Jazdy doszkalające na prawo jazdy? Warto?

To jest Wasze forum.
Możecie tu zadawać pytania i wymieniać informacje z innymi Użytkownikami naszego serwisu.
Pisanie tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Moderatorzy: extreme, saba79

Jazdy doszkalające na prawo jazdy? Warto?

Postprzez mamuśka17 » Pt sie 21 2020, 12:15

Czy warto korzystać z jazd doszkalających przed egzaminem na prawo jazdy? Gdzie na takie jazdy się udać w Poznaniu? Jak wpisuje w wyszukiwarkę jazdy doszkalające w Poznaniu okazuje się, że każda szkoła ma to w ofercie. Ale czym sugerować się przed wyborem szkoły?
Avatar użytkownika
mamuśka17
 
Posty: 524
Dołączył(a): Cz paź 05 2017, 11:31

Re: Jazdy doszkalające na prawo jazdy? Warto?

Postprzez Klitka » Wt lis 09 2021, 10:21

Jeśli macie taką potrzebę to warto dokupić kilka godzin. Osobiście polecam szkołę Zdaj Prawko z Poznania - mają najlepsze ceny i bardzo doświadczonych instruktorów.
Klitka
 
Posty: 306
Dołączył(a): Cz lut 22 2018, 13:40

Re: Jazdy doszkalające na prawo jazdy? Warto?

Postprzez House » Śr lis 10 2021, 08:25

Myślę że zdecydowanie warto zdecydować się na takie jazdy doszkalające, bo dadzą one pewności przed egzaminem. Ja też z nich korzystałem i jeździłem samochodem marki Honda https://katalysator-recycling.nl/catalogus/?katid=8136 i myślę że jestem dobrze przygotowany.
Szok, sos do spaghetti nie działa jako barwnik dla tkanki węzła chłonnego. Spróbuję kawy!
Avatar użytkownika
House
 
Posty: 181
Dołączył(a): Wt maja 09 2017, 15:10

Re: Jazdy doszkalające na prawo jazdy? Warto?

Postprzez sabanek5 » Śr lis 10 2021, 14:54

Czy egzaminy na prawo jazdy sprawiły Wam problemy? Chciałbym Wam polecić stronę, na której znajdziecie najróżniejsze materiały do nauki, za pomoc których możecie się solidnie przygotować do testy na prawo jazdy . Jest to strona, z której sam korzystałem podczas moich przygotowań.
sabanek5
 
Posty: 1178
Dołączył(a): Cz paź 12 2017, 17:54

Re: Jazdy doszkalające na prawo jazdy? Warto?

Postprzez marika89 » Cz gru 22 2022, 18:04

Według mnie warto jednak wybrać https://www.facebook.com/people/NAUKA-J ... 853600381/ . Sama robiłam tutaj prawo jazdy i faktycznie egzaminy zdałam bez żadnych problemów, dodatkowo pan Grzegorz potrafi naprawdę dobrze i skutecznie nauczyć jeździć
marika89
 
Posty: 310
Dołączył(a): Pn sty 15 2018, 10:08

Re: Jazdy doszkalające na prawo jazdy? Warto?

Postprzez kasia777 » Wt mar 19 2024, 11:49

Rewelacyjnym miejscem które warto wybrać jeśli chcecie rozpocząć kurs na prawo jazdy jest https://www.ecodrive.com.pl/ Jestem pewna że do roli kierowcy bardzo dobrze Was przygotują. Są cierpliwi, punktualni i pomocni. Nie oferuje wyłącznie kursów dla początkujących, którzy muszą oswoić się z kierownicą, ale również kursy doszkalające i uzupełniające. Ponadto w tym miejscu kursy odbywają się na samochodach takich jak egzaminacyjne. Warto wybrać właśnie ich. Szczerze polecam
kasia777
 
Posty: 1294
Dołączył(a): N maja 13 2018, 14:48


Powrót do Forum ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 39 gości

cron