krem nawilżający do wrażliwej skóry??

Wasze porady dotyczące dbania o zdrowie oraz pielęgnacji urody.
Pisanie tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Moderatorzy: extreme, saba79

krem nawilżający do wrażliwej skóry??

Postprzez anielka27 » Cz lip 08 2010, 13:54

Mam ogromny problem z dopasowaniem kremu do mojej skóry. Jest bardzo sucha na policzkach i czole, a do tego bardzo wrażliwa. Nie mogę się malować, sucha skóra jest jeszcze bardziej widoczna pod podkładem. Próbowałam już wielu kremów: AA Ultra Nawilżanie, Olay, Nivea itp. Macie jakieś sprawdzone sposoby na suchą skórę, albo znacie krem, który może mi pomóc???
anielka27
 
Posty: 1
Dołączył(a): Cz lip 08 2010, 13:36

Re: krem nawilżający do wrażliwej skóry??

Postprzez mariana » Wt lip 13 2010, 12:38

Kiedy ja miałam problem z suchą skórą, polecono mi Alantan dermoline z witaminą A+E. Tobie też go polecam:) Można smarować się nim codziennie, bardzo dobrze nawilża i szybko się wchłania. Zawiera Alantoinę i witaminę A , więc przyśpieszają regeneracje naskórka. Jak już twoja skóra się unormuje to możesz przerzucić się na Alantan dermoline z d-pathenolem (niebieski). Ten z kolei reguluje gospodarkę wodna i zapewnia skórze elastyczność. Idealny pod makijaż. Ja jestem fanką Alantanów, kremy kosztują w granicach 10 zł, więc są taniutkie i bardzo skuteczne na suchą skórę i na poparzenia słoneczne.
mariana
 
Posty: 1
Dołączył(a): Wt lip 13 2010, 12:07

Re: krem nawilżający do wrażliwej skóry??

Postprzez arenika » Pn lis 07 2016, 10:34

Miałam taki sam problem i pomógł mi krem z ziaji do skóry wrażliwej i przesuszonej. Białe opakowanie i czarna etykieta. Bardzo szybko zadziałał i pozbyłam się suchych plam na skórze twarzy. Teraz stosuję też z ziaji krem z mocznikiem.
portal medyczny http://sanitera.pl
arenika
 
Posty: 27
Dołączył(a): Wt paź 25 2016, 12:04

Re: krem nawilżający do wrażliwej skóry??

Postprzez czecholga » Pt lis 25 2016, 11:22

Spróbuj do kremu dodac kilka kropelek olejku, tez mialam taki problem. Dzięki olejkom moja skóra juz nie jest przesuszona :)
czecholga
 
Posty: 5
Dołączył(a): Pt lis 25 2016, 11:08

Re: krem nawilżający do wrażliwej skóry??

Postprzez gloniger » Pt sty 13 2017, 20:53

Ja mam naczynkową i mogę Ci udzielić rad,które ja stosuję.
- myj buzię przegotowaną,letnią wodą,nigdy gorącą
- używaj do mycia delikatnych preparatów, nigdy zwykłego mydła,bo dodatkowo wysusza
- smaruj buzię kremem przed wyjściem z domu
- używaj preparaty,które są przeznaczone dla dzieci - np.ja zmywam makijaż oliwką dziecięcą, bo każdy jeden płyn do demakijażu powoduje podrażnienia
- jeżeli używasz kosmetyków,to niech będą antyalergiczne lub mineralne
gloniger
 
Posty: 5
Dołączył(a): Pt sty 13 2017, 20:45

Re: krem nawilżający do wrażliwej skóry??

Postprzez sonianowak70 » Śr sty 25 2017, 12:20

Seria z ziaji ma dobre produkty nawilzające. Ja stosuję kremy które nawadniają buzię
sonianowak70
 
Posty: 5
Dołączył(a): Śr sty 25 2017, 11:52

Re: krem nawilżający do wrażliwej skóry??

Postprzez misi3k » Wt lut 28 2017, 15:19

wiesz co ja również miałam ale generalnie korzystam z kremy do rąk z tego rankingu: http://pieknojestwtobie.com/najlepsze-k ... e-ranking/
misi3k
 
Posty: 217
Dołączył(a): Wt lut 28 2017, 15:13

Re: krem nawilżający do wrażliwej skóry??

Postprzez merlina » Cz mar 02 2017, 09:16

Sama korzysta z takich kremów, ale muszę uważać, bo z powodu wrażliwości skóry, większość kosmetyków mi nie pomaga
merlina
 
Posty: 582
Dołączył(a): Pt sty 13 2017, 13:44

Re: krem nawilżający do wrażliwej skóry??

Postprzez paulinagor2 » Pt mar 03 2017, 16:32

a może krem nawadniający? ostatnio kupiłam i jestem bardziej zadowolona od nawilżającego
paulinagor2
 
Posty: 5
Dołączył(a): Pt mar 03 2017, 16:22

Re: krem nawilżający do wrażliwej skóry??

Postprzez katron » Wt maja 09 2017, 14:23

Krem nawilżający (bez silikonów, parabenów, SLS itd.) + olejek to zawsze dobre połączenie, które można stosować do przesuszonej skóry bez względu na porę roku. A na wyjątkowo ekstremalne poziomy przesuszenia na twarzy czy ciele polecam połączenie kremu + kwasu hialuronowego - oprócz właściwości odmładzających wykazuje też właściwości wnikania w głąb warstw skóry i potęguje działanie innych składników. Miałam kiedyś problem z nadmiernym przesuszaniem jednej strony twarzy i sam krem nie wystarczał, dopiero jak zaczęłam nakładać to połączenie, odczułam różnicę i wreszcie całą twarz mam super nawilżoną.
Avatar użytkownika
katron
 
Posty: 8
Dołączył(a): Wt maja 09 2017, 13:12
Lokalizacja: Głowno

Re: krem nawilżający do wrażliwej skóry??

Postprzez House » Wt maja 09 2017, 15:25

Moja żona też ma dość podobne problemy z cerą, choć mnie wydaje się, że delikatnie przesadza. Niedawno zamówiła całkiem sporo kosmetyków z tego co pamiętam na https://modnakaja.pl/pl/c/KOSMETYKI-PRO ... NE/2279042, bo według niej tylko te warte są uwagi. W sumie przetestowała już tyle produktów z przeróżnych specjalistycznych sklepów, że jestem skłonny uwierzyć jej na słowo :wink: . Ahhh te kobiety... :evil:
Szok, sos do spaghetti nie działa jako barwnik dla tkanki węzła chłonnego. Spróbuję kawy!
Avatar użytkownika
House
 
Posty: 181
Dołączył(a): Wt maja 09 2017, 15:10

Re: krem nawilżający do wrażliwej skóry??

Postprzez pomegranat » Cz cze 29 2017, 11:53

gloniger napisał(a):Ja mam naczynkową i mogę Ci udzielić rad,które ja stosuję.
- myj buzię przegotowaną,letnią wodą,nigdy gorącą
- używaj do mycia delikatnych preparatów, nigdy zwykłego mydła,bo dodatkowo wysusza
- smaruj buzię kremem przed wyjściem z domu
- używaj preparaty,które są przeznaczone dla dzieci - np.ja zmywam makijaż oliwką dziecięcą, bo każdy jeden płyn do demakijażu powoduje podrażnienia
- jeżeli używasz kosmetyków,to niech będą antyalergiczne lub mineralne


To są dobre rady dla osób ze skórą wrażliwą. Faktycznie kosmetyki dla dzieci sprawdzają się doskonale do pielęgnacji i makijażu, do tej pory chyba tylko raz się nacięłam na jeden produkt dla dzieci, tak poza tym dobrze sobie radzą z problemami skóry wrażliwej. Ja się zaopatruję w internetowej Aptece Melissa (http://www.apteka-melissa.pl/) w produkty dla dzieci, bo dla mnie to bezpieczne źródło, lepsze niż niejedna drogeria.
Dodałabym jeszcze filtr przeciwsłoneczny, aby chronić skórę przed promieniami UV.
Avatar użytkownika
pomegranat
 
Posty: 6
Dołączył(a): Śr cze 14 2017, 14:54
Lokalizacja: Warszawa

Re: krem nawilżający do wrażliwej skóry??

Postprzez michalmazur » Pn lip 03 2017, 13:42

Stosuję balsam Cetaphil i kremy Mixa




other
michalmazur
 
Posty: 440
Dołączył(a): Śr kwi 12 2017, 09:30

Re: krem nawilżający do wrażliwej skóry??

Postprzez Nowarodka » So lip 08 2017, 17:27

Jeszcze przed zakupem trzeba mieć świadomość tego, że krem nawilżający do twarzy może diametralnie różnić się jakością, czyli przede wszystkim składem. Kobiety mające wrażliwą skórę muszą na to zwracać szczególną uwagę. Duży wybór tego typu kosmetyków można znaleźć np. w Hebe: https://www.hebe.pl/pielegnacja/kremy-do-twarzy.
Nowarodka
 
Posty: 2
Dołączył(a): Śr maja 03 2017, 13:18

Re: krem nawilżający do wrażliwej skóry??

Postprzez aniusiaa » N lip 09 2017, 10:20

Może zainteresuje Was krem nawilżający na lato?
aniusiaa
 
Posty: 3
Dołączył(a): Pt sie 15 2014, 23:30

Re: krem nawilżający do wrażliwej skóry??

Postprzez knallcompl » Pt sie 25 2017, 12:02

przede wszystkim dobrze nawadniający
see it here
knallcompl
 
Posty: 5
Dołączył(a): Pn kwi 10 2017, 12:42

Re: krem nawilżający do wrażliwej skóry??

Postprzez strefaodchudzania » Pn wrz 18 2017, 08:49

cera wrażliwa wymaga specjalnych kosmetyków, bez zapachowych i delikatnych.





najczęściej wybierane przez kobiety maseczki do twarzy
strefaodchudzania
 
Posty: 10
Dołączył(a): Śr mar 22 2017, 16:08

Re: krem nawilżający do wrażliwej skóry??

Postprzez rabbit » Cz wrz 21 2017, 15:38

Ja bym nie brała żadnych kosmetyków od Nivei, Ziai i innych znanych marek, bo one pełne są ukrytych składników wysuszających, które są umieszczone w środku lub bliżej końca składów, aby nie było łatwo ich wyłapać. Wbrew pozorom one bardzo łatwo wysuszają skórę! Poszłabym raczej w stronę naturalnych kosmetyków, a nawet takich wyrabianych własnoręcznie! Wiele drogerii i sklepów internetowych jest nastawionych na sprzedaż takich kosmetyków, naprawdę nietrudno je znaleźć.
rabbit
 
Posty: 8
Dołączył(a): Cz wrz 21 2017, 13:48
Lokalizacja: Kielce

Re: krem nawilżający do wrażliwej skóry??

Postprzez majka34 » Pt wrz 22 2017, 20:17

Ja bym zaproponowała krem od Eldan jest naprawdę rewelacyjny pod wieloma względami. Zerknij na propozycje na: http://www.eldancosmetics.pl /. Mają tam wiele ciekawych okazji.
majka34
 
Posty: 136
Dołączył(a): So gru 31 2016, 17:01

Re: krem nawilżający do wrażliwej skóry??

Postprzez andziala » Śr paź 11 2017, 19:36

Ja znalazłam super artykuł, który przedstawia kilka metod na dobre nawilżenie skóry, także zimą http://www.laroche-posay.pl/artyku%C5%8 ... 32492.aspx . Wkrótce przyjdzie do nas bardzo zimne powietrze, lepiej się juz na to przygotować
andziala
 
Posty: 451
Dołączył(a): Cz lut 23 2017, 15:36

Re: krem nawilżający do wrażliwej skóry??

Postprzez Patrome325 » Cz paź 12 2017, 08:46

ziaja ma dobre kremy
Patrome325
 
Posty: 1
Dołączył(a): Wt paź 10 2017, 13:59

Re: krem nawilżający do wrażliwej skóry??

Postprzez Kaśka123 » Pt paź 13 2017, 09:10

Ja zawsze korzystałam z kremów ziajki i naprawdę pomagają : ) ale trzeba regularnie to robić dziewczyny
Kaśka123
 
Posty: 5
Dołączył(a): Pt paź 13 2017, 09:05

Re: krem nawilżający do wrażliwej skóry??

Postprzez drewbud24 » Pn gru 18 2017, 11:41

dla mnie kremy z ziaji mają dobry skład ale nie są skuteczne

try here
drewbud24
 
Posty: 28
Dołączył(a): Pn lip 24 2017, 11:57

Re: krem nawilżający do wrażliwej skóry??

Postprzez ania92 » Śr gru 20 2017, 16:22

Kaśka123 napisał(a):Ja zawsze korzystałam z kremów ziajki i naprawdę pomagają : ) ale trzeba regularnie to robić dziewczyny

Też lubię Ziaję :)
ania92
 
Posty: 3
Dołączył(a): Śr gru 20 2017, 16:20

Re: krem nawilżający do wrażliwej skóry??

Postprzez pesta » Cz lut 22 2018, 16:24

Ja też ją lubię ale na wrażliwą skórę lepiej stosować całkowicie naturalne kosmetyki http://freshandnatural.pl/pl/produkty/ , takie które nie podrażniają skóry ani nie uczulają
pesta
 
Posty: 169
Dołączył(a): Pt sty 06 2017, 17:53

Re: krem nawilżający do wrażliwej skóry??

Postprzez majka34 » So lut 24 2018, 00:05

Do skóry wrażliwej krem dobrze jest kupić sprawdzony. Fajne propozycje znajdziesz na; https://esentire.pl . Moim zdaniem mają tam wiele ciekawych produktów godnych uwagi. Warto czasem poszukać i znaleźć coś w dobrej cenie i w działaniu dobrym.
majka34
 
Posty: 136
Dołączył(a): So gru 31 2016, 17:01

Re: krem nawilżający do wrażliwej skóry??

Postprzez MaMinka28 » Wt maja 01 2018, 22:54

Znam Twój problem i to b.dobrze. Nie dość, że sama mam wrażliwą i suchą skore, to jeszcze z b.dużą suchością skóry zmaga się moja córcia (hjest potwierdzony AZS) :( . Smaruję się i swoje dziecko balsamem do twarzy i ciala https://www.cetaphil.pl/107/cetaphil-md-dermoprotektor/. Dla siebie dobrego kremu długo szukałam i wreszcie został polecony właśnie ten dermokosmetyk. B.dobrze nawilża i utrzymuje się to nawilżenie przez całe 24h. Sam preparat jest bezpieczny dla dorosłych jka i dzieci, bo jest przebadany klinicznie. Także moi mili, szczerze polecam, bo jest skuteczny i działa zarówno na mnie jak i na moje dziecko.
MaMinka28
 
Posty: 7
Dołączył(a): Pn kwi 23 2018, 13:48

Re: krem nawilżający do wrażliwej skóry??

Postprzez harper88 » Cz maja 17 2018, 19:35

też szukam czegos dobrego, sprawdzonego. Te które sprawdziłam do tej pory są za słabe....
harper88
 
Posty: 11
Dołączył(a): Wt maja 15 2018, 18:47

Re: krem nawilżający do wrażliwej skóry??

Postprzez Borycina5 » Śr cze 06 2018, 16:03

U mnie doskonale sprawdziła się Bioderma
Borycina5
 
Posty: 269
Dołączył(a): Pt maja 25 2018, 17:03

Re: krem nawilżający do wrażliwej skóry??

Postprzez marysienka » Wt sie 14 2018, 14:02

O ten krem o którym wspomina Maminka jest bardzo dobry, mi go Pani w aptece kiedyś poleciła bo był w promocji i stwierdziłam że spróbuje, bo co mi szkodzi? Teraz kończę 3 opakowanie :) bo jest po prostu niezawodny
marysienka
 
Posty: 563
Dołączył(a): Cz maja 24 2018, 19:14

Następna strona

Powrót do Zdrowie i uroda

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 3 gości