Przeprowadzka – pilne!

To jest Wasze forum.
Możecie tu zadawać pytania i wymieniać informacje z innymi Użytkownikami naszego serwisu.
Pisanie tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Moderatorzy: extreme, saba79

Przeprowadzka – pilne!

Postprzez Martyncia » Pt paź 16 2020, 13:09

Znajomi mają nieciekawą sytuację w mieszkaniu, które wynajmują i w skrócie – muszą się szybko przeprowadzić. Mają małego bobasa, więc nie są w stanie wszystko sami ogarnąć, ja też mam ograniczony czas, więc stąd pytanie do Was: macie jakąś sprawdzoną firmę przeprowadzkową, taką "na już"? Trafiliśmy co prawda na bazę firm przeprowadzkowych, ale z polecenia to zawsze inaczej. Ktoś coś?
Martyncia
 
Posty: 318
Dołączył(a): Wt maja 08 2018, 09:43

Re: Przeprowadzka – pilne!

Postprzez Zuzka25 » Cz gru 17 2020, 20:24

Na terenie Trójmiasta to wiem, że szybko i sprawnie działa firma Przeprowadzki biur Gdańsk . Obsługują nie tylko firmy, ale też klientów indywidualnych. Super jest to, że działają kompleksowo. Nawet wszystko spakują profesjonalnie, co przy małym dziecku jest uważam dodatkowym plusem i wygodą.Wszystko zabezpieczą jak trzeba, dowiozą pod wskazane miejsce i rozpakują. Do każdego podchodzą bardzo indywidualnie z ofertą, działają naprawdę jak trzeba.
Zuzka25
 
Posty: 208
Dołączył(a): Wt lut 20 2018, 00:18

Re: Przeprowadzka – pilne!

Postprzez salamandiks4 » Wt kwi 06 2021, 10:17

W przypadku firm zajmujących sie przeprowadzkami, mogę Wam zdecydowanie polecić przeprowadzki firm Kraków , ponieważ moim zdaniem jest to najlepsza firma od przeprowadzek w Krakowie. Korzystałem z ich oferty wielokrotnie i nigdy nie było problemu.
salamandiks4
 
Posty: 1109
Dołączył(a): Pt paź 13 2017, 11:23

Re: Przeprowadzka – pilne!

Postprzez majkelina » So maja 15 2021, 17:18

ja nawet i bez dziecka nie porwalabym sie na przeprowadzke samemu :D nie mam nerwow do tego! jak przeprowadzalismy sie do warszawy to firma https://przeprowadzki-warszawskie.pl/ nam pomogla. Bardzo dobra oferta, a zabezpieczali wszystko mega porzadnie do transportu i faktycznie super sprawnie to poszlo
majkelina
 
Posty: 182
Dołączył(a): N paź 22 2017, 18:43

Re: Przeprowadzka – pilne!

Postprzez Alienora » Pn maja 17 2021, 16:18

Zorganizowanie przeprowadzki wcale nie jest łatwym procesem dlatego z własnego doświadczenia polecam Wam zasięgnąć pomocy profesjonalistów :D Na stronie: https://www.wroclaw-przeprowadzki.pl/ znajdziecie informacje o firmie przeprowdzkowej z Wrocławia, z której usług skorzystałam. Ich pomoc była dla nas nieoceniona.
Alienora
 
Posty: 900
Dołączył(a): Pt cze 17 2016, 16:51

Re: Przeprowadzka – pilne!

Postprzez Frozen » So cze 26 2021, 14:01

Dzięki @majkelina za namiar na firmę Pana Tomka Przeprowadzki Warszawskie. Dryndnęłam, dogadaliśmy się i co wiecej Panowie nawet przyjada ze swoimi kartonami i innymi gadżetami przeprowadzkowymi. W moim wypadku przeprowadzka to raptem kilka km i wciąz Warszawa, ale sam bez męża nie ogarnęłabym się never ever!
Frozen
 
Posty: 130
Dołączył(a): N sty 14 2018, 23:12

Re: Przeprowadzka – pilne!

Postprzez litka2 » Pn cze 28 2021, 09:06

Sama z rodziną wyjeżdżam do większego miasta, ale niestety mniejszego mieszkania i zastanawiam się nad pokojem dla babci w jakimś lepszym miejscu np https://podtopolami.eu/ ? zastanawiam się czy jest to dobre rozwiązanie, może macie jakieś wskazówki?
litka2
 
Posty: 271
Dołączył(a): Pt cze 17 2016, 08:38

Re: Przeprowadzka – pilne!

Postprzez sabanek5 » Śr sie 25 2021, 11:22

Może skorzystajcie z pomocy firmy która oferuje przeprowadzki biur Wrocław oni oferują także tanie przeprowadzki mieszkań, domów. Sprawdźcie na stronę tam sa informacje oraz cennik i kontakt do nich. Polecam usługi tej firmy bo to doświadczeni profesjonaliści.
sabanek5
 
Posty: 1179
Dołączył(a): Cz paź 12 2017, 17:54

Re: Przeprowadzka – pilne!

Postprzez weronika259 » Cz cze 01 2023, 11:57

W przypadku przeprowadzki polecam zdecydować się na firmę przeprowadzkową. Z jej pomocą cały proces przebiegnie dużo szybciej. Pod adresem: https://www.warszawaprzeprowadzki.pl udało mi się znaleźć ofertę jednej z takich firm. Można tutaj też znaleźć dużo cennych informacji na ten czas.
weronika259
 
Posty: 1274
Dołączył(a): Wt sty 09 2018, 14:07

Re: Przeprowadzka – pilne!

Postprzez kasia777 » Cz sty 11 2024, 09:35

Usługami w zakresie przeprowadzek zajmuje się sprawdzona i profesjonalna firma https://fortis-przeprowadzki.pl/przeprowadzki-warszawa Specjalistyczny sprzęt i przede wszystkim lata doświadczenia w branży pozwalają im zrealizować każde, nawet najbardziej wymagające zadanie. Ponadto oferują też możliwość magazynowania mebli, dokumentów czy narzędzi. Rewelacyjne przygotowanie i świetna kadra pracowników gwarantują wykonanie usługi na najwyższym poziomie. Polecam szczerze.
kasia777
 
Posty: 1385
Dołączył(a): N maja 13 2018, 14:48

Re: Przeprowadzka – pilne!

Postprzez chaberka » Pt sty 26 2024, 09:30

Jak szukasz kogoś do przeprowadzki warszawa tanio to mogę polecić znaną warszawską firmę przeprowadzką która zajmuje się przeprowadzkami od wielu lat. Maja odpowiedni personel, sprzęt i pojazdy żeby szybko i sprawnie to robić
chaberka
 
Posty: 173
Dołączył(a): Cz mar 08 2018, 08:26


Powrót do Forum ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 132 gości

cron