Dobry lekarz nowotworów płuc- zna ktoś?

Wasze porady dotyczące dbania o zdrowie oraz pielęgnacji urody.
Pisanie tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Moderatorzy: extreme, saba79

Dobry lekarz nowotworów płuc- zna ktoś?

Postprzez malutka441 » Pn maja 04 2009, 09:47

Pomozcie bo mi juz ręce opadają i nie wiem kompletnie co robić. Moja mama ma nowotwór drobnoziarnisty na płucach, potrzebuje szybkiej porady lekarza ale nie umiemy znaleźć dobrego, znaczy znajacego sie na sprawie. Trzeba szybko działac, a ja nawet nie umiem w necie znaleźć odpowiedniego lekarza zajmujacego się rakiem płuc.Nie wiem czy mi na oczy padło czy już tak znerwicowana jestem, dlatego się pytam czy wiecie jak powinien nazywać sie taki specjalista, a jeszcze najlepiej jakby ktoras mogla polecić jakiegoś dobrego lekarza z woj. Opolskiego, łódzkiego bądź czestochowskiego. Będę bardzo wdzięczna
Avatar użytkownika
malutka441
 
Posty: 46
Dołączył(a): Śr lis 22 2006, 19:23

Re: Dobry lekarz nowotworów płuc- zna ktoś?

Postprzez Agulusia » Pn maja 04 2009, 10:29

malutka441 napisał(a):Pomozcie bo mi juz ręce opadają i nie wiem kompletnie co robić. Moja mama ma nowotwór drobnoziarnisty na płucach, potrzebuje szybkiej porady lekarza ale nie umiemy znaleźć dobrego, znaczy znajacego sie na sprawie. Trzeba szybko działac, a ja nawet nie umiem w necie znaleźć odpowiedniego lekarza zajmujacego się rakiem płuc.Nie wiem czy mi na oczy padło czy już tak znerwicowana jestem, dlatego się pytam czy wiecie jak powinien nazywać sie taki specjalista, a jeszcze najlepiej jakby ktoras mogla polecić jakiegoś dobrego lekarza z woj. Opolskiego, łódzkiego bądź czestochowskiego. Będę bardzo wdzięczna



musisz szukac onkologa pulmonologa
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Agulusia
 
Posty: 5839
Dołączył(a): Pt mar 18 2005, 01:00
Lokalizacja: czestochowa

Re: Dobry lekarz nowotworów płuc- zna ktoś?

Postprzez Samantah » So maja 16 2009, 16:09

malutka441 napisał(a):Pomozcie bo mi juz ręce opadają i nie wiem kompletnie co robić. Moja mama ma nowotwór drobnoziarnisty na płucach, potrzebuje szybkiej porady lekarza ale nie umiemy znaleźć dobrego, znaczy znajacego sie na sprawie. Trzeba szybko działac, a ja nawet nie umiem w necie znaleźć odpowiedniego lekarza zajmujacego się rakiem płuc.Nie wiem czy mi na oczy padło czy już tak znerwicowana jestem, dlatego się pytam czy wiecie jak powinien nazywać sie taki specjalista, a jeszcze najlepiej jakby ktoras mogla polecić jakiegoś dobrego lekarza z woj. Opolskiego, łódzkiego bądź czestochowskiego. Będę bardzo wdzięczna



polecam GLIWICE. Nie wiem, jak się szpital nazywa, musisz już tam poszukać, ale słyszałam, że jest tam jeden dobry szpital zajmujący się nowotworami...
Obrazek
Avatar użytkownika
Samantah
 
Posty: 120
Dołączył(a): Pn lip 16 2007, 17:25
Lokalizacja: Warszawa / Częstochowa

Re: Dobry lekarz nowotworów płuc- zna ktoś?

Postprzez milaN83 » Cz sie 03 2017, 12:41

Jeśli chodzi o problemy płucne to w Zdunowie pod Szczecinem jest bardzo dobry szpital, wykonuja nawet przeszczepy płuc, posiadają torakochirurgie i pulmonologia.
BeautyExpert - piękno kobiecego ciała w pigułce
milaN83
 
Posty: 34
Dołączył(a): Wt mar 07 2017, 10:28

Re: Dobry lekarz nowotworów płuc- zna ktoś?

Postprzez Yalevi9 » Cz sie 03 2017, 15:26

Czy Twoja mama już widziała się z onkologiem?
To bardzo ważne aby jak naszybciej do jakiegokolwiek poszła, poźniej
poszukacie dobrego - taki który poprowadzi chorobę
Możesz wstawić tutaj dokumentację - może ktoś pomoże online
Polecam Ci Dolnośląskie Centrum Chorób Płuc we Wrocławiu.
Avatar użytkownika
Yalevi9
 
Posty: 1
Dołączył(a): Cz sie 03 2017, 15:04
Lokalizacja: Frombork

Re: Dobry lekarz nowotworów płuc- zna ktoś?

Postprzez misi3k » Cz wrz 14 2017, 14:06

myślę, że dr Kamil będzie w stanie Ci pomóc http://chirurgbialystok.pl/
misi3k
 
Posty: 217
Dołączył(a): Wt lut 28 2017, 15:13

Re: Dobry lekarz nowotworów płuc- zna ktoś?

Postprzez kasia777 » Pt lip 07 2023, 10:05

Sama jakiś czas temu szukałam placówki w której otrzymała bym profesjonalną pomoc medyczną i trafiłam do https://szpitalzywiec.pl/ Ta placówka powstała z myślą o pacjentach i pracy umożliwiającej im powrót do zdrowia. Pracują zarówno prywatnie jak i w ramach NFZ. Jest to miejsce w którym każdy pacjent otrzymuje indywidualne podejście i miłą atmosferę.
kasia777
 
Posty: 1292
Dołączył(a): N maja 13 2018, 14:48


Powrót do Zdrowie i uroda

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości

cron