Jak skutecznie osłonić balkon przed sąsiadem?

To jest Wasze forum.
Możecie tu zadawać pytania i wymieniać informacje z innymi Użytkownikami naszego serwisu.
Pisanie tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Moderatorzy: extreme, saba79

Jak skutecznie osłonić balkon przed sąsiadem?

Postprzez marta3333 » Cz mar 24 2022, 09:04

Jak i czym osłonić balkon przed sąsiadem ? Proszę o zdjęcia i gdzie można zakupić
Avatar użytkownika
marta3333
 
Posty: 480
Dołączył(a): Wt sty 24 2017, 13:53

Re: Jak skutecznie osłonić balkon przed sąsiadem?

Postprzez lelli » Cz mar 24 2022, 11:43

Aktualnie mam taką osłonkę kupioną w sklepie Leroy Merlin. Miała już kółeczka do przewleczenia sznurka, którym ją przymocowaliśmy. Genialna sprawa przy balkonie od ulicy, nie zajmuje miejsca.
Obrazek

Powiem Ci, ze w samym sklepie jest ich bardzo wiele, rożne wymiary, różne kolory, tak wiec mozna dopasować praktycznie na cały balkon. Możesz zasłonić tylko barierkę, ale również i zasłonić cała przestrzeń od dołu do góry (wszystko zależy od tego co będzie dla Ciebie wygodniejsze).

W sklepie poza tym ostatnio kupowałam meble ogrodowe. I równiez jestem zadowolona :) Najlepiej wybierz się do nich i zobacz sobie meble stacjonarnie, zobaczysz czy coś Ci się podoba.
Obrazek
Avatar użytkownika
lelli
 
Posty: 552
Dołączył(a): Pn sty 23 2017, 07:25

Re: Jak skutecznie osłonić balkon przed sąsiadem?

Postprzez Antyloppka » Pn kwi 25 2022, 09:38

Zdecydowanie polecam balustrady ze szkła mlecznego. Nie ograniczają dostępu światła, tak bardzo jak osłony z innych materiałów, dzięki czemu w mieszkaniu nie jest ciemno i ponuro. We Wrocławiu bez problemu zamówisz je u fachowego szklarza: https://www.szklarz1.pl/oferta/szklo-szyby-na-wymiar/ w innych miastach na pewno znajdziesz podobną ofertę.
Antyloppka
 
Posty: 273
Dołączył(a): Pt cze 01 2018, 12:14

Re: Jak skutecznie osłonić balkon przed sąsiadem?

Postprzez weronika259 » Śr cze 29 2022, 16:23

NA balkonie warto posadzić bluszcz który przesłoni cie od sąsiada, ja tak zrobiłam i się to sprawdza. No i taki https://gardenspace.pl/fotel-bujany-wiszacy fotel bujany wiszący chcę sobie na niego zamówić bo od dawna chciałam go mieć i w końcu uzbierałam całą sumę.
weronika259
 
Posty: 1271
Dołączył(a): Wt sty 09 2018, 14:07


Powrót do Forum ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 40 gości