Salon fryzjerski otwarcie

To jest Wasze forum.
Możecie tu zadawać pytania i wymieniać informacje z innymi Użytkownikami naszego serwisu.
Pisanie tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Moderatorzy: extreme, saba79

Salon fryzjerski otwarcie

Postprzez lelli » Cz mar 21 2024, 13:03

Czy jest tu ktoś kto posiada salon fryzjerski i jest w stanie podać koszta (orientacyjne) jakie poniósł w związku z otwarciem? Najbardziej mnie interesują koszta wyposażenia, cena wynajmu lokalu, oraz mediów i ile zostaje Wam na czysto dla siebie?
Avatar użytkownika
lelli
 
Posty: 553
Dołączył(a): Pn sty 23 2017, 07:25

Re: Salon fryzjerski otwarcie

Postprzez justaM » Cz mar 21 2024, 15:18

Nie prowadziłem ale pomagałem w ogarnięciu tematu plus skontaktowałem z dostawcą dobrych kosmetyków.
1. Poszukaj lokalu, zapisz cenę. Ale warto też przed wynajmem dokładnie wszystko sprawdzić, często są budowlane buble.
2. Rachunki jak masz jedno stanowisko za prąd woda gaz to ledwo 200-500zł zależy jaki cennik i ile co pobiera prądu. Terminal można dostać za darmo na stronie https://polskabezgotowkowa.pl/
3. Wyposażenie co region inne ceny np z drugiej ręki. W hurtowaniach możesz zamówić nówki ale ceny wtedy 5-10x droższe.
Policz ile zarobisz minus opłaty i Ci wyjdzie. Nie da się komuś tak doradzić, nie wiadomo jakie masz ceny ile klientów na np obcinanie, farbowanie itp. Tutaj trzeba prowadzić notatki i obliczyć
Przede wszystkim zacznij ogarniać w domu albo u klienta w domu. A jak dodatkowo byś chciała dodatkowe produkty które zwiększą Twoją ofertę zabiegów w saloniku plus nawet sprzedaż produktów przy małym nakładzie pracy to napisz do mnie.
Avatar użytkownika
justaM
 
Posty: 548
Dołączył(a): Cz sty 26 2017, 15:25


Powrót do Forum ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 131 gości