Szukam serum do twarzy

Wasze porady dotyczące dbania o zdrowie oraz pielęgnacji urody.
Pisanie tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Moderatorzy: extreme, saba79

Szukam serum do twarzy

Postprzez justaM » Cz mar 31 2022, 12:48

Witam. Szukam serum do twarzy do 150 zł. Takie które działa cuda
Możecie polecić jakąś firmę?
Kosmetyki do twarzy używam Veoli Botanica i jestem z nich bardzo bardzo zadowolona. Polecam. Ale sera mają średnie opinie, a są bardzo drogie, tak więc mam obawy.....
Proszę także o polecenie jakiegoś płynu do kąpieli z dobrym składemy. Tak żeby moje dzieci też mogły użyć do wanny. Nie musi być dziecięcy. Ważne żeby miał natyralny skład. No i miło jeśli będzie ładnie pachniał
Avatar użytkownika
justaM
 
Posty: 526
Dołączył(a): Cz sty 26 2017, 15:25

Re: Szukam serum do twarzy

Postprzez marta3333 » Cz mar 31 2022, 14:00

Zależy czego oczekujesz od serum ;)

Polecam kupić sobie zestaw w Ecospa do własnego przygotowania - serum z kwasem migdałowym 10%. Do wiosny i lata jeszcze zostało troche czasu tak więc warto zadbać o odpowiednie złuszczanie.
Dla mnie cudem jest również serum naturalnie wygłądzające z Resibo ( kosmetyki naturalne tej firmy są do zamówienia w sieci), którego używam codziennie od prawie dwóch lat - zniknęły wszystkie przebarwienia, skóra jest promienna... Ma w sobie duża dawkę witaminy C. Nie złuszcza a nawilża, ale ważne żeby używać serum na jeszcze wilgotną skórę po toniku i "domknąć" kremem.
Do obydwu używam kremów z serii i krem nawilżający the ordinary jest lekki a miya niebieska i różowa treściwsze sle dają ładny efekt na skórze.
Obrazek
Avatar użytkownika
marta3333
 
Posty: 464
Dołączył(a): Wt sty 24 2017, 13:53

Re: Szukam serum do twarzy

Postprzez doratka » N kwi 03 2022, 11:20

Wygląda to naprawdę dobrze, jednak kluczowe jest i tak testowanie danych produktów na samej sobie
doratka
 
Posty: 370
Dołączył(a): Wt kwi 10 2018, 14:41

Re: Szukam serum do twarzy

Postprzez smelka » Wt kwi 26 2022, 23:57

Ja szukałam serum które pomoże nawilżyć moją skórę, wygładzi, doda blasku :) Nie muszę jeszcze działać silnie przeciwzmarszczkowo dlatego najważniejsze było dla mnie zadbanie o odpowiedni poziom nawilżenia. Takie efekty daje u mnie to serum https://www.e-polana.com/kosmetyki/kosm ... jowe-30-ml . Ogromnym plusem dla mnie jest również to, że to kosmetyk naturalny :) Super opakowanie, aplikacja jest przyjemna, serum dobrze się wchłania, wyraźnie odżywia skórę.
smelka
 
Posty: 309
Dołączył(a): N lip 24 2016, 06:49

Re: Szukam serum do twarzy

Postprzez litka2 » Pn cze 27 2022, 21:08

Jeśli szukasz czegoś, co odmłodzi Twoją skórę, to niestety nie jest to łatwe. Kosmetyki zazwyczaj trzeb bardzo długo stosować. Moim zdaniem, dobrym pomysłem, będzie wybranie się na tlenoterapię w komorze hiperbarycznej w tym miejscu - http://tlenowyzakatek.pl/. Jest powszechnie wykorzystywana w kuracjach odmładzających, odchudzających oraz zwiększających kondycję naszego organizmu.
litka2
 
Posty: 268
Dołączył(a): Pt cze 17 2016, 08:38

Re: Szukam serum do twarzy

Postprzez weronika259 » Pt maja 26 2023, 12:01

Może serum multipeptydowe Eveline Serum Shot Ciebie zainteresuje? Serum pielęgnuje cerę, uelastycznia ją i doskonale nawilża. Stosuję od jakiegoś czasu i widzę wyraźną różnicę w wyglądzie swojej skóry.
Obrazek
weronika259
 
Posty: 1264
Dołączył(a): Wt sty 09 2018, 14:07

Re: Szukam serum do twarzy

Postprzez sabanek5 » N maja 28 2023, 12:59

Z jakich kosmetyków korzystacie w Waszym przypadku?

przeprowadzka
sabanek5
 
Posty: 1178
Dołączył(a): Cz paź 12 2017, 17:54

Re: Szukam serum do twarzy

Postprzez marysienka » Cz lip 27 2023, 16:51

Wiadmo, ze pielęgnacja w domu jest ważna :) ale takie zabiegi jak https://silesia24.pl/artykuly/szczegoly ... anie-37357 też sie przydają jeśli chce się zadbać o młody wyglad
marysienka
 
Posty: 563
Dołączył(a): Cz maja 24 2018, 19:14


Powrót do Zdrowie i uroda

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości

cron