetrus » Wt sty 19 2021, 11:58

Zastanawiam się, czy czekać z chrzcinami, aż otworzą lokale gastronomiczne, czy zrobić jak najszybciej w domu. Trochę przeraża mnie cała ta organizacja, gotowanie i późniejsze sprzątanie. Poza tym znajoma ma knajpę, która specjalizuje się w organizacji imprez okolicznościowych, w tym chrzciny restauracja Wrocław. Dodatkowym atutem za organizacją poczęstunku dla rodziny po sakramencie chrztu, jest fakt dostania dużego upustu w tej restauracji.
tetrus
 
Posty: 11
Dołączył(a): Pn lut 27 2017, 15:30

Re: Chrzciny, w domu czy restauracji?

Postprzez Klitka » Pt lut 12 2021, 13:23

My zdecydowaliśmy się an chrzciny w restauracji Kolorowa w Olsztynie i udały się znakomicie!
Klitka
 
Posty: 316
Dołączył(a): Cz lut 22 2018, 13:40

Re: Chrzciny, w domu czy restauracji?

Postprzez marika89 » Pn gru 27 2021, 19:27

Akurat teraz to chyba każdy ma więcej czasu na gotowanie.Ja często korzystam z Wolnowaru Crock-Pot 3,5l biały CSC030X, z nim jedzenie wychodzi smaczne i zdrowe, dzieci są zadowoleni, zastanowcie sie nad tym:)
marika89
 
Posty: 310
Dołączył(a): Pn sty 15 2018, 10:08

Re: Chrzciny, w domu czy restauracji?

Postprzez House » Śr gru 29 2021, 09:10

Oba miejsca mają swoje wady i zalety i to od nas zależy co wybierzemy. W restauracji kwestia dekoracji jest rozwiązana niemal od początku, a w domu musimy sami o nie zadbać. Materiały jak płyty osb pozwalają na wykonanie z nich dekoracji na chrzciny lub inne okazje.
Szok, sos do spaghetti nie działa jako barwnik dla tkanki węzła chłonnego. Spróbuję kawy!
Avatar użytkownika
House
 
Posty: 181
Dołączył(a): Wt maja 09 2017, 15:10

Re: Chrzciny, w domu czy restauracji?

Postprzez Alienora » Cz lip 21 2022, 22:50

Ja Chrzciny tak jak i wszystkie inne imprezy robiłam w domu. Od kilku lat w ogóle nie jadamy poza domem, ponieważ zaczęliśmy przywiązywać dużą wagę na produkty i ich pochodzenie. Właściwie całkowicie porzuciłam zakupy w markecie na rzecz bazarków i sklepów internetowych z ekologiczną żywnością takich jak na przykład ten: https://sklep.biobabalscy.pl/ . Każdemu to polecam, bo efekty zdrowotne widoczne są od razu. :)
Alienora
 
Posty: 900
Dołączył(a): Pt cze 17 2016, 16:51

Re: Chrzciny, w domu czy restauracji?

Postprzez Marysia500 » Pn sie 01 2022, 14:57

Jak dla mnie tylko w restauracji, nie ma sensu męczyć się w domu z gotowaniem, sprzątaniem etc.
Marysia500
 
Posty: 196
Dołączył(a): Śr sty 11 2017, 12:47

Re: Chrzciny, w domu czy restauracji?

Postprzez kasia777 » Pn lis 21 2022, 20:13

Różnego rodzaju spotkania czy to rodzinne czy firmowe możecie organizować w https://royal-hotel.pl/restauracja-monte-carlo/. Miejsce to jest nie tylko eleganckie i gustowne ale posiada także podlaskie specjały tworzone z pasją przez wybitnych kucharzy. Wśród bogatej oferty odnajdziecie sery korycińskie, narwiańskie ogórki oraz kapustę kiszoną i wiele więcej.
kasia777
 
Posty: 1379
Dołączył(a): N maja 13 2018, 14:48


Powrót do Forum ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 110 gości