Dobry ginekolog w Łodzi

Wasze porady dotyczące dbania o zdrowie oraz pielęgnacji urody.
Pisanie tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Moderatorzy: extreme, saba79

Dobry ginekolog w Łodzi

Postprzez justaM » Pn wrz 09 2019, 13:30

Czy możecie polecić dobrego ginekologa w Łodzi, do którego warto sie zapisać na konsultację?

Mieszkam w miescie od niedawna i nie mam pojecia do jakich się chodzi :) Raczej prywatnie.
Avatar użytkownika
justaM
 
Posty: 544
Dołączył(a): Cz sty 26 2017, 15:25

Re: Dobry ginekolog w Łodzi

Postprzez lelli » Pn wrz 09 2019, 14:44

Ja chodzę od dawna do doktora Łukasza Cwondy, ktory przyjmuje w Salve Medica
https://salvemedica.pl/lekarze-specjali ... /ginekolog - na tej stronie jest do niego kontakt.
Trafiłam do pana doktora po wysłuchaniu bardzo dobrych opinii od innych pacjentek (pracuję w punkcie obsługi klienta i słyszałam jak kilka kobiet się zgadało). Wizyta bardzo udana. Pan doktor świetnie zajął się moim przypadkiem, dostałam dokładnie tyle czasu na wizycie ile potrzebowałam, nie czułam się absolutnie poganiania. . Uzyskałam wiele cennych informacji. Czułam się podczas wizyty badań komfortowo. Dostałam zlecone badania oraz potem leki, które mi pomogły ( miałam zaburzenia miesiączkowania ale udało się je wyregulować).
Avatar użytkownika
lelli
 
Posty: 552
Dołączył(a): Pn sty 23 2017, 07:25

Re: Dobry ginekolog w Łodzi

Postprzez pesta » Wt paź 29 2019, 10:48

Poszukaj po prostu dobrego lekarza np na znanym lekarzu, ja tak zrobiłam i nie żałuję bo proces dobierania tabletek wyglądał tak jak go tu http://antykoncepcjanamiare.pl/jak-wg-k ... -tabletki/ opisują czyli idealnie i pewnie dlatego nie mogę narzekać na swoje tabletki
pesta
 
Posty: 169
Dołączył(a): Pt sty 06 2017, 17:53

Re: Dobry ginekolog w Łodzi

Postprzez chaberka » Wt paź 29 2019, 13:06

Tak, można tak zrobić jak nie masz dobrego lekarza w przychodni albo kiedy chcesz zweryfikować wyniki i kilku specjalistów. Ja tak miałam przy podejrzeniu zakażenia hpv i dobrze zrobiłam bo kolejny ginekolog poradził mi zastosowanie papilocare, takiego żelu który usuwa wirusa z okolic szyjki macicy i pomaga cofnąć zmiany jakie wywołał
chaberka
 
Posty: 169
Dołączył(a): Cz mar 08 2018, 08:26

Re: Dobry ginekolog w Łodzi

Postprzez wojtra11 » Pn lis 18 2019, 12:08

Również zależało mi na tym, aby moją ciężę prowadził dobry lekarz, którego będę mogła zapytać o nurtujące mnie rzeczy i do którego będę miała zaufanie. Po rozmowie z koleżanką, która jest młodą mamą, zapisałam się na wizytę do ginekologa w Łodzi https://melissamed.pl/ginekolog/. Pani doktor okazała się bardzo sympatyczną i pomocną osobą i wszystko dokładnie mi tłumaczyła. Dlatego po pierwszej wizycie zdecydowałam się, żeby to właśnie ona prowadziła moją ciążę. Cieszę się, że podjęłam taką decyzję bo przebiegła ona bez żadnych komplikacji.
wojtra11
 
Posty: 8
Dołączył(a): Cz gru 21 2017, 12:05


Powrót do Zdrowie i uroda

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 10 gości