Schorzenia nerek - jak leczyć?

To jest Wasze forum.
Możecie tu zadawać pytania i wymieniać informacje z innymi Użytkownikami naszego serwisu.
Pisanie tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Moderatorzy: extreme, saba79

Schorzenia nerek - jak leczyć?

Postprzez Alienora » Śr wrz 22 2021, 15:30

Czy ktoś z Was ma jakiekolwiek doświadczenie jeżeli chodzi o radzenie sobie ze schorzeniami nerek? Będe wdzięczna za każdą informację.
Alienora
 
Posty: 896
Dołączył(a): Pt cze 17 2016, 16:51

Re: Schorzenia nerek - jak leczyć?

Postprzez doratka » Pn wrz 27 2021, 15:10

Skoro już trafiłam na taki wątek to stwierdziłam, że podzielę się z Wami moim doświadczeniem w tej tematyce. Otóż oczywiście chorób nerek mamy kilka i na pewno pierwszym krokiem jaki powinniśmy wykonać jest skonsultowanie się z odpowiednim specjalistą. Natomiast opowiem trochę z perspektywy mojej mamy, która od jakiegoś czasu regularnie zażywa suplement o którym informacje udało mi się znaleźć pod adresem dbajonerki.pl Jeżeli jeszcze nie słyszeliście o stronie Dbajonerki, a Wy lub ktoś z Waszych bliskich macie problemy zdrowotne w tym obszarze to według mnie naprawdę warto sobie do nich zajrzeć. Spędziłam na tej stronie dużo czasu zapoznając się z poradami dotyczącymi odpowiedniej diety osób, które mają problemy z nerkami, ale także czytając o profilaktyce. Myślę, że obecnie każdemu z nas zależy na dbaniu o zdrowie - trzeba jedynie podejść do tego w odpowiedni sposób i mieć również w zanadrzu konkretne, sprawdzone informacje których w razie potrzeby będziemy mogli użyć. Może akurat napisana przeze mnie wypowiedź okażę się być dla Was przydatna.
doratka
 
Posty: 371
Dołączył(a): Wt kwi 10 2018, 14:41


Powrót do Forum ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 20 gości