Uszy i uszka

Wasze porady dotyczące dbania o zdrowie oraz pielęgnacji urody.
Pisanie tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Moderatorzy: extreme, saba79

Uszy i uszka

Postprzez kornelia7 » Cz sie 12 2010, 23:58

Od dawna nie używam już wacików do czyszczenia uszu, tylko kropli. Szczególnie odkąd trafiłam na Cue. Myślicie, że mogę to zastosować u mojego siedmiomiesięcznego maluszka? Generalnie to te kropelki są na bazie naturalnych składników, na prawdę są delikatne i na ulotce jest informacja, że są doskonałe również dla dzieci, no ale jednak to dopiero 7 miesięcy. Co myślicie?
kornelia7
 
Posty: 1
Dołączył(a): Cz sie 12 2010, 23:54

Re: Uszy i uszka

Postprzez arenika » Śr lis 02 2016, 12:07

Może mam dziwne podejście, ale gdy moje dzieci były małe czyściłam im uszy delikatnie patyczkami, nigdy nie miały żadnych problemów z uszami. Teraz stosuję szczególnie u syna, który ma duży problem z woskowiną spray olejek i wystarczy prysnąć, wszystko wypływa i na prawie 3 4 dni jest spokój.
portal medyczny http://sanitera.pl
arenika
 
Posty: 27
Dołączył(a): Wt paź 25 2016, 12:04

Re: Uszy i uszka

Postprzez House » Cz lut 22 2018, 15:43

Co do czyszczenia uszu patyczkami w przypadku tak małych dzieci, to ja radziłbym się 2 razy zastanowić, bo prędzej można w taki sposób dziecku zaszkodzić. Jeśli chodzi o czyszczenie różnymi płynami, to sporo zależy od konkretnego preparatu. W przypadku preparatu Vaxol, spokojnie można czyścić uszy w sposób bezpieczny nawet u niemowlaków. Nie gwarantuję jednak, że tak jest w przypadku innych produktów. Vaxol, który kupić można na http://www.vaxol.pl/, jest jedynym tego rodzaju produktem rekomendowanym przez Polskie Towarzystwa Otolaryngologiczne - o czymś to świadczy. ;)
Szok, sos do spaghetti nie działa jako barwnik dla tkanki węzła chłonnego. Spróbuję kawy!
Avatar użytkownika
House
 
Posty: 181
Dołączył(a): Wt maja 09 2017, 15:10

Re: Uszy i uszka

Postprzez miolka » Pn wrz 03 2018, 12:52

Koniecznie zapytaj lekarza. Albo przynajmniej podpytaj w aptece
miolka
 
Posty: 27
Dołączył(a): Pt gru 15 2017, 10:49


Powrót do Zdrowie i uroda

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 6 gości