wydzielina z pochwy

Wasze porady dotyczące dbania o zdrowie oraz pielęgnacji urody.
Pisanie tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Moderatorzy: extreme, saba79

wydzielina z pochwy

Postprzez majkelina » N maja 26 2019, 14:03

hej, mam pewien nieprzyjemny problem.. ostatnio pojawila mi sie jakas dziwna wydzielina z pochwy i nie do konca wiem, czy to normalne.. wiecie moze co to moze oznaczac? kiedy trzeba sie zglosic do lekarza?
majkelina
 
Posty: 178
Dołączył(a): N paź 22 2017, 18:43

Re: wydzielina z pochwy

Postprzez marysienka » Pn cze 03 2019, 11:21

No wydaje mi się, ze każda kobieta powinna się orientować w tych kwestiach, ja ostatnio na https://tantumrosa.pl/jak-rozpoznac-nie ... -z-pochwy/ sporo o tym czytałam. To chodzi o nasze zdrowie więc drogie panie nie olewajmy takich tematów
marysienka
 
Posty: 563
Dołączył(a): Cz maja 24 2018, 19:14

Re: wydzielina z pochwy

Postprzez nastka29 » Wt cze 25 2019, 10:28

wydzieline mozna dwojako zrozumiec.. nie wydajace zapachu uplawy czesto sa normalne np przy owulacji, jednak jesli jest nieprzyjemny zapach lub kolor, swąd pieczenie itd to moze byc infekcja bakteryjna albo grzybiczna.. zadna nie jest przyjemna i trzeba ja szybko zwalczyc. wazna jest tez profilaktyczna cytologia raz w roku.. narazie umow sie do lekarza i kup w miedzy czasie zel papilocare bez recepty i zaaplikuj sobie (to proste) jesli masz jakiekolwiek zmiany spowodowane np hpv to one sie cofna po jakims czasie
nastka29
 
Posty: 155
Dołączył(a): N sie 13 2017, 20:29

Re: wydzielina z pochwy

Postprzez andziala » Wt lis 19 2019, 21:54

Jeśli wydzielina nie jest prawidłowa to może być po prostu infekcja. Ale na wszelki wypadek i tak radziłabym zrobić cytologię http://scanmed.pl/oferty/cytologia-w-ramach-nfz , aby wykluczyć nowotwór. Do ginekologa oczywiście też musisz sie zgłosić, nie ma rady
andziala
 
Posty: 451
Dołączył(a): Cz lut 23 2017, 15:36

Re: wydzielina z pochwy

Postprzez Zuzka25 » Pt lut 26 2021, 14:22

Taka wydzielina z pochwy może mieć różne przyczyny. Są różne grzybicze i bakteryjne zapalenie pochwy i nie można ich lekceważyć. Koniecznie trzeba zastosować odpowiednie leczenie żeby jeszcze większy problem się nie zrobił.
Zuzka25
 
Posty: 208
Dołączył(a): Wt lut 20 2018, 00:18

Re: wydzielina z pochwy

Postprzez kasia777 » Pn lip 04 2022, 22:41

Jeśli szukasz sprawdzonej przychodni, która oferuje wykonanie badania kolposkopi to polecam https://innova-med.pl/badania/kolposkopia/ . Jest to nowoczesna placówka, która oferuje usługi medyczne najwyższej jakości. Cechuje ich profesjonalna i doświadczona kadra medyczna, nowoczesny sprzęt oraz szeroki i zróżnicowany zakres usług. W przypadkach nieprawidłowych wyników badań cytologicznych czy dodatniego wyniku badania HPV, badanie pomoże w rozpoznaniu wczesnych postaci raka szyjki macicy, pochwy i sromu a także infekcji szyjki macicy czy kłykcin kończystych.
kasia777
 
Posty: 1292
Dołączył(a): N maja 13 2018, 14:48


Powrót do Zdrowie i uroda

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 3 gości

cron