Jak leczyc chore zatoki

Wasze porady dotyczące dbania o zdrowie oraz pielęgnacji urody.
Pisanie tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Moderatorzy: extreme, saba79

Jak leczyc chore zatoki

Postprzez justaM » N wrz 29 2019, 12:01

Dziewczyny czuje sie normalnie bardzo kiepsko, mam chore zatoki... .Doradzicie w jaki sposób je wyleczyć?
Avatar użytkownika
justaM
 
Posty: 525
Dołączył(a): Cz sty 26 2017, 15:25

Re: Jak leczyc chore zatoki

Postprzez marta3333 » Cz paź 03 2019, 12:11

Czy masz jakieś leki na zatoki? Jeśli nie to polecam wybrać się do lekarza, albo chociaż do farmaceuty w aptece i niech Ci coś doradzą.... Mi osobiście leki bardzo pomagają ale jedynie jeśli są podane drogą nebulizacji:
https://diabetyk24.pl/irygator-nebuliza ... showerhtml

Musisz mieć takie urządzenie. Zresztą same ihnalacje również są dobre. Regularne inhalacje nawilżą śluzówkę i dzięki temu ochronią nasze pociechy przed wnikaniem do ich organizmu wirusów i bakterii. Przy katarze lepiej sprawdzi się sól hipertoniczna do inhalacji. Ma ona większe stężenie chlorku sodu i dzięki temu lepiej oczyści nos z zalegającej wydzieliny.
Avatar użytkownika
marta3333
 
Posty: 464
Dołączył(a): Wt sty 24 2017, 13:53

Re: Jak leczyc chore zatoki

Postprzez Margo123 » Śr mar 11 2020, 10:51

warto spróbować pobrać sinupret forte, przy czym należy pamiętać o przyjmowaniu sporej ilości płynów
Margo123
 
Posty: 9
Dołączył(a): Śr lis 12 2014, 16:23

Re: Jak leczyc chore zatoki

Postprzez Macadamia » N mar 29 2020, 21:17

No zatoki zawalone katarem to prawdziwa udręka i masakra! Ani nie idzie oddychać, ani się dobrze wysmarkać - wiem, jak to męczy! W takich przypadkach dobrze wiedzieć, co na katar warto zażywać. Informacje o tym można znaleźć np na stronie: https://conakatar.pl/ Są lekarstwa (nie suplementy diety!), które naprawdę dobrze działają - właśnie na tej stronie można takie znaleźć, poznać jego skład, substancje czynne czy ewentualne skutki poboczne zażywania.
Macadamia
 
Posty: 258
Dołączył(a): N maja 29 2016, 18:19


Powrót do Zdrowie i uroda

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 5 gości