Kamica nerkowa

Wasze porady dotyczące dbania o zdrowie oraz pielęgnacji urody.
Pisanie tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Moderatorzy: extreme, saba79

Kamica nerkowa

Postprzez Weronika4848 » Wt maja 15 2018, 12:58

Cześć, bardzo mi miło powitać Was na forum :) Jestem nową użytkowniczką tego forum.

Piszę, bo mam bardzo nieprzyjemny problem. Otóż 2 lata temu zaczęłam chorować na powracającą kamicę nerkową. Piszę powracającą, bo od tamtego czasu miałam 3 ataki :( Lekarze niestety nie chcą mi pomóc. Zrobiłam sobie analizę chemiczną kamieni, byłam z nią u urologa i nic się ciekawego od niego nie dowiedziałam.
Co robić?
Weronika4848
 
Posty: 3
Dołączył(a): Wt maja 15 2018, 12:15

Re: Kamica nerkowa

Postprzez Osska468 » Pn cze 11 2018, 12:50

No słucvhaj a może spróbuj z takim nowym instytutem, on się nazywa EUKSI, z tego co wiem robią dokłądne analizy i w ogóle współpracują z zachodem :)
Jest tylko jedna droga do szczęścia – przestać się martwić rzeczami, na które nie masz wpływu :)
Avatar użytkownika
Osska468
 
Posty: 4
Dołączył(a): Wt kwi 24 2018, 10:42

Re: Kamica nerkowa

Postprzez kazimierz » N gru 09 2018, 20:48

Wiesz co .. nie ma co liczyc na ta nasza sluzbe zdrowia jesli chodzi o skutecznosc leczenia. Niestety podejscie do pacjenta nie poprawilo sie w ostatnich latach .. ciagle sie tylko slyszly o braku w kadrach itp. Troche nie ma sie co dziwic bo pewnie pensje tez nie wygladaja zbyt atrakcyjne - problem jest jak widac dwubiegunowy. Z drugiej strony nie trzeba szukac kogos zzagranicy jesli dobrze zrozumialem post wyzej. Jesli naprawde nie mozesz sobie z tym nidzie poradzic to najlepszym wyborem bedzie udanie sie gdzies prywatnie. Po pierwsze nie bedziesz musiala czekac niewiadomo jak dlugo na termin badania - po drugie otrzymasz szybka oraz skuteczna diagnoze - po trzecie zostaniesz potraktowana jak czlowiek. Nawet z ciekawosci rozejrzalem sie po sieci .. najlepiej prezentuje sie oferta Enel-Med cm.enel.pl/centrum-medyczne/uslugi-medyczne/diagnostyka-obrazowa/tomografia-komputerowa-WkbFYW juz mowie dlaczego. Moim zdaniem w tej branzy najwazniejsze jest doswiadczenie .. a jak widac placowka dziala juz ponad 25 lat - to musi o czyms swiadczyc :) Pojscie w takim kierunku ma najwiekszy sens.
kazimierz
 
Posty: 21
Dołączył(a): So mar 04 2017, 21:16


Powrót do Zdrowie i uroda

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 8 gości