Ubezpieczenie na życie

Wasze porady dotyczące dbania o zdrowie oraz pielęgnacji urody.
Pisanie tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Moderatorzy: extreme, saba79

Ubezpieczenie na życie

Postprzez majka34 » Śr wrz 27 2017, 10:24

Czy macie wykupione ubezpieczenie na życie? Widziałam takie propozycje ostatnio na; http://www.viennalife.pl , zastanawiam się nad wykorzystaniem takiego czegoś. Dużo to nie kosztuje, a jednak sprawdza się rewelacyjnie. Polecam
majka34

Re: Ubezpieczenie na życie

Postprzez Majoli » Wt paź 03 2017, 12:08

Przed zakupem polisy sprawdź jeszcze takie hasła jak odszkodowanie Warszawa, odmowa odszkodowanie itp. Niestety zakup samej polisy to dopiero początek. Warto więc wybrać najlepsze i uczciwe firmy.
Sprawdź co ciekawego dzieje się w ciepłych krajach :D
Majoli

Postprzez merlina » Cz paź 05 2017, 11:12

Ubezpieczenie na życie warto jest mieć, nigdy przecież nie wiadomo co może nas spotkać.
merlina

Postprzez pesta » So paź 14 2017, 10:24

Mam ubezpieczenie na życie w aegon.pl/Strona-glowna/Zycie-i-zdrowie/Oferta-produktowa/Produkty-ochronne/Aegon-Program-na-zycie/ , a to kompleksowe rozwiązanie, które gwarantuje kapitał na przyszłość i ochronę Ciebie i Twoich bliskich.
pesta

Postprzez scepan » Cz lis 23 2017, 16:16

Hm... Ja pozwolę się przyłączyć z nieco innym tematem. Mianowicie, co sądzicie o ubezpieczeniach mieszkania? Czy warto w takie coś inwestować? Zastanawiam się czy warto skorzystać z czegoś z tej oferty https://www.ubezpieczeniemieszkania.pl Co o tym myślicie?
Moje ciało przeszywał jakiś pusty dźwięk.
scepan

Postprzez disti » Śr sty 17 2018, 21:58

Całkiem dobre propozycje ubezpieczeń na życie są tutaj http://www.ubezpieczeniaonline.pl/ranki ... cie/0.html Wydaje mi się, że zdecydowanie warto si nad tym zastanowić ;)
Cuda to miłość
disti

Postprzez semi83 » Śr kwi 25 2018, 14:07

A czy warto Waszym zdaniem inwestować w ubezpieczenie ekuz? Czy porady na ekuz warszawa na polisaturystyczna.pl są Waszym zdaniem warte rozważenia? Co na ten temat myślicie?
Jak ten mięsień może pomieścić w sobie coś tak ogromnego jak miłość, jest poza mną. Czy to serce jest odpowiedzialne za kochanie? A może kocha się duszą, która jest nieskończona? Nie wiem.
semi83

Postprzez kate44 » So cze 30 2018, 20:33

Myślałam właśnie niedawno o takim ubezpieczeniu. Jest to duże zabezpieczenie dla nas, ale też dla naszych najbliższych. Można znaleźć takie oferty. Szukałam w internecie i najlepiej wychodzą kompleksowe ubezpieczenia, albo pakiety rodzinne. Dzieci także warto ubezpieczyć. Czytałam Metlife opinie. Każdy może sobie dopasować swoje preferencje takiego ubezpieczenia.
kate44

Postprzez tomacoma » Pt mar 01 2019, 16:09

My przed ubezpieczaniem dzieci byliśmy u Expandera: https://www.expander.pl/. Doradzili nam co i jak.
tomacoma

Postprzez karolina45 » Pt mar 15 2019, 19:52

Czasem takie ubezpieczenie przydaje się w życiu, przecież wiele osób czasem ma różne wypadki losowe. Czasem potrzebna nawet jest prywatna rehabilitacja. Ośrodek rehabilitacji neurologicznej czy inny ma wiele propozycji i krótsze terminy jak jest to prywatnie, nie ukrywajmy,że na NFZ małe szanse są że otrzymamy.
karolina45

Powrót do Zdrowie i uroda