Ćwiczenia w domu

Wasze porady dotyczące dbania o zdrowie oraz pielęgnacji urody.
Pisanie tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Moderatorzy: extreme, saba79

Ćwiczenia w domu

Postprzez mamuśka17 » Wt paź 23 2018, 18:56

Jakie ćwiczenia do wykonywania w domu polecacie? Może jakiś sprzęt do ćwiczeń też wskażecie? Nie udaje mi się systematycznie chodzić na fitness. W domu nie mam żadnego sprzętu, bo chyba drążek do podciągania nim nie jest. Chcę się ruszać tylko jak? Opiekuję się dzieckiem i to zajmuje mi większość czasu.
Avatar użytkownika
mamuśka17
 
Posty: 524
Dołączył(a): Cz paź 05 2017, 11:31

Re: Ćwiczenia w domu

Postprzez Mozajkaaa » Pn lis 12 2018, 18:38

Możliwości jest przecież masa. Orbitreki, trenażery i inne sprzęty. Warto pamiętać, żeby nie przesadzić i mieć na wszelki wypadek jakieś maście, czy materiały opatrunkowe.
Mozajkaaa
 
Posty: 6
Dołączył(a): Pt lip 15 2016, 13:45

Re: Ćwiczenia w domu

Postprzez smelka » Pt gru 28 2018, 13:36

Sporo ćwiczę w domu, z dziećmi jestem sama praktycznie 18 godzin także nie ma mowy o wyjściu na siłownię czy fitness. Szukałam programów treningowych w sieci a że największy mam problem z udami to te mi się porady i ćwiczenia podobają https://pilule-minceur.eu/comment-perdre-des-cuisses-rapidement-des-conseils-simples-des-effets-impressionants/ naprawdę szybko zobaczyłam poprawę w ich wyglądzie i napięciu skóry. Zmieniłam też dietę jak radzą, bo sama aktywność fizyczna to za mało.
smelka
 
Posty: 309
Dołączył(a): N lip 24 2016, 06:49

Re: Ćwiczenia w domu

Postprzez karolina45 » Pt sty 04 2019, 22:13

Moim zdaniem w domu nie ma nigdy takiego dopingu jak na trening EMS Mokotów . Czasem takie treningi lepiej sprawdzają się bo mamy motywację i chęci. Zresztą jak się już człowiek zapisze to ciężko zrezygnować, a w domu zawsze ociągamy się z ćwiczeniami.
karolina45
 
Posty: 220
Dołączył(a): Wt sty 31 2017, 09:27

Re: Ćwiczenia w domu

Postprzez DanusiaNowak » Śr lut 27 2019, 13:44

Ja ćwiczę w domu i jestem zadowolona z efektów, zazwyczaj wstaje o 5 i godzinkę ćwiczę zanim dzieciaki wstaną. Jak się chce to można. Tylko muszę sobie dokupić jakiś sprzęt. Co polecacie myślę, że taka Piłka Fitness Bodynetics Wzmocniona Max 350kg by mi się przydała. Ale co jeszcze hantle czy kettle lepsze?
DanusiaNowak
 
Posty: 87
Dołączył(a): Pn lis 27 2017, 13:07

Re: Ćwiczenia w domu

Postprzez House » Śr lut 27 2019, 14:19

Jeśli wykonuje ktoś ćwiczenia rehabilitacyjne, to polecam zastanowić się nad zakupem akcesoriów ze specjalistycznego sklepu MediPlus. Na https://mediplus.pl/11-pilki-i-dyski-rehabilitacyjne można znaleźć całkiem ciekawą ofertę dysków i piłek rehabilitacyjnych.

;)
Szok, sos do spaghetti nie działa jako barwnik dla tkanki węzła chłonnego. Spróbuję kawy!
Avatar użytkownika
House
 
Posty: 181
Dołączył(a): Wt maja 09 2017, 15:10

Re: Ćwiczenia w domu

Postprzez Macadamia » N lip 28 2019, 13:52

Nie da się ukryć, że w domu ciężko się zmobilizować do ćwiczeń ale jeśli ktoś ma w sobie dużo samozaparcia to bez problemu da radę. Do ćwiczeń bardzo przydaje się drabinka wolnostojąca. Na drabince można wykonać bardzo dużo ćwiczeń wzmacniających mięśnie oraz korzystnie wpływających na kręgosłup. Jeśli macie dużo miejsca w domu to warto rozważyć zakup takiej drabinki.
Macadamia
 
Posty: 258
Dołączył(a): N maja 29 2016, 18:19

Re: Ćwiczenia w domu

Postprzez andziala » Wt lis 19 2019, 19:18

Ćwiczenia na kręgosłup są bardzo ważne, ale też trzeba wiedzieć jakie można , a jakie nie, wykonywać. Dlatego lepiej w pierwszej kolejności udać się do specjalisty https://kregoslup.carolina.pl/ na badania i diagnozę. Chodzi o to by sobie nie zaszkodzić
andziala
 
Posty: 451
Dołączył(a): Cz lut 23 2017, 15:36

Re: Ćwiczenia w domu

Postprzez merlina » Pn maja 18 2020, 11:17

Może warto poruszyć też temat ćwiczeń w ciąży i to czy warto je uprawiać? Trochę o tym napisano tu: https://mami.pl/co-i-jak-cwiczyc-w-ciazy/, ale jak wy się do tego ustosunkowujecie? Co na to lekarze?
merlina
 
Posty: 582
Dołączył(a): Pt sty 13 2017, 13:44


Powrót do Zdrowie i uroda

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 4 gości