Meble do sypialni

To jest Wasze forum.
Możecie tu zadawać pytania i wymieniać informacje z innymi Użytkownikami naszego serwisu.
Pisanie tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Moderatorzy: extreme, saba79

Meble do sypialni

Postprzez ZbyszekKa » Śr lip 15 2020, 19:19

Witam, nie tak dawno wprowadziłem się do nowego domu, który trzeba od początku umeblować. Najbardziej brakuje mi wyposażenia w sypialni gdzie brakuje przede wszystkim wygodnego łóżka oraz innych dodatków. Znacie może jakieś ciekawe sklepy online, gdzie mógłbym dostać takie wyposażenie ? W mojej nowej okolicy nie ma zbyt dużego wyboru i dlatego jestem zdany na taką formę zakupów.
ZbyszekKa
 
Posty: 39
Dołączył(a): N kwi 22 2018, 15:30

Re: Meble do sypialni

Postprzez Zakoo » Pt lip 17 2020, 18:56

Jeżeli chodzi o wyposażenie sypialni i dodatki takie jak łóżko, to z swojej strony polecam sklep z wygodnymi materacami do spania https://godre.pl/Materace-na-wymiar/Mat ... -do-spania , które mogą śmiało zastąpić tradycyjne łóżko. Materace na wymiar można dopasować m.in. pod względem twardości, dzięki czemu idealnie pasują one do danej budowy ciała. W ten sposób mamy pewność, że materac zapewni nam zawsze świetny wypoczynek.
Zakoo
 
Posty: 7
Dołączył(a): N maja 06 2018, 13:57

Re: Meble do sypialni

Postprzez House » Pt lip 31 2020, 10:52

U mnie w sypialni świetnie sprawdziła się meblościanka, którą stosunkowo niedawno sobie kupiłem. Jest wykonana w nowoczesnym stylu, więc doskonale się sprawdza i jest w zasadzie całkiem ładna. Mam nadzieję, że materiał, z którego jest wykonana, nie zniszczy się zbyt szybko.

;)
Szok, sos do spaghetti nie działa jako barwnik dla tkanki węzła chłonnego. Spróbuję kawy!
Avatar użytkownika
House
 
Posty: 181
Dołączył(a): Wt maja 09 2017, 15:10

Re: Meble do sypialni

Postprzez merlina » Śr sie 12 2020, 13:25

Z pewnością muszą być praktyczne.
merlina
 
Posty: 582
Dołączył(a): Pt sty 13 2017, 13:44

Re: Meble do sypialni

Postprzez weronika259 » N lis 08 2020, 07:18

Ponad 30 tysięcy produktów można znaleźć w ofercie sklepu sf meble i można zakupy robić bezpośrednio na stronie online. Dla mnie w obecnych czasach to akurat najlepsze rozwiązanie. Zamawiać online się nie obawiam, ponieważ teraz na tych wszystkich stronach zdjęcia przedstawiają to, w jaki sposób dokładnie wyglądają meble.
weronika259
 
Posty: 1270
Dołączył(a): Wt sty 09 2018, 14:07

Re: Meble do sypialni

Postprzez merlina » Pn gru 07 2020, 12:08

Wybierając meble do sypialni trzeba jeszcze wiedzieć, czym się przy tym kierować, bo podejście do tematu może być mocno zróżnicowane. Warto o tym poczytać: http://meble-wyprzedaz.pl/na-co-zwrocic-uwage-wybierajac-lozko-do-sypialni/, zwłaszcza gdy che się kupić porządne łóżko, które posłuży nam przez wiele lat i idealnie wpasuje się w aranżację.
merlina
 
Posty: 582
Dołączył(a): Pt sty 13 2017, 13:44

Re: Meble do sypialni

Postprzez Praja » Pn mar 01 2021, 17:47

Najprościej będzie, jak rozejrzysz się za meblami do sypialni w Internecie. Oszczędzisz nie tylko sporo pieniędzy ale i cenny czas. Zważywszy na obecne warunki ciężko lepszą opcję. Potem pozostaje już tylko czekać na dostawę zamówienia. Jeśli miałabym wskazać jakieś konkretne miejsce, to zajrzałabym w pierwszej kolejności np. tutaj: https://www.edinos.pl/sypialnia. W ofercie sklepu internetowego Edinos znajdziesz łóżka, meble, a nawet materace i wiele innych produktów.
Praja
 
Posty: 23
Dołączył(a): Pn lut 05 2018, 15:00

Re: Meble do sypialni

Postprzez litka2 » Cz mar 18 2021, 17:18

Ja to od zawsze byłam wierna meblom, które są wykonane na wymiar z pasją i ogromnym sercem. Polecam zerknąć na stronę https://rega-meble.pl/szafy-na-wymiar-bielsko-biala/ mają meble wykonane z bardzo wysokiej jakości materiałów. Swoją droga zawsze dbają o to by klient był zadowolony także może zadzwonisz i zapytasz jak wygląda taka realizacja.
litka2
 
Posty: 270
Dołączył(a): Pt cze 17 2016, 08:38

Re: Meble do sypialni

Postprzez andziala » Cz mar 25 2021, 00:45

Jak nie wiesz jak wyposażyć sypialni to zawsze możesz szukać i czerpać z już gotowych inspiracji. Na przykład łóżka hotelowe to zawsze pierwsza klasa, więc jak brać do mieszkania łóżko to warto wzorować się na tych, które są dostępne w hotelach. One są mega wygodne :)
andziala
 
Posty: 456
Dołączył(a): Cz lut 23 2017, 15:36

Re: Meble do sypialni

Postprzez marysienka » Wt kwi 20 2021, 09:29

My praktycznie wszystkie meble w domu mamy z Ikei :) jak się wprowadzaliśmy to kupowaliśmy wszystko na raz a montaż mebli wykonywała nam firma https://montiermebli.pl/montaz-mebli-ikea/ Naprawdę super, szybko poszło a oni cenowo są bardzo konkurencyjni
marysienka
 
Posty: 565
Dołączył(a): Cz maja 24 2018, 19:14

Re: Meble do sypialni

Postprzez salamandiks4 » Pt kwi 23 2021, 09:32

Jestem w trakcie remontu mojego mieszkania i szukałem sprawdzonej oferty sklepu z meblami. Znajomy polecił mi stronę https://mebel4u.pl/salon i przyznam, że jestem zachwycony. Ogromny wybór najróżniejszych mebli w fantastycznych cenach. Co Wy sądzicie?
salamandiks4
 
Posty: 1087
Dołączył(a): Pt paź 13 2017, 11:23

Re: Meble do sypialni

Postprzez andziala » Pt kwi 30 2021, 19:28

Teraz jest naprawdę duży wybór mebli do sypialni... jeśli szukacie niskich cen to sprawdźcie sobie jysk sypialnie . W tym sklepie bardzo często są promocje i wtedy mebelki za niedużą kasę można kupić.
andziala
 
Posty: 456
Dołączył(a): Cz lut 23 2017, 15:36

Re: Meble do sypialni

Postprzez gwiazdzia » Pn cze 28 2021, 13:23

wydaje mi się że najważniejszą rzeczą w sypialni jest materac polecam stronę materacyk.pl sama tam kupiłam materac lateksowy jest genialny bardzo wygodny w końcu świetnie się wysypiamy.
gwiazdzia
 
Posty: 26
Dołączył(a): Pn wrz 11 2017, 17:46

Re: Meble do sypialni

Postprzez Alienora » Śr cze 30 2021, 15:52

Widze tutaj kilka naprawdę ciekawych propozycji. Ja akurat rozglądam się za nowym łóżkiem, więc na pewno sprawdzę Wasze propozycje.
Alienora
 
Posty: 896
Dołączył(a): Pt cze 17 2016, 16:51

Re: Meble do sypialni

Postprzez Elifka » So gru 23 2023, 01:16

W sypialni, wybór odpowiedniego łóżka ma kluczowe znaczenie dla jakości snu i codziennego wypoczynku. Decydując się na nowe łóżko, warto rozważyć nie tylko jego estetykę, ale także funkcjonalność. Łóżko kontynentalne, z dwoma warstwami materacy, to doskonałe rozwiązanie zapewniające niezrównany komfort podczas snu. Ponadto, modele z dodatkowymi schowkami stanowią praktyczny element wystroju sypialni. Wybierając łóżko, inwestujemy nie tylko w miejsce do spania, ale także w oazę relaksu i regeneracji.
Elifka
 
Posty: 399
Dołączył(a): Śr wrz 20 2017, 14:31


Powrót do Forum ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 58 gości

cron