Gdzie w Krakowie na kwas hialuronowy>

Wasze porady dotyczące dbania o zdrowie oraz pielęgnacji urody.
Pisanie tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Moderatorzy: extreme, saba79

Gdzie w Krakowie na kwas hialuronowy>

Postprzez justaM » N sty 06 2019, 11:07

Czesć. Czy ktoś z Was miał może taki zabieg? Gdzie w Krakowie warto jest się na coś takiego zapisać?
Avatar użytkownika
justaM
 
Posty: 544
Dołączył(a): Cz sty 26 2017, 15:25

Re: Gdzie w Krakowie na kwas hialuronowy>

Postprzez lelli » Pn sty 07 2019, 11:53

Jak najbardziej można. Wiele gabinetów ma tego typu zabiegi, jednak jeśli miałabym tutaj polecić jakieś miejsce to będzie to Cliniqmed:
https://cliniqmed.pl/oferta_categories/ ... stetyczna/
Zabiegi wykonywane na najwyższym poziomie. Przez lekarzy.

Sama wybrałam się tam jakiś czas temu na powiekszanie ust. Długo zbierałam sie do tego zabiegu ale w koncu się wybrałam bo chcialam wreszcie pomalować usta szminką ( praktycznie nie mam ust i marzyły mi się pełniejsze wargi, ale bałam się kiepskiego i sztucznego efektu). Jednak wszystko odbyło się tak jak planowalam, a usta wyglądaja bardzo naturalnie. Dokładnie tak jak chciałam.
Avatar użytkownika
lelli
 
Posty: 552
Dołączył(a): Pn sty 23 2017, 07:25

Re: Gdzie w Krakowie na kwas hialuronowy>

Postprzez nastka29 » Pt sty 11 2019, 20:31

Jeśli chodzi o kwas to polecam Centrum Kosmetyczno - Dermatologiczne Dermed. Osobiscie bylam w ich gabinecie w Katowicach https://katowice.dermed.pl/pl/ ale w Krakowie mają drugi gabinet :) To miejsce z bardzo dobrym sprzętem, wyspecjalizowaną i doświadczoną kadrą i wyważonymi cenami. Warto sie do nich wybrać i juz podczas indywidualnych konsultacji przekonasz się ze to odpowiednie miejsce na tego czy innego typu zabieg :)
nastka29
 
Posty: 155
Dołączył(a): N sie 13 2017, 20:29

Re: Gdzie w Krakowie na kwas hialuronowy>

Postprzez Martyncia » Pt kwi 19 2019, 09:57

A ja szukam dobrej kliniki w Warszawie, gdzie robią zabiegi kwasem hialuronowym. Znacie może?
Martyncia
 
Posty: 318
Dołączył(a): Wt maja 08 2018, 09:43

Re: Gdzie w Krakowie na kwas hialuronowy>

Postprzez Polanka » Pt kwi 19 2019, 10:15

Tak, słyszałam o takiej klinice. Moja znajoma w Warszawie robiła tutaj refreshing ust. Wyszło super!
Polanka
 
Posty: 338
Dołączył(a): Śr kwi 04 2018, 09:13


Powrót do Zdrowie i uroda

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 5 gości