Lekarz endokrynolog w Warszawie

Wasze porady dotyczące dbania o zdrowie oraz pielęgnacji urody.
Pisanie tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Moderatorzy: extreme, saba79

Lekarz endokrynolog w Warszawie

Postprzez marta3333 » Cz paź 31 2019, 13:07

Prosze Was o polecenie jakiegos ogarniętego endokrynologa . Muszę zmienić lekarza i kompletnie nie wiem gdzie iść - ktoś kto pomoże, wytłumaczy wyjaśni, ktoś z podejściem odpowiednim a nie tylko ze o witam i przepisuje Euthyrox ;p
Licze na Was!
Avatar użytkownika
marta3333
 
Posty: 464
Dołączył(a): Wt sty 24 2017, 13:53

Re: Lekarz endokrynolog w Warszawie

Postprzez justaM » Cz paź 31 2019, 14:47

marta3333 napisał(a):Prosze Was o polecenie jakiegos ogarniętego endokrynologa . Muszę zmienić lekarza i kompletnie nie wiem gdzie iść - ktoś kto pomoże, wytłumaczy wyjaśni, ktoś z podejściem odpowiednim a nie tylko ze o witam i przepisuje Euthyrox ;p
Licze na Was!


Rozumiem, ze ma to być wizyta prywatna? Jesli tak to polecam zorinetowac się kiedy termin ma pani doktor Kozar. Pomimo, ze jest to lekarka która przyjmuje prywatnie, terminy oczekiwania bywają długie, ale warto bo zna się na tym co robi. Konkretna, życzliwa i punktualna. Na wizyte wchodziłam zawsze o tej godzinie na którą byłam zapisana i to się ceni. Przeprowadziła szczegółowy wywiad. W gabinecie miałam również wykonane usg tarczycy. Zaleciła odpowiednie leczenie, doradziła jakie badania i co ile powinnam robić, a jakie nie są potrzebne. Wizyta bez pośpiechu. Daję tutaj kontakt
https://www.fitmedica.pl/dobry-endokrynolog-prywatnie/
Avatar użytkownika
justaM
 
Posty: 526
Dołączył(a): Cz sty 26 2017, 15:25

Re: Lekarz endokrynolog w Warszawie

Postprzez andziala » Wt lut 25 2020, 14:31

Chyba lepiej iść prywatnie bo na nfz to sobie poczekasz , poza tym poziom opieki nie jest dostateczny. Co do Warszawy to niestety nikogo nie znam , ale wiem że endokrynolog łódź w poradni ultimed jest naprawdę bardzo dobry, wiele osób go chwali więc jeśli jesteś z tych okolic to polecam umówić się na wizytę
andziala
 
Posty: 451
Dołączył(a): Cz lut 23 2017, 15:36

Re: Lekarz endokrynolog w Warszawie

Postprzez majkelina » Wt paź 03 2023, 18:00

A macie kogos obecnie do polecenia? Na NFZ w Warszawie to nie ma opcji sie dostac...
majkelina
 
Posty: 178
Dołączył(a): N paź 22 2017, 18:43

Re: Lekarz endokrynolog w Warszawie

Postprzez marysienka » Wt paź 03 2023, 18:09

Sprawdz na stronie: endokrynolog prywatnie warszawa kojarze, ze mozna umowic online - pani doktor zajmuje sie kompleksowa diagnostyka i leczeniem wszelkich zaburzen hormonalnych, naprawde zna sie na rzeczy
marysienka
 
Posty: 563
Dołączył(a): Cz maja 24 2018, 19:14

Re: Lekarz endokrynolog w Warszawie

Postprzez salamandiks4 » Cz paź 05 2023, 16:16

Wielkie dzięki za wszelkie porady w tym temacie.

przedszkole Bielsko-Biała
salamandiks4
 
Posty: 1064
Dołączył(a): Pt paź 13 2017, 11:23


Powrót do Zdrowie i uroda

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 5 gości