Ginekolog w Warszawie

Wasze porady dotyczące dbania o zdrowie oraz pielęgnacji urody.
Pisanie tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Moderatorzy: extreme, saba79

Ginekolog w Warszawie

Postprzez justaM » Śr lut 27 2019, 13:00

Może ktoś poleci dobrego ginekologa w Warszawie?

Jestem w mieście nowa i nie wiem do kogo się udać.
Avatar użytkownika
justaM
 
Posty: 526
Dołączył(a): Cz sty 26 2017, 15:25

Re: Ginekolog w Warszawie

Postprzez marta3333 » Cz lut 28 2019, 09:51

Rozumiem, ze prywatnie? Jeśli tak, to polecam panią doktor Mazanowską Natalię. Pani doktor Natalia jest wspanialym lekarzem.Dawno szukałam takiego lekarza.Byłam ostatnio na paru wizytach i zawsze przebiegały bardzo profesjonalnie.Pani doktor jest niezwykle taktowna,bardzo sympatyczna,pomocna.Przede wszystkim jest lekarzem kompetentnym,badania przeprowadza bardzo delikatnie ,bez pośpiechu i na każdym etapie informuje co wykonuje.

Pracuje w Balumedzie. http://balumed.pl/specjalizacje/ginekolog/
Avatar użytkownika
marta3333
 
Posty: 464
Dołączył(a): Wt sty 24 2017, 13:53

Re: Ginekolog w Warszawie

Postprzez smelka » So maja 25 2019, 23:04

Ja Ci polecam w przychodni KEN na Ursynowie dr Tadeusza Kirzyńskiego. Jest zdecydowanie najlepszy w całej Warszawie, szybko się można dostać na wizytę a jego wiedza i doświadczenie godne podziwu. Ja w każdym razie bardzo jestem zadowolona z jego opieki i komu mogę to polecam właśnie jego. Ciąże oczywiście prowadzi.
smelka
 
Posty: 309
Dołączył(a): N lip 24 2016, 06:49

Re: Ginekolog w Warszawie

Postprzez salamandiks4 » Śr cze 26 2019, 09:24

Ja polecam serdecznie ginekolog https://cmp.med.pl/cmp-marianska-2/ przyjmują tutaj także specjaliści w ramach kontraktu z NFZ: endokrynolog, chirurg ogólny, dermatolog. Zajrzyjcie na stronę i umówcie sobie wizytę.
salamandiks4
 
Posty: 1064
Dołączył(a): Pt paź 13 2017, 11:23

Re: Ginekolog w Warszawie

Postprzez chaberka » Pt lip 12 2019, 11:40

Mam też bardzo dobrego ginekologa bo robiłam ostatnio wszystkie badania łącznie z cytologią i nie wyszła najlepiej, poza tym okazało się że mam wirusa hpv odpowiedzialnego za raka szyjki macicy. Ginekolog zalecił mi stosowanie żelu papilocare i kontrolę cytologiczną i kolposkopię po pół roku, okazało się że zmiany praktycznie zupełnie ustąpiły
chaberka
 
Posty: 169
Dołączył(a): Cz mar 08 2018, 08:26

Re: Ginekolog w Warszawie

Postprzez KaroLinka26 » Wt wrz 24 2019, 12:45

Ja cały czas umawiam się do ginekologa na wizyty przez https://medicalprogress.pl/ Proste zapisy online, przejrzysty portal i wszystkie niezbędne informacje. :D
KaroLinka26
 
Posty: 95
Dołączył(a): Pt gru 16 2016, 15:44

Re: Ginekolog w Warszawie

Postprzez smelka » Pn wrz 30 2019, 08:31

A mnie to mój ginekolog jeszcze się spodobał bo bardzo poważnie podszedł do wyboru antykoncepcji dla mnie. Dostałam tabletki belara, po badaniach i dokładnym wywiadzie. Sama mogłam zdecydować czy to mają być tabletki czy inna forma. Nic nie miałam narzucone. Ale dowiedziałam się, że najskuteczniejsze są tabletki właśnie. I zgadzam się z tym.
smelka
 
Posty: 309
Dołączył(a): N lip 24 2016, 06:49


Powrót do Zdrowie i uroda

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 4 gości