Sprzedaż mieszkania

To jest Wasze forum.
Możecie tu zadawać pytania i wymieniać informacje z innymi Użytkownikami naszego serwisu.
Pisanie tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Moderatorzy: extreme, saba79

Sprzedaż mieszkania

Postprzez justaM » Wt mar 09 2021, 09:42

Zamierzam sprzedać swoje mieszkanie i ciekawi mnie na co się patrzycie przy kupnie nieruchomości? Co się dla Was liczy? Chciałabym się przygotować.
Avatar użytkownika
justaM
 
Posty: 546
Dołączył(a): Cz sty 26 2017, 15:25

Re: Sprzedaż mieszkania

Postprzez lelli » Wt mar 09 2021, 10:22

Okolica, sąsiedztwo szkół, sklepów, lekarzy itd. Sąsiedzi, możliwości parkingowe, z której strony balkon( nie od ulicy!) rozkład pomieszczeń, regulamin spółdzielni mieszkaniowej, opłaty, z jakiego materiału są ściany i stan ogólny mieszkania, stan klatek. Piwnica- czy jest przypisana do mieszkania, metraż i gdzie się znajduje. Tak z grubsza jeśli chodzi o rynek wtórny. Oczywiście hipoteka i stan prawny mieszkania w 1 kolejności.
https://homly.to/artykuly/sprzedaz-mies ... k-po-kroku

Zerknij sobie na stronę. Opisane jest tutaj, jak skutecznie sprzedać mieszkanie krok po kroku.
Avatar użytkownika
lelli
 
Posty: 552
Dołączył(a): Pn sty 23 2017, 07:25

Re: Sprzedaż mieszkania

Postprzez smelka » Śr mar 31 2021, 17:13

Przejrzyj sobie te ogłoszenia mieszkaniowe i będziesz wiedzieć jak powinno takie wyglądać. Ja na tej stronie sprzedałam swoje mieszkanie, co najważniejsze to można tam wystawiać swoje oferty za darmo. I to z przeróżnych kategorii, nie tylko wystawiam ale i sama sporo tam kupuję. Jak mogę coś kupić taniej to nie lubię przepłacać.
smelka
 
Posty: 314
Dołączył(a): N lip 24 2016, 06:49

Re: Sprzedaż mieszkania

Postprzez salamandiks4 » Śr mar 31 2021, 17:31

Postanowiłem sie wyprowadzić z domu rodzinnego i zacząłem sie rozglądać za mieszkaniem w trójmiescie. Natrafiłem na ofertę https://www.hossa.gda.pl/nowe-mieszkania-gdynia , z której skorzystałem i szczerze polecam wszystkim zainteresowanym.
salamandiks4
 
Posty: 1104
Dołączył(a): Pt paź 13 2017, 11:23

Re: Sprzedaż mieszkania

Postprzez merlina » Cz kwi 01 2021, 12:44

Dobre zdjęcia i opis to podstawa, jak chcesz sprzedać mieszkanie. Ważne też, by nie kłamać, bo to i tak wyjdzie.
merlina
 
Posty: 582
Dołączył(a): Pt sty 13 2017, 13:44

Re: Sprzedaż mieszkania

Postprzez sabanek5 » Wt wrz 21 2021, 13:50

Inwestuje w nieruchomości od wielu lat z powodzeniem, a to wszystko dzięki współpracy z firmą Condo. Są to eksperci na rynku nieruchomości inwestycyjnych, a jeżeli jestescie zainteresowani ich usługami, to sprawdzcie sobie inwestowanie w condohotele .
sabanek5
 
Posty: 1179
Dołączył(a): Cz paź 12 2017, 17:54

Re: Sprzedaż mieszkania

Postprzez weronika259 » So lis 13 2021, 02:35

Myślę, że może zainteresować Was taka opcja, jak skup nieruchomości. Wiele osób myśli nad szybkim i skutecznym sprzedaniem mieszkania, nawet takiego, który posiada problemy z zadłużeniem i innymi kwestiami, gdzie normalna sprzedaż nie jest taka szybka i łatwa. Skup mieszkania to prosta transakcja, jak trafi się na odpowiednich specjalistów.
weronika259
 
Posty: 1273
Dołączył(a): Wt sty 09 2018, 14:07

Re: Sprzedaż mieszkania

Postprzez kasia777 » Pn paź 24 2022, 08:39

Jestem pewna że w tym temacie będziesz mogła liczyć na fachową pomoc biura nieruchomości https://hestianieruchomosci.pl. Dbają oni o wysoki standard i jakość wykonywanych usług, dlatego pracują zgodnie z kodeksem etycznym, który daje poczucie bezpieczeństwa. Ich podejście do powierzonej sprawy to całokształt doświadczenia a także wysokiego profesjonalizmu i niekonwencjonalnego spojrzenia na rynek nieruchomości. Dokładają wszelkich starań do maksymalnego zadowolenia klienta. Szczerze polecam.
kasia777
 
Posty: 1376
Dołączył(a): N maja 13 2018, 14:48


Powrót do Forum ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 64 gości

cron