jak mam sie pozbyc rozstępów po ciąż POMOCY!!!!!!

Wasze porady dotyczące dbania o zdrowie oraz pielęgnacji urody.
Pisanie tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Moderatorzy: extreme, saba79

Re: jak mam sie pozbyc rozstępów po ciąż POMOCY!!!!!!

Postprzez izakosa » Pt sty 19 2018, 10:27

Raczej powstałych rozstępów już całkowicie nie pozbędziesz się, ale możesz je rozjaśnić dobrym kremem. :) Po ciąży stosowałam mustelę (najtaniej można ją kupić w internetowej aptece Melissa) i sama się zdziwiłam, że efekty były widoczne. Bardzo jestem z kremu zadowolona i uważam, że jest to świetna alternatywa dla laserów.
izakosa
 
Posty: 5
Dołączył(a): Pt sty 19 2018, 10:11

Re: jak mam sie pozbyc rozstępów po ciąż POMOCY!!!!!!

Postprzez Frozen » So sty 20 2018, 22:46

Kochana, rozstępów raczej nie da się pozbyć kremami ;/ to po prostu przychodzi i zostaje ;/ przerabiałam temat po drugiej ciązy. Po pierwszej jeszcze jako tako wyglądały moje uda, ale po drugiej... szkoda gadac. Ja leczyłam dermapenem w anlaya day spa - dziala na zasadzie mezoterapii iglowej i wlasciwie jest bezbolesny. Efekt jest od razu widoczny - ale najwazniejsze ze ja sama poczulam sie duzo lepiej
Frozen
 
Posty: 125
Dołączył(a): N sty 14 2018, 23:12

Re: jak mam sie pozbyc rozstępów po ciąż POMOCY!!!!!!

Postprzez weronika259 » Śr sty 24 2018, 15:28

Dziewczyny! Nie bawcie się w żadne domowe sposoby, bo ja przetestowałam i nic to nie daje. Prawdziwe efekty przyniosła dopiero wizyta w klinice SCM estetic w Krakowie. Tam zaproponowano mi zabieg z użyciem lasera Smaxel CO2. To był dopiero pierwszy, ale ja zauważam, że już zaczyna się coś dziać.
weronika259
 
Posty: 1264
Dołączył(a): Wt sty 09 2018, 14:07

Re: jak mam sie pozbyc rozstępów po ciąż POMOCY!!!!!!

Postprzez pesta » Pn mar 12 2018, 12:48

Szkoda że nie smarowałaś brzuszka w ciąży olejkiem bio-oil wtedy pewnie byś ich teraz nie miała ale wiem że można go używać też na te już istniejące, nie znikną całkowicie ale na pewno nie będą się rzucać w oczy.
pesta
 
Posty: 169
Dołączył(a): Pt sty 06 2017, 17:53

Re: jak mam sie pozbyc rozstępów po ciąż POMOCY!!!!!!

Postprzez Allicja » Pn maja 21 2018, 13:19

Dokładnie. Najlepiej, jeśli brzuszek smaruje się jeszcze w ciąży. Ale nie tylko brzuszek, ja miałam rozstępy również na piersiach, uda na szczęście ominęło. I najlepiej działał u mnie właśnie Bio-Oil https://www.apteka-melissa.pl/produkt/bio-oil-specjalistyczny-olejek-na-blizny-rozstepy-i-nierownomierny-koloryt-60-ml,2654.html . Rozstępy nie zniknęły całkowicie, ale teraz są ledwo widoczne, trzeba się przyjrzeć, aby je zobaczyć. Na laser w klinice nie miałam pieniędzy, więc się nie wypowiem co to jego skuteczności, ale w moim przypadku sam olejek dał radę :)
Allicja
 
Posty: 16
Dołączył(a): Pt maja 18 2018, 13:39

Re: jak mam sie pozbyc rozstępów po ciąż POMOCY!!!!!!

Postprzez malik » Wt cze 19 2018, 18:36

Dziewczyny, czy takie zabiegi- http://www.dermedik.pl/zabiegi-kosmetyczne/laserowanie-usuwanie-blizn-przebarwien-tzw-lifting-laserowy/ pomagają? Czy któraś z Was z nich korzystała?
malik
 
Posty: 43
Dołączył(a): Śr lut 28 2018, 22:48

Re: jak mam sie pozbyc rozstępów po ciąż POMOCY!!!!!!

Postprzez chaberka » Pt gru 28 2018, 11:49

Ja nie korzystałam ale jeśli chodzi o pozbycie się rozstępów po ciąży to są dwie drogi, albo zabiegi medycyny estetycznej albo dużo tańsza metoda ale dla cierpliwych i systematycznych czyli kuracja olejkiem bio oil o którym już tu była mowa, efekty są podobne
chaberka
 
Posty: 169
Dołączył(a): Cz mar 08 2018, 08:26

Re: jak mam sie pozbyc rozstępów po ciąż POMOCY!!!!!!

Postprzez olkaflorka » Pt gru 28 2018, 21:03

Ja swoje usuwalam za pomocą mezoterapii beziglowej w Katowicach w Dermedzie. Mialam juz tam inne zabiegi wiec klinika mi dobrze znana i lubiana. Efekty dla mnie super i polecam ze szczerego serca
olkaflorka
 
Posty: 167
Dołączył(a): Wt maja 16 2017, 13:53

Re: jak mam sie pozbyc rozstępów po ciąż POMOCY!!!!!!

Postprzez Zuzka25 » Śr lut 13 2019, 21:40

Są preparaty, można coś dobrać. Też istotne czy stosuje się preparat w ciąży, czy po ciąży, a jak po, to czy karmi piersią, bo nie wszystkie są odpowiednie. Ja na https://www.wapteka.pl/kosmetyki-dla-mamy,252.html wybrałam Mustela Maternite, to serum korygujące rozstępy nowo powstałe. Właśnie ważne żeby regularnie dbać o skórę, a jak coś się pojawi to od razu działać. Zawsze większa szansa na skuteczność.
Zuzka25
 
Posty: 208
Dołączył(a): Wt lut 20 2018, 00:18

Re: jak mam sie pozbyc rozstępów po ciąż POMOCY!!!!!!

Postprzez kate44 » So mar 02 2019, 17:34

Można pobudzać także swoje ciało peelingiem thalasso HB. Choć trochę takimi peelingami je ujędrnimy. A jest to też naturalny produkt, więc będzie nam pielęgnował skórę. Decydujecie się także na jakieś zabiegi, które będą pielęgnowały waszą skórę?
kate44
 
Posty: 212
Dołączył(a): Śr gru 20 2017, 16:39

Re: jak mam sie pozbyc rozstępów po ciąż POMOCY!!!!!!

Postprzez olkaflorka » Wt mar 15 2022, 15:36

pomoze ale nie laser a bio oil :)
olkaflorka
 
Posty: 167
Dołączył(a): Wt maja 16 2017, 13:53

Re: jak mam sie pozbyc rozstępów po ciąż POMOCY!!!!!!

Postprzez Modda » Pn mar 21 2022, 13:55

czemu nie laser?
Modda
 
Posty: 89
Dołączył(a): Śr lut 22 2017, 23:31

Re: jak mam sie pozbyc rozstępów po ciąż POMOCY!!!!!!

Postprzez olkaflorka » Śr mar 23 2022, 15:27

bo to spore koszty a efekt taki sam uzyskasz smarujac sie bio oilem :) na notino jest w dobrej cenie
olkaflorka
 
Posty: 167
Dołączył(a): Wt maja 16 2017, 13:53

Re: jak mam sie pozbyc rozstępów po ciąż POMOCY!!!!!!

Postprzez Modda » Pn mar 28 2022, 22:12

aa ze w ten sposob, ok ok rozumiem, dzieki
Modda
 
Posty: 89
Dołączył(a): Śr lut 22 2017, 23:31

Re: jak mam sie pozbyc rozstępów po ciąż POMOCY!!!!!!

Postprzez marysienka » Śr maja 11 2022, 12:32

Chyba nie ma skuteczniejszej metody niż zabiegi laserowe takie jak https://klinikamiracki.pl/lipolife-3g/ Usuwają nadmiar niepotrzebnej tkanki tłuszczowej i ujędrniają ciałko!
marysienka
 
Posty: 563
Dołączył(a): Cz maja 24 2018, 19:14

Poprzednia strona

Powrót do Zdrowie i uroda

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 4 gości