jak mam sie pozbyc rozstępów po ciąż POMOCY!!!!!!

Wasze porady dotyczące dbania o zdrowie oraz pielęgnacji urody.
Pisanie tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Moderatorzy: extreme, saba79

Re: jak mam sie pozbyc rozstępów po ciąż POMOCY!!!!!!

Postprzez karia » Wt gru 02 2008, 22:56

można zapobiegać przed i podczas ciązy jednak czasmi to nei pomaga :(

na istniejące chyba nic nie pomoże :(

chyba że jakieś laserowe zabiegi ale i to chyba nie na 100%
Obrazek
Avatar użytkownika
karia
 
Posty: 7677
Dołączył(a): Pn gru 15 2003, 01:00

Re: jak mam sie pozbyc rozstępów po ciąż POMOCY!!!!!!

Postprzez olciaa » Pt gru 12 2008, 21:45

U mnie zbawienny okazał się FISSAN. Teraz trzeba się dobrze przyjrzeć żeby dostrzec jakieś defekty. :)
olciaa
 

Re: jak mam sie pozbyc rozstępów po ciąż POMOCY!!!!!!

Postprzez karia » Pt gru 12 2008, 21:55

olciaa ale to chyba stosowałaś w czasie ciązy? czy po ?

ja również stosowałam ale krótko bo był strasznie tłusty. potem to jzu tylko oliwka i nie mam ani jednego rozstepu. ale to jucxh chyba raczej predyspozycja ogólna skóry. sama oliwka na pewno nei pomogła.
Obrazek
Avatar użytkownika
karia
 
Posty: 7677
Dołączył(a): Pn gru 15 2003, 01:00

Re: jak mam sie pozbyc rozstępów po ciąż POMOCY!!!!!!

Postprzez olciaa » Pt gru 12 2008, 22:48

Zaczęłam się tym smarować dopiero 2 miesiące po ciąży. Rozstępy miałam ogromniaste i dość szybko się ich "pozbyłam". Masz rację pisząc o predyspozycjach skóry. Nie dla każdej skóry to samo będzie dobre. Znajoma przez całą ciążę niczym się nie smarowała i ani jednego rozstępu. Ja w ciąży smarowałam brzusio Ziajką na rozstępy i nic mi to nie dało.
olciaa
 

Re: jak mam sie pozbyc rozstępów po ciąż POMOCY!!!!!!

Postprzez mamuska21 » Cz gru 25 2008, 13:34

to fakt tez mam rostepy na brzuchu i piersiach
na piersiach mam wiecej niz na brzuchu
pomogl mi zaraz po ciazy colagen naturalny
http://www.allegro.pl/item505431021_kol ... wys_0.html
sa teraz mniej widoczne i biale;)
dalej go uzywam;)
Obrazek


Obrazek

Obrazek

09.01.2016 [*]8 tydz i 6 dni ;(
Avatar użytkownika
mamuska21
 
Posty: 4296
Dołączył(a): Cz maja 12 2005, 00:00
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie

Re: jak mam sie pozbyc rozstępów po ciąż POMOCY!!!!!!

Postprzez misia29 » Cz kwi 14 2011, 20:40

A ja stosowałam Cellu-Line- najbardziej ze wszystkich pomógł mi na moje rozstępy,cellulit- a miałam ich może z 8 sztuk. Kupowałam go prze neta http://www.homeofit-lab.com/?produkty-s ... e-span-,38 jakis czas temu.Polecam serdecznie.
Oliwka ma
Obrazek
Mateuszek ma
Obrazek
Avatar użytkownika
misia29
 
Posty: 2755
Dołączył(a): Pn sie 02 2004, 00:00
Lokalizacja: Lublin

Re: jak mam sie pozbyc rozstępów po ciąż POMOCY!!!!!!

Postprzez Dorota09 » Pn maja 09 2011, 14:41

Kurcze,najlepiej temu zapobiegać za wczasu smarując się olejkami i mcno nawilżając skórę. Ale na już itsniejące rozstępy krem,np.Revitol Stretch Mark (ale niezbyt tani) plus masowanie. Często odwiedzamy apteki a zapominamy o tym, że leki i kremy na takie dolegliwości nie wystarczą. Czasochłonne ale warto. Są jeszcze takie urządzenia na celulit i rozstępy, czasem na siłowniach można spotkać. Może takie coś by pomogło?
Avatar użytkownika
Dorota09
 
Posty: 5
Dołączył(a): Pn maja 09 2011, 12:21

Re: jak mam sie pozbyc rozstępów po ciąż POMOCY!!!!!!

Postprzez kubelkasia » Wt gru 20 2016, 09:57

Moja koleżanka usuwała blizny w Łodzi laserem frakcyjnym CO2. Z efektu jest bardzo zadowolona, jej buzia jej gładsza i każdy widzi różnicę. Firma w swojej ofercie ma również usuwanie rozstępów, więc skoro kremy na Ciebie nie działają to warto poczytać o tym zabiegu i się zastanowić :) na tej stronie jest więcej informacji oraz są zdjęcia, na których widać jaka może nastąpić zmiana po zabiegu: http://cashmire.pl/oferta/kosmetologia/laser-frakcyjny/usuwanie-blizn/
kubelkasia
 
Posty: 5
Dołączył(a): Wt gru 20 2016, 09:38

Re: jak mam sie pozbyc rozstępów po ciąż POMOCY!!!!!!

Postprzez danieliasia » Wt gru 20 2016, 11:56

najlepiej chyba udać się do profesjonalnego salonu i tak się poradzić, na jaki zabieg najlepiej się zdecydować. bo na rozstępy najlepszy będzie jakiś profesjonalny zabieg :)
danieliasia
 
Posty: 1
Dołączył(a): Wt gru 20 2016, 11:53

Re: jak mam sie pozbyc rozstępów po ciąż POMOCY!!!!!!

Postprzez gloniger » Pt sty 13 2017, 20:52

Hej, próbowałam na rozstępy wielu środków, szczerze powiem, że mi najbardziej pomógł Bio Oil, nie wiem jak działał na inne osoby, które go używały, ale ja widzę różnicę. Używałam go także podczas ciąży, aby nie pojawiły się nowe rozstępy i na szczęście się nie pojawiły. W aptekach i drogeriach 60 ml Bio Oil kosztuje coś około 30 zł, starcza niestety na krótko, ale na allegro zauważyłam, że ktoś sprzedaje 200 ml na 40,99, więc jak ktoś na problemy z rozstępami to osobiście proponuję spróbować Bio Oil
gloniger
 
Posty: 5
Dołączył(a): Pt sty 13 2017, 20:45

Re: jak mam sie pozbyc rozstępów po ciąż POMOCY!!!!!!

Postprzez marta3333 » Pn sty 30 2017, 14:01

kochane niestety, ale rozstępy jest trwałym uszkodzeniem skóry tak wiec bardzo trudno jest się ich pozbyć kosmetykami .jest to praktycznie niemożliwe.

Jedyną opcja usunięcia rozstępów jest wybranie się do gabinetu medycyny estetycznej oraz zapisanie się na zabiegi. Mi osobiście w pozbyciu się rozstepów oraz cellulitu pomogło zapisanie się na endermologię oraz na osocze bogatopłytkowe. Obecnie rozstępy są praktycznie niewidoczne. Na zabiegi chodziłam do New Life w Krakowie:
http://new-life.com.pl/zabiegi/kosmetyk ... ermologia/

Warto jest wykupic cały pakiet. Tylko wtedy efekty są naprawdę widoczne.
Avatar użytkownika
marta3333
 
Posty: 464
Dołączył(a): Wt sty 24 2017, 13:53

Re: jak mam sie pozbyc rozstępów po ciąż POMOCY!!!!!!

Postprzez stochkinga » Cz lut 02 2017, 15:16

Na mnie żadne kosmetyki nie działaja :( Szukam jakiegos salonu, gdzie bym mogła wykonać zabieg.
stochkinga
 
Posty: 4
Dołączył(a): Cz lut 02 2017, 15:03

Re: jak mam sie pozbyc rozstępów po ciąż POMOCY!!!!!!

Postprzez Marysia500 » Cz lut 23 2017, 09:36

Warto popytać w aptekach, na pewno farmaceutka ci doradzi dobry środek.
Marysia500
 
Posty: 196
Dołączył(a): Śr sty 11 2017, 12:47

Re: jak mam sie pozbyc rozstępów po ciąż POMOCY!!!!!!

Postprzez milaN83 » Wt mar 07 2017, 10:36

Z pomocą może przyjść również medycyna estetyczna, tutaj masz artykuł który kompleksowo opisuje sposoby walki z rozstępami: Rozstępy – jak skutecznie z nimi walczyć?
milaN83
 
Posty: 34
Dołączył(a): Wt mar 07 2017, 10:28

Re: jak mam sie pozbyc rozstępów po ciąż POMOCY!!!!!!

Postprzez Marysia500 » Śr mar 15 2017, 14:58

No, fakt, ciekawy ten artykuł;-)
Marysia500
 
Posty: 196
Dołączył(a): Śr sty 11 2017, 12:47

Re: jak mam sie pozbyc rozstępów po ciąż POMOCY!!!!!!

Postprzez pesta » Cz mar 23 2017, 17:32

Mi na rozstępy pomógł peeling korzenny http://freshandnatural.pl/pl/glowna/cukrowy-peeling-do-ciala-korzenny, naprawdę się zmniejszyły, ma idealny skład bo cynamon od dawna znany jest z działania antycellulitowego, kosmetyk zresztą jest też całkowicie naturalny bez konserwantów i chemii
pesta
 
Posty: 169
Dołączył(a): Pt sty 06 2017, 17:53

Re: jak mam sie pozbyc rozstępów po ciąż POMOCY!!!!!!

Postprzez raddeek32 » Wt mar 28 2017, 18:27

Szukacie bardzo dobrych sposobów na zabiegi usuwające zmarszczki ? Jeśli chcielibyście koniecznie pozbyć się zmarszczek to polecam zabiegi u doktora Tarkiewicz, usuwanie zmarszczek lublin to jego profesja, niesamowity specjalista który mi bardzo pomógł z moim wyglądem !
raddeek32
 
Posty: 1
Dołączył(a): Pn mar 27 2017, 14:13

Re: jak mam sie pozbyc rozstępów po ciąż POMOCY!!!!!!

Postprzez michalmazur » Śr kwi 12 2017, 13:57

W przypadku rozstępów to jedynie z mojego doświadczenia wiem, że profilaktyka jest skuteczna. Istniejące rozstępy mozesz jedynie zmiejszyć by były mniej wodoczne.




kliknij tu
michalmazur
 
Posty: 440
Dołączył(a): Śr kwi 12 2017, 09:30

Re: jak mam sie pozbyc rozstępów po ciąż POMOCY!!!!!!

Postprzez merlina » Śr maja 10 2017, 12:18

Raczej ciężko się pozbyć rozstępów, ja się ze swoimi już dawno pogodziłam
merlina
 
Posty: 582
Dołączył(a): Pt sty 13 2017, 13:44

Re: jak mam sie pozbyc rozstępów po ciąż POMOCY!!!!!!

Postprzez olkaflorka » N sie 13 2017, 22:01

Rozstepy... hmm wiadomo ze lepiej zapobiegac jak leczyc, smarowac cialo przed ciaza itd ale jak to mowia mądry polak po szkodzie... Ja po ciazy mialam takie rozstepy ze jak bym sie nie ubrala to zawsze gdzies wystawaly. Zdecydowalam sie na zabieg laserowego usuniecia w klinice w Warszawie (swoja droga polecam bo naprawde efekty rewelacyjne http://klinikamiracki.pl/aktualnoscilas ... -rozstepy/ ). Jest wiele roznych klinik i salonow gdzie usuwane są rozstepy ale tylko w tej znalazlam laser nowej technologi tak zachwalany na forach wiec i ja postanowilam spróbowac. Dlatego sprawdzony na sobie polecam z calego serca.
olkaflorka
 
Posty: 167
Dołączył(a): Wt maja 16 2017, 13:53

Re: jak mam sie pozbyc rozstępów po ciąż POMOCY!!!!!!

Postprzez lolanowak » Pt sie 25 2017, 13:40

Próbowałaś kremu Mustela? Ja go używałam w trakcie ciąży i dzięki niemu rozstępów nie mam, ale te co miałam wcześniej to po tym kremie ładnie się rozjaśniły. Nie wiem gdzie można kupić te kosmetyki, ja zamawiałam przez internet- w melissie.
lolanowak
 
Posty: 6
Dołączył(a): Pt sie 25 2017, 13:28

Re: jak mam sie pozbyc rozstępów po ciąż POMOCY!!!!!!

Postprzez olai4 » Wt wrz 05 2017, 15:23

Ogólnie to chyba nie da się zrobić tak żeby w ogóle nie mieć rozstępów po ciąży. To całkiem naturalne w tym okresie nasze ciało bardzo szubko zmienia kształty i nasza skóra zwyczajnie nie nadąża za tymi zmianami. Jeżeli ktoś od zawsze bardzo dba o skórę i regularnie ją nawilża to nie będzie miał aż tak dużego problemu. Są też krem przeciw rozstępom https://www.apteka-melissa.pl/produkt/elancyl-06-krem-prozstepom-w-ciazy-500ml,3402.html i one też doskonale się sprawdzają. Ja wiem że to bardzo nieestetycznie wygląda ale trzeba się pogodzić z faktem że niestety nie wszystkiemu można zapobiec i nie wszystko można zniwelować.
olai4
 
Posty: 16
Dołączył(a): Wt wrz 05 2017, 14:50

Re: jak mam sie pozbyc rozstępów po ciąż POMOCY!!!!!!

Postprzez julliuszka » Śr wrz 13 2017, 14:55

Bez operacji niewiele się zdziała w tej materii, bo żeby pozbyć się ich samodzielnie, trzeba zacząć działać w momencie, gdy dojrzy się pierwsze pęknięcia naskórka, a to nie jest proste. I to też nie da 100% pewności, że samym wsmarowywaniem kremów, serum itd. nic się nie pojawi. Najgorsze to usunięcia są te w barwach perłowych, bo one są najstarsze i te można co najwyżej wygładzić np. kwasami. Tylko zabiegi medycyny estetycznej dadzą jakieś rezultaty, ale i tak nie gwarantują, że po kilku latach nie pojawią się nowe. Trzeba przede wszystkim dbać o swoją skórę i kontrolować poziom jej elastyczność.
Avatar użytkownika
julliuszka
 
Posty: 6
Dołączył(a): Śr wrz 13 2017, 13:36
Lokalizacja: Łódź

Re: jak mam sie pozbyc rozstępów po ciąż POMOCY!!!!!!

Postprzez Olaaa90 » Śr sty 03 2018, 10:03

Tylko ćwiczenia i prawidłowa dieta. Ja się długo nie mogłam zebrać do ćwiczeń, bo to jednak lekki wstyd się odczuwa, ale wreszcie się wzięłam za siebie i wyglądam lepiej niż przed ciążą. Trenerzy potrafią czynić cuda. Polecam zajrzeć na tę stronkę, bo na niej znalazłam moją trenerkę https://lepszytrener.pl/trening-personalny
Olaaa90
 
Posty: 33
Dołączył(a): Pt gru 15 2017, 10:17

Re: jak mam sie pozbyc rozstępów po ciąż POMOCY!!!!!!

Postprzez mamuśka17 » Śr sty 03 2018, 11:17

Nie no na rozstępy to trener personalny nie pomoże. Skórę trzeba nawilżać już w czasie ciąży, ale też nie zawsze to pomaga, szczególnie kiedy dziecko szybko rośnie. Ja stosowałam taki krem http://www.e-zikoapteka.pl/mustela-maternite-serum-korygujace-rozstepy-dla-kobiet-w-ciazy-75-ml.html i dziś rozstępy są, ale są bardzo mało widoczne.
Avatar użytkownika
mamuśka17
 
Posty: 524
Dołączył(a): Cz paź 05 2017, 11:31

Re: jak mam sie pozbyc rozstępów po ciąż POMOCY!!!!!!

Postprzez Olaaa90 » Cz sty 04 2018, 10:52

Najlepszym wyjściem jest rozpoczęcie ćwiczeń fizycznych i oczywiście prawidłowa dieta. Nie ma szans, żeby w ten sposób nie wyglądać i przede wszystkim nie poczuć się młodziej :) A i rozstępy da się wyćwiczyć :)
Ja szukałam dużo w internecie na ten temat i wreszcie trafiłam na bloga: https://lepszytrener.pl/blog-trenera
Tematyka sportowa, okołosportowa i zdrowego stylu życia. I blog działa przy największej wyszukiwarce trenerów i instruktorów sportowych. Naprawdę warto zajrzeć :)
Olaaa90
 
Posty: 33
Dołączył(a): Pt gru 15 2017, 10:17

Re: jak mam sie pozbyc rozstępów po ciąż POMOCY!!!!!!

Postprzez gosza » Cz sty 18 2018, 16:57

Rozstępy to blizny i bez zabiegu operacyjnego można zapomnieć o ich zniknięciu, gdy już się raz pojawią. Ja ze swoimi nic nie robię, ale z drugiej strony nie wystawiam ich na światło dzienne, więc nikt nie wie, że je mam. Staram się dbać o odpowiednią elastyczność skóry, by nie robiło mi się ich więcej albo by te, które mam, się nie pogłębiały. Po długim czasie i poszukiwaniach, w końcu trafiłam na ten często chwalony krem na rozstępy Mamas i jestem zachwycona.
Avatar użytkownika
gosza
 
Posty: 11
Dołączył(a): Cz sty 04 2018, 16:05
Lokalizacja: Bytom

Następna strona

Powrót do Zdrowie i uroda

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 3 gości