Kliniki leczenia niepłodności

Wasze porady dotyczące dbania o zdrowie oraz pielęgnacji urody.
Pisanie tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Moderatorzy: extreme, saba79

Kliniki leczenia niepłodności

Postprzez marta3333 » Cz sty 24 2019, 13:45

Czy jest tu ktoś kto przzechodził podobny problem z zajściem w ciążę i mógłby pomóc trrochę? szukam jakiejs dobrej kliniki która pomaga leczyć niepłodność. nie wiem, gdzie dokładnie szukać takiego miejsca. czym się kierować. Przeglądałam ostatnio rankingi, rekomendacje, na śląsku jest gyncentrum clinic, była pierwsza w rankingu. mają dostęp bezpośredni do banku komórek, więc skraca się czas oczekiwania na komórkę do zapłodnienia przez to, to z tego co widziałam i nowoczesne pracownie. dziwnie trochę to brzmi, bo nie tak wyobrażałam sobie staranie o dzidziusia kiedyś.. ale co raz więcej osób ma takie problemy i to jest na prawdę trudne. dlatego fajnie gdyby może któraś z was mogła mi coś podpowiedzieć, jeżeli miała podobne problemy i doświadczenia
Avatar użytkownika
marta3333
 
Posty: 479
Dołączył(a): Wt sty 24 2017, 13:53

Re: Kliniki leczenia niepłodności

Postprzez lelli » Cz sty 24 2019, 14:32

Klinik leczenia niepłodności jest bardzo wiele. W Polsce istnieje kilkadziesiąt placówek zajmujących się leczeniem niepłodności w różnym zakresie. Polecam poczytać sobie opinie o nich, zaznajomić się z ich historią, zorientować się jacy lekarze w nich pracują. Kilkanaście z nich może pochwalić się wieloletnim doświadczeniem i szerokim wachlarzem usług, zajmując się od etapu diagnostycznego, poprzez podstawowe metody leczenia, aż po programy in vitro i dodatkowe procedury zwiększające ich skuteczność. To znaczące z uwagi na to, że klinika będzie mogła Ci zaoferować kompleksowe leczenie i nie będzie Cie odsyłała do innych ośrodków.
Bardzo duże doświadczenie ma Gameta https://gameta.pl/ - klinika istnieje od 25 lat. Realizują tam na przykład zabiegi in vitro z dofinansowaniem.
Avatar użytkownika
lelli
 
Posty: 552
Dołączył(a): Pn sty 23 2017, 07:25

Re: Kliniki leczenia niepłodności

Postprzez marysienka » Pt mar 01 2019, 23:59

U nas też długo bardzo zajeło zajscie w ciąże, problemy hormonalne jednak mega o sobie dały znać. No i brałam suplementy, witaminy do tego trzymałam się odpowiedniej diety - https://ovarin.pl/dietetyk-radzi/ I się udało po paru miesiącach na szczęście :)
marysienka
 
Posty: 565
Dołączył(a): Cz maja 24 2018, 19:14

Re: Kliniki leczenia niepłodności

Postprzez as12 » Wt lip 02 2019, 12:09

Tak, ja przechodziłam przez podobny problem i z chęcią się wypowiem. Otóż jeśli nie możesz zajść w ciążę, polecam od razu skontaktować się z jakąś specjalistyczną kliniką, która w swojej ofercie posiada program zapłodnienia pozaustrojowego zwanego in vitro. Ja korzystałam z usług kliniki Bocian w Warszawie - https://warszawa.klinikabocian.pl/oferta/in-vitro. Żałuje jedynie tego, że tak późno zdecydowałam się do nich udać, bo aż po półtorarocznych nieskutecznych próbach zajścia w ciążę. Dopiero w tej klinice zdiagnozowano problem, a następnie wdrożono specjalistyczny program leczenia. W moim przypadku było to wspomnienia przed chwilą in vitro. Dziś jestem szczęśliwą mamą 2-letniego synka.
as12
 
Posty: 8
Dołączył(a): Pt sty 26 2018, 14:46

Re: Kliniki leczenia niepłodności

Postprzez chaberka » Śr mar 25 2020, 11:13

tam przynajmniej mają dobrą diagnostykę
chaberka
 
Posty: 169
Dołączył(a): Cz mar 08 2018, 08:26

Re: Kliniki leczenia niepłodności

Postprzez illona » Śr mar 25 2020, 12:28

Tak a diagnostyka jest bardzo ważna, bo przyczyną niepłodności może być też endometrioza którą trudno diagnozować bez odpowiednich urządzeń, wiem na swoim przykładzie bo trafiłam do szpitala medicover gdzie zrobiono mi sonovaginografię i teraz jestem pod opieką bardzo dobrych specjalistów od endometriozy
illona
 
Posty: 111
Dołączył(a): Pn kwi 17 2017, 17:14

Re: Kliniki leczenia niepłodności

Postprzez misi3k » Wt wrz 15 2020, 13:33

Nie zawsze musi być to klinika niepłodności ja leczyłam się u endokrynolog lek. Maja Sidor-Lenkiewicz która przyjmuje w Centrum Medycznym Babka Medica w Warszawie pomogła mi przy zaburzeniach hormonalnych, które miały ogromny wpływ na moją owulację. To wspaniała kobieta i lekarz z powołania, możecie na nią liczyć! Dodatkowy plus to to, że przyjmuje w Babka Medica dzięki temu na miejscu można wykonać sprawnie badania i nie trzeba jeździć po całym mieście
misi3k
 
Posty: 217
Dołączył(a): Wt lut 28 2017, 15:13

Re: Kliniki leczenia niepłodności

Postprzez weronika259 » Pn mar 07 2022, 14:19

Musimy o to zdrowie dbać zawsze. Szczególnie kobiety, które planują ciąże, bo poronienie to bardzo trudne przeżycie. Jeśli zdarzyło się więcej niż jedno, to można wykonać badanie genetyczne kariotyp, tutaj macie szczegóły https://badaniaprenatalne.pl/kariotyp/b ... kariotypu/ . Okazuje się, że jest to jedno z ważniejszych badanie po poronieniu, bo często przyczyna leży w genach.
weronika259
 
Posty: 1270
Dołączył(a): Wt sty 09 2018, 14:07

Re: Kliniki leczenia niepłodności

Postprzez sabanek5 » Wt sty 10 2023, 10:51

Warto korzystać z usług specjalistów, aby nie marnować swojego czasu oraz pieniędzy. Jeżeli szukacie nowoczesnej i specjalistycznej przychodni lekarskiej w Warszawie, to zdecydowanie polecam Wam sprawdzić ofertę Wilmed, gdzie w ofercie znajdziecie m.in. zabieg plastyka brzucha warszawa .
sabanek5
 
Posty: 1179
Dołączył(a): Cz paź 12 2017, 17:54


Powrót do Zdrowie i uroda

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 3 gości

cron